Home News Informacje prasowe Gra For Honor lub Ghost Recon Wildlands za darmo z kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX
Gra For Honor lub Ghost Recon Wildlands za darmo z kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX

Gra For Honor lub Ghost Recon Wildlands za darmo z kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX

106
1

Firma NVIDIA ma przyjemność poinformować o najnowszej promocji ‘Przygotuj się na bitwę’, dzięki której nabywca karty graficznej GeForce GTX 1080 lub GeForce GTX 1070, albo notebooka lub komputera w nią wyposażonego, otrzyma bezpłatnie grę For Honor lub Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands (do wyboru), obie wydane przez Ubisoft.

For Honor to wciągająca i prowadzona w szybkim tempie gra akcji, która oprócz rozgrywki wieloosobowej oferuje także kampanię dla pojedynczego gracza. Gracze na polach bitew wcielają się w role Rycerzy, Samurajów lub Wikingów. Aby zapewnić płynność gry i ustrzec się przed niechcianymi zacięciami obrazu podczas zabawy w trybie multiplayer, rekomendowane jest zapewnienie stabilnych 60 klatek na sekundę wyświetlanego obrazu.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands to pierwsza wojskowa strzelanka w rozległym, dynamicznym otwartym świecie, w którą można grać solo lub w czteroosobowym trybie współpracy. Jako członek oddziału Duchów gracz walczy z kartelem Santa Blanca, powstrzymując działania handlarzy narkotyków. Gra umożliwia także modyfikację dostępnego uzbrojenia oraz sprzętu.

Najnowsza promocja to również debiut nowego łatwiejszego sposobu rejestracji kodów poprzez aplikację GeForce Experience. Klienci nie muszą już rejestrować kodu na stronach internetowych, ale mogą wprowadzić kod bezpośrednio w aplikacji GeForce Experience, a wybrana gra zostanie automatycznie dodana do konta Uplay użytkownika.

Premiera gry For Honor zapowiedziana jest na 14 lutego, a Ghost Recon Wildlands trafi w ręce graczy 7 marca tego roku.

Szczegóły na temat promocji wraz z listą sklepów biorących w niej udział dostępne są na stronie.

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(106)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(1)

  1. Tylko i wyłącznie Ghost.

    Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka