Home News HDTVPolska wkrótce na Mediakrytyk
HDTVPolska wkrótce na Mediakrytyk

HDTVPolska wkrótce na Mediakrytyk

1.01K
0

Wkrótce nasze recenzje filmów kinowych oraz na nośnikach 4K Ultra HD Blu-ray/Blu-ray będą agregowane w serwisie Mediakrytyk. 

Jak zauważyliście, regularnie recenzujemy nowości kinowe oraz filmy na 4K Ultra HD Blu-ray/Blu-ray. Nie znaczy to oczywiście, że stajemy się portalem filmowym, ale uznaliśmy,że skoro robimy to systematycznie, to nie zaszkodziłoby, gdybyśmy się z tym bardziej uwidocznili.

Mediakrytyk

Wkrótce będziemy agregowani, tj. nasze wszystkie recenzje zostaną zebrane, wraz z publikacjami innych portali, do serwisu Mediakrytyk. Witryna ta działa na podobnej zasadzie, co amerykańskie Metacritic. Zbiera publikacje krytyków na temat filmów, gdzie wyliczana jest z nich średnia ocen. Jest to swoisty barometr, dzięki któremu można podjąć lepszą decyzję, czy dana pozycja będzie warta naszego czasu.

Użytkownicy mogą również oceniać filmy, jak również dodawać je do listy “ulubionych”, tak aby później zaplanować wizytę do kina albo nadrabianie ich na VOD. Przy okazji na portalu dostępny jest także ranking tytułów, z którego można skorzystać aby przejrzeć najwyżej oceniane w danym roku filmy. Baza danych agreguje również wszystkie filmy w historii kina, więc jeśli chcielibyście poczytać na temat ulubionych klasyków, to również istnieje taka możliwość.

(1007)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o