Home Testy Telewizory OLED LG LG OLED B7 (OLED55B7V) Test modelu 2017 z Ultra HD i HDR
LG OLED B7 (OLED55B7V) Test modelu 2017 z Ultra HD i HDR

LG OLED B7 (OLED55B7V) Test modelu 2017 z Ultra HD i HDR

149.42K
7221

Jakość dźwięku

W przeciwieństwie do modeli wyższych (E, G i W), B7 nie posiada wbudowanego soundbara o pokaźnych wymiarach. Pochwalić się może jedynie wbudowanymi głośnikami w konfiguracji 2.2, o mocy 40W. Daje to typowy dla telewizora efekt. Do oglądania programów informacyjnych w sam raz, jest głośno i wyraźnie. Do filmów i serialów warto byłoby zaopatrzyć się w zewnętrzny system audio.

(149418)

Maciej Koper Szef działu testów na HDTVPolska. Posiadacz certyfikatów ISF oraz THX. Zapraszam studia filmowe oraz osoby prywatne do profesjonalnej kalibracji swoich wyświetlaczy: www.skalibrujtv.pl

Comment(7 221)

 1. @paszczak7005 ja na pilocie logitech harmony mam takie jak Ty gdy wejdę w opcję service menu , natomiast żeby wyświetlić menu gdzie znajduje się ilość przepracowanych godz. itd. muszę wybrać opcję in start , pin  ten sam .

 2. dokładnie ja też mam na pilocie przypisany klawisz instart

 3. Ok sprubuje też mam logitecha

  Wysłane z Honor 9

  [mention=132507]paszczak7005[/mention] ja na pilocie logitech harmony mam takie jak Ty gdy wejdę w opcję service menu , natomiast żeby wyświetlić menu gdzie znajduje się ilość przepracowanych godz. itd. muszę wybrać opcję in start , pin  ten sam .
  Ok miałem przypisane menu serwis teraz jest ok ale mam prośbę właśnie w menu service coś poprzestawiałem i mam prośbę do ciebie czy mógłbyś mi podrzucić screeny wszystkich ustawień oryginalnych na pw bo coś nie tak mam. Z góry dziękuję za pomoc...

  Wysłane z Honor 9

 4. Po kombinacjach z problemem withe balnsce w menu service postanowiłem i to był błąd zrobić factory reset za pomocą przycisku instop no i wyzerowałem licznik przepracowanych godzin i liczbę kompensacji teraz pytanie do znawców gwarancji czy po takim zabiegu tracę definitywnie gwarancję?

  Wysłane z Honor 9

 5. 1,5 roku ale kupił w mm z przedłużoną gwarancją narazie tv sprawuje się super..


  Wysłane z Honor 9

 6. No to zanim się zepsuje to zdążysz nakulać parę koła godz  i będzie ok . Gdyby teraz się spierdzielił to był by problem .

 7. No to zanim się zepsuje to zdążysz nakulać parę koła godz  i będzie ok . Gdyby teraz się spierdzielił to był by problem .
  No dzięki do dziś miałem prawie 5000 godzin 700 komesacji w tym dwie długie

  Wysłane z Honor 9

 8. Ja kiedyś też odwaliłem taki numer z  niewiedzy , błędnie założyłem,  że skoro in start to wejście do menu to in stop to wyjście 😆😆😆😆. I reset poszedł a miałem  wtedy 1600 godz , do dziś nakulałem kolejne 3300.

  4 minuty temu, paszczak7005 napisał:

  No dzięki do dziś miałem prawie 5000 godzin 700 komesacji w tym dwie długie

  Wysłane z Honor 9
   

  No miałeś,  nic nie poradzisz teraz musisz napykać trochę godz a w razie co powiesz serwisantowi  , że mało oglądałeś. 

 9. Kurde, pięć tysi godzin w półtora roku? Kiedy śpicie? ;)