Skocz do zawartości
AreckiW

nowe KURY już wkrótce ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuję za serwisem [url="http://www.areadvd.de"]www.areadvd.de[/url]

Pioneer: Neue Plasma-TVs mit HDTV-Tuner und Netzwerk-Streaming</H4>17.03.2008 (Karsten Serck)


Pioneer wird bei seiner kommenden Plasma-Generation erstmals in Europa Modelle mit integriertem HDTV-Tuner anbieten. Laut Pioneer Product Manager Jürgen Timm soll es zukünftig parallel zu den herkömmlichen Modellen mit analogem Kabel-Tuner und DVB-T eine neue "H"-Serie geben, bei der zusätzlich ein DVB-S2-Tuner für den HDTV-Empfang via Satellit integriert sein wird. Vorgesehen sind Modelle mit 50 und 60 Zoll-Bilddiagonalen.

Die H-Modelle werden darüber hinaus als weitere Unterscheidungsmerkmale über einen LAN-Anschluss (DLNA-zertifiziert) für die Integration in private IP-Netzwerke verfügen sowie eine vollkommen neue Menüführung aufweisen. Beiden Serien gemein ist ein USB-Anschluss für Kameras, Speichersticks etc. sowie eine neu gestaltete Aluminium-Fernbedienung. Pioneer will die neuen Plasmas erstmals auf der High End (24.04.-27.04. 2008 in München) vorstellen. Dort sollen auch die Preise bekannt gegeben werden.

Neue Plasma-Modelle von Pioneer:

PDP-LX5090 und PDP-LX6090 - analoger Kabeltuner sowie DVB-T
PDP-LX5090H und PDP-LX6090H - analoger Kabeltuner, DVB-T, DVB-S und DVB-S2

pozdrowienia Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No popatrz ...... nowe KURY ....... to może będą dawać większe jajka?


Hi hi hi ........ sorry nie mogłem się powstrzymać :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[i][quote name='Fantom' post='92488' date='21.03.2008, 23:25 ']No popatrz ...... nowe KURY ....... to może będą dawać większe jajka?


Hi hi hi ........ sorry nie mogłem się powstrzymać :rolleyes:[/quote]
[/i]
Myślę, że będą to złote jajka.

Pioneer The Best

AS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będę żałował zakupu sprzed miesiąca czyli PDP-LX508D. Chociaż zanim nowe KURO dotrze do naszych sklepów będzie już lato ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Trafaret' post='92525' date='22.03.2008, 10:31 ']Mam nadzieję, że nie będę żałował zakupu sprzed miesiąca czyli PDP-LX508D. Chociaż zanim nowe KURO dotrze do naszych sklepów będzie już lato ;)[/quote]

Nie możesz patrzeć w ten sposób bo byś zawsze był nieszczęsliwy. Trzeba pamiętać, ze co kilka miesięcy pojawi sie cos jeszcze leprzego niz aktualnie mamy, tak to już jest. Ważne zeby sie cieszyć tym co się ma.
A jak ci sie zepsuje za kilka latek to znów bedziesz wertrował forum....


Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[i][quote name='Trafaret' post='92525' date='22.03.2008, 09:31 ']Mam nadzieję, że nie będę żałował zakupu sprzed miesiąca czyli PDP-LX508D. Chociaż zanim nowe KURO dotrze do naszych sklepów będzie już lato ;)[/quote][/i]
Na pewno nie będziesz żałował zakupu.

AS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...