Home News Kanał z filmami i serialami Red Top TV w HD w kolejnej sieci telewizji kablowej! Gdzie oglądać tę nowość także w 4K?
Kanał z filmami i serialami Red Top TV w HD w kolejnej sieci telewizji kablowej! Gdzie oglądać tę nowość także w 4K?

Kanał z filmami i serialami Red Top TV w HD w kolejnej sieci telewizji kablowej! Gdzie oglądać tę nowość także w 4K?

542
0

Uruchomiony niedawno nowy kanał z filmami i serialami – Red Top TV – stale powiększa zasięg. Właśnie został dodany do listy kanałów dostępnych w sieci telewizji kablowej ASTA-NET. Nadaje tam w jakości HD. Co w programie?

Kanał Red Top TV dostępny w HD w telewizji kablowej ASTA-NET

Jedna z najnowszych pozycji z filmami i serialami w polskiej telewizji dołączyła do oferty operatora ASTA-NET w środę 1 lipca. Abonenci tej sieci mogą go oglądać w ramach pakietu Optymalnego na kanale 44. Operator informuje, że w razie kłopotów z wyszukaniem Red Top TV, należy przeprowadzić ponowne wyszukiwanie.

Kanał z filmami i serialami Red Top TV w HD w kolejnej sieci kablowej! Gdzie w telewizji oglądać tę nowość?

Najnowsza pozycja dostępna także 4K w polskiej telewizji to stacja poświęcona filmom i serialom. W Red Top TV są emitowane głównie starsze, klasyczne produkcji amerykańskie oraz europejskie. Właścicielem kanału jest Red Carpet Media Gropu S.A. – spółka posiada w swoim portfolio stację Red Carpet TV. Dystrybucją nowej pozycji zajmuje się natomiast spółka Pasja TV. 

Co znajduje się w programie Red Top TV? Przede wszystkim popularne przed laty seriale, takie jak “Niewolnica Isaura” oraz czeskiej produkcji “Kobieta za ladą” i “Szpital na peryferiach”. Wszystkie tytuły zostały zremasterowane na potrzeby emisji w wyższych rozdzielczościach i mają być dostępne z uaktualnionym tłumaczeniem.

Rusza nowy kanał 4K w polskiej telewizji! Gdzie znajdziemy Red Top TV i co tam obejrzymy?

Poza wszystkimi powyższymi pozycjami, w programie nowego kanału z filmami i serialami znaleźć się też mają wkrótce własne programy traktujące o kinie, filmach i ich historii. Nadawca zapowiedział m.in. cykl “Po raz pierwszy w Polsce”. Jak sama nazwa wskazuje, będą w nim emitowane tytuły niedostępne wcześniej w naszym kraju. Takich pozycji przygotowano podobno około 100. W innym programie z kolei mają być prezentowane i omawiane oferty najważniejszych serwisów streamingowych na świecie.

Gdzie oglądać nowy kanał z filmami i serialami Red Top TV w 4K?

13 maja kanał Red Top TV zagościł w ofercie operatora kablowego Telewizja Cyfrowa TVK z Częstochowy. Uruchomiono go tam w dwóch wersjach: w jakości HD i 4K. Pierwsza jest dostępna w Pakiecie Startowym sieci, druga zaś w Pakiecie HD. Operator poinformował, że kanały są dostępne kolejno na pozycjach 117 i 187.

magicLinks_2_1

Źródło: http://satinfo24.pl/red-top-hd-i-ttm-nowe-kanaly-w-ofercie-asta-net-od-1-lipca/


Przeczytaj więcej na temat telewizji:

(542)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x