Home News Informacje prasowe Mikołaj Roznerski nowym ambasadorem TCL Polska
Mikołaj Roznerski nowym ambasadorem TCL Polska

Mikołaj Roznerski nowym ambasadorem TCL Polska

644
6

TCL Polska, drugi producent telewizorów na świecie pod względem globalnej wartości sprzedaży, rozpoczyna współpracę z jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Znany z licznych ról filmowych, serialowych oraz teatralnych Mikołaj Roznerski został ambasadorem TCL w Polsce.

Współpraca z Mikołajem Roznerskim, który jest między innymi pasjonatem nowych technologii, ma na celu zwiększenie rozpoznawalności marki TCL wśród polskich odbiorców. Działania będą obejmować komunikację w internecie, w tym w social mediach, oraz w retail. Partnerstwo z młodym, charyzmatycznym artystą, który regularnie występuje na dużym oraz małym ekranie, interesuje się nowinkami technologicznymi i jest aktywny w mediach społecznościowych, idealnie wpisuje się w strategię firmy.

Aktywność Mikołaja, obecność w produkcjach filmowych i telewizyjnych, w tym w najpopularniejszych polskich serialach ostatnich lat, sprawia, że jego postać jednoznacznie kojarzy się z telewizją. Dzięki współpracy z tym utalentowanym aktorem będziemy mogli w przyjazny sposób przybliżyć naszym klientom markę TCL i wartości, jakie reprezentuje– mówi Magdalena Chodkiewicz, marketing manager TCL Polska.

Interesuję się nowymi technologiami i staram się, na tyle, na ile pozwalają mi na to zajęcia zawodowe, być na bieżąco z wszelkimi nowinkami, które pojawiają się na rynku – mówi Mikołaj Roznerski. – Dzięki współpracy z marką TCL – jednym z liderów rynku elektroniki użytkowej, będę miał okazję poznać ten świat od zaplecza. Produkty TCL wyznaczają najnowsze trendy na światowym rynku technologii; cieszę się, że będę mógł być częścią historii tego koncernu – dodaje.

Umowa o współpracy została podpisana na pół roku, ale TCL już planuje jej kontynuację. Przedstawiciele marki cenią dokonania charyzmatycznego aktora i z przyjemnością będą rozwijać wspólne działania.

Mikołaj Roznerski urodził się w 1983 roku we Wrocławiu i już w szkole średniej interesował się teatrem. W liceum trafił do kółka teatralnego, a po jego ukończeniu założył, wspólnie z Sebastianem Majewskim, offowy teatr Scena Witkacego. Teatr i gra aktorska pozostały jego pasją do dziś. Obecnie występuje w spektaklach „Dwoje na huśtawce” i „Samoobsługa”, które można oglądać na deskach teatrów w całej Polsce, a także spektaklu „Piękna Lucynda” warszawskiego Teatru 6. Piętro. Mikołaj doskonale radzi sobie również przed kamerą, na planach seriali i filmów fabularnych. W ostatnich latach można było go oglądać m.in. w filmach „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Kobieta Sukcesu”, „Narzeczony na niby”, „Kogel Mogel 3”, „Chce się żyć”, czy dramacie sportowym „Fighter”, gdzie zagrał jedną z głównych ról. Największą popularność przyniosła mu rola w serialu „M jak Miłość”.

Współpraca Mikołaja Roznerskiego z marką TCL rozpocznie się od wspólnego wyjazdu na targi IFA do Berlina. Aktor nigdy jeszcze nie był na tej imprezie, ale z uwagi na zainteresowanie nowościami z branży elektronicznej, jest jej bardzo ciekawy i cieszy się, że będzie miał okazję odwiedzić tę jedną z największych i najstarszych na świecie wystaw elektroniki i sprzętu. Podczas wyjazdu będzie także miał możliwość zapoznania się z całą gamą produktów TCL oraz poznania globalnych osiągnięć firmy.

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(644)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

6
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
1 Komentuj autorów
Rye Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rye
Gość
Rye

Lubie tego kolesia, fajnie, że reprezentuje taką fajną markę, mam ich tv i jest ekstra