Home News LG dorzuca telewizor 4K UHD do smartfona V40 ThinQ  
LG dorzuca telewizor 4K UHD do smartfona V40 ThinQ  

LG dorzuca telewizor 4K UHD do smartfona V40 ThinQ  

628
4

W piątek 8 lutego debiutuje najnowszy smartfon LG V40 ThinQ. Operatorzy Orange i Play zaoferują go razem z 49-calowym telewizorem 4K UHD LG UK6300.

Doczekaliśmy się ciekawych czasów, kiedy to do telefonu dołączany jest telewizor a nie vice versa. Przy zakupie debiutującego w piątek 8 lutego smartfonu LG V40 ThinQ w sieci Orange i Play możemy otrzymać w zestawie telewizor 4K UHD LG 49UK6300. Warunkiem jest zamówienie urządzenia w sklepie internetowym jednej bądź drugiej firmy. Jest to koszt rzędu 3799 PLN.

LG

V40 ThinQ wyposażony jest w 6,4-calowy ekran OLED o rozdzielczości 3120×1440 przy proporcjach ekranu 19,5:9. Obsługuje on HDR10 a zagęszczenie pikseli wynosi 538 ppi. Sercem urządzenia jest układ SoC Snapdragon 845, a dodatkowo jest wyposażone w 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Całość uzupełni system pięciu aparatów, mogących rejestrować wideo w 4K i 60 FPS. V40 ThinQ posiada także system audio Boombox opracowany przez firmę Meridian. Ponadto bateria odznacza się pojemnością 3300 mAh. Jako urządzenie z serii ThinQ, używa ono rozwiązań sztucznej inteligencji a także łączy się z innymi produktami inteligentnego domu (w tym także dołączonym w gratisie telewizorem).

Źródło: L G

(628)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(4)

  1. "Dorzuca" w cenie prawie 4 tys. Rzeczywiscie interesujace czasy - manipulacji na calego,  zeby tylko opchnac 2 razy tyle.

  2. 38 minut temu, bubusia napisał:

    "Dorzuca" w cenie prawie 4 tys. Rzeczywiscie interesujace czasy - manipulacji na calego,  zeby tylko opchnac 2 razy tyle.

    Do poprzednika (V30) dorzucali przedpremierowo słuchawki B&O Beoplay H4, zestaw w chorej cenie. Ledwie kilka miesięcy później cena telefonu była 2x niższa i kto chciał to mógł inne zupełnie słuchawki wybrać i sporo zaoszczędzić albo nawet te B&O osobno, a i tak być mocno do przodu finansowo. Takie to promocje. :(

  3. Łowcy jeleni

  4. Przecież obecnie każdy flagowiec kosztuje 4 tyś zł. Co w tym dziwnego? Tylko że taki Samsung czy Huawei przy flagowcu nie dają dodatkowo telewizora. Duży plus dla LG