Skocz do zawartości
LoozaQ

Od 21 marca testy HBO HD

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podaje SatKurier.pl dokładnie o północy rozpoczęły się testy HBO HD w Polsacie Cyfrowym :P które potrwają do końca maja i do tego momentu program będzie dostępny dla wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HBO HD z polsatu 12,265V 27500, 2/3 będzie Nagra3, ale teraz podobno leci, ktoś jest w domu??????????

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bede dopiero wieczorkiem to przeskanuje niebo :-)
Swoja droga fajnie, ze Polsat puszcza ten kanal narazie jako FTA. Bedzie mozna sprawdzic przed ewentualnym zakupem :-).
N-ka tym razem sie nie popisala.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żadne FTA. Za darmo dla mających pakiet HBO więc żadna to różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już sie z CP cieszą że maja HBO HD skoro i tak bedą mieli co płacą za HBO czyli tak samo jak w N. Ciekawe jak u nich z jakością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O Arsenal to mnie dobiles.
Sadzilem, ze HBO HD w Polsacie jest FTA.
Jesli tak nie jest to przepraszam.
Sprawdze wieczorkiem u siebie.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HBO HD leci dla wszystkich abonentów CP. TZn w samsungu 305g normalnie jest fonia oczywiscie bez obrazu nawet w pakiecie MINI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arsenal to jak jest wreszcie z tym HBO HD na CP
Moze ktos sprawdzic na jakims tunerze HD ???

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Familijny Relax Mix i HBO HD śmiga :)
Dla mnie obraz OK, aczkolwiek nie mam porównania do "zwykłego" HBO

[i][b]Aktualizacja 1:[/b][/i]
O godzinie 12:30 zablokowali mi dostęp :D Tylko rozbudzili apetyt

[i][b]Aktualizacja 2:[/b][/i]
12:34 i znowu śmiga... cuś kombinują

Edytowane przez LoozaQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam głupie pytanie bo jestem laikiem :) Mam wszystkie pakiety oprócz HBO i PLAYBOY :D. Co mam zrobić zeby oglądać ten testowy HBO HD ? Wejść w ustawienia dekodera i jeszcze raz przeszukać "niebo" ???? Czy przeszukac "wszystko" i znajdzie mi te ponad 1400 programów czy tylko tą nie wielką część. Mam nadzieje, że ktoś zrozumie o co mi chodzi :) a jeżeli nie to zapraszam na gg 2900726
Z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeskanuj tylko transponder 78 satelity o częstotliwości 12,265 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4 (DVB-S/MPEG-4) i HBO HD powinno sie pojawić... Dobije się na koniec listy wszystkich kanałów. Edytowane przez LoozaQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale zapomniałem o jednym małym szczególe :D TYLKO w dekoderze Samsunga a ja mam Echostara 717. Jeżeli ktoś ma taki to niech pisze bo ja będę mógł sprawdzićdopiero po pracy ok godź. 16.
Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

HBO HD w CP jest jak na razie FTA
w sumie nie jest to jakaś zaskakująca jakość, nie mam porównania ze zwykłym HBO ale obraz na filmboxie hd jest o wiele lepszy
Pozdrawiam.
EDIT: Kanał już nie jest FTA a do nazwy dodano słowo test. Edytowane przez NooExist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HBO HD w fazie testow, obraz dobry ale to nie jest full hd (video upscaling). W Film Boxie chyba puszczaja filmy oryginalnie nagrane w pelnej rozdzielczosci dlatego obraz jest lepszy a szczegoly wyrazniejsze. Mozna zauwazyc problemy z formatem napis HBO HD w zaleznosci od filmu pojawia sie w roznych miejscach prawego gornego naroznika ekranu. Cieszmy sie, ze w koncu cos sie w CP z HD ruszylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A umnie od jakiś 3 dni niedziała HBO HD :) Jak jest u was :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, mogliby zrobic otwarte okno programowe w celu reklamy swojego kanalu.

N ja rowniez CP nie mysla chyba jednak takimi kategoriami, a szkoda.
Zanim sie cos kupi warto zobaczyc co to jest warte.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może boją się , że ludzie się zorientują że takie HD jest nic nie warte :blink::) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj wszytko jasne: [url="http://www.satcodx1.com/0130/tsbitrate.cgi?01300029000001056276-v"]http://www.satcodx1.com/0130/tsbitrate.cgi...9000001056276-v[/url]
Byłem zobaczyć u dystrybutora Polsatu jak to działa, ale szkoda pisać........TRAGEDIA. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='boo' post='93563' date='28.03.2008, 19:38 ']A tutaj wszytko jasne: [url="http://www.satcodx1.com/0130/tsbitrate.cgi?01300029000001056276-v"]http://www.satcodx1.com/0130/tsbitrate.cgi...9000001056276-v[/url][/quote]

Powiem tak ...... gdyby wartość średnia (czyli 6.5Mbit'a) była wartością minimalną nie było by najgorzej.
Większość reencodów filmów HD z sieci jest robiona do 6.8 Mbit i jest całkiem całkiem. Da się oglądać choć bez rewelacji.
Ale z tego co widzę to pobożne życzenia :blink: Z tymi 2.7 Mbitami w HD to się już wygłupili na całego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...