Skocz do zawartości
Velius

Zakup kina domowego

Rekomendowane odpowiedzi

Satelity są cztery identyczne więc to nie ma znaczenia, które dasz na fronty a które na tył.
Ustawienia masz tutaj :

[img]http://forum.ecoustics.com/bbs/messages/34579/129024.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha dzieki.
Przyznam ze sie troche martwie tymi glosnikami ktore zamowilem,z amplitunera sie ciesze,glosniki moga sie okazac za bycze,ale mozliwe ze za jakis czas bedzie przeprowadzka wiec moga sie jednak zdac(jednak nie jest to pewne).Najwyzej wszystko wywale z pokoju i zobaczymy jak to bedzie gralo.W sumie czekam na kuriera i sie zastanawiam czy anulowac zakup i poszukac innych,czy juz ewentualnie sprobowac jakos rozstawiac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę mniejsze od tych scs 178 są tylko plastiki.
Coś w stylu jbl cs460, albo Harman Hkts 7. W twoim wypadku ten HK może byłby lepszy, masz tam w zestawie uchwyty do ścian, a słuchałem obu zestawów i dla mnie HKTS gra dużo lepiej, mimo plastikowych satelit. Ma dużo lepszego sub'a.

Sam musisz wiedzieć najlepiej czy jesteś w stanie ustawić to wszystko, żeby grało, jak przyjedzie do zobacz i pokombinuj. Może będziesz mógł wymienić jakby co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo sie działo jak mnie nie było B)
pokój niewielki ale nie jest ZA MAŁY !! Masz plus że nie będzie głuchego pogłosu ( echa ) Weź pokój 50m2 z płytkami na podłodzei oknami dużymi i spróbój się tego pozbyć :) Do tego duż eprzejście niezamykane i możesz wpakować sprzęt za 100.000zł i zagra beznadziejnie bo będzie cały dom grał. Nie masz co rozpaczać. Masz klocki w sam raz na super strat. Jak rozmieścić kolumny masz podane od kolegii radzique. Tyły możesz pokombinowac np. - pod sufitem w naroznikach skierowane na słuchacz. Wiem, abstrakacja i niezgodna z teorią al etrzeba sobie radzić bo nie zawsze ma się sale kinową do dyspozycji. Amplituner masz wypasiony i na pewno świetnie sobie poradzi z tymi kolumnami. Zagrają bardzo dobrze pod taką kontrolą. Ja uważam, że wzmak nigdy nie jest zamocny do kolumn :) a czym mocniejszy tym lepsza kontrola basów itd. Jak możesz to podeśli zdjęcie "przodu" pokoju, Ściany na której jest TV. Kolumny te nie są wielkie więc można je dać praktycznie bezpośrednio do ściany. Troszkę zabawy cię czeka ale efekt końcowy może być super.

pozdr. dawmac

PS. Nie żałuj zakupu. Nie ma nic gorszego niż być niezadowolonym a Ty nie masz do tego najmniejszej podstawy. Jak dałeś radę kupić ten zestaw to nawet nie porównuj do Logitecha :) Inna klasa inny świat zwłaszcza jak posłuchasz muzyki. Gdzie mieszkasz ? Chętnie bym podjechał i ustwaił Ci to tak , że z pokoju być z dwa dni nie wychodził :) W Połączeniu z PS3 + filmik BR ach, miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak już będziesz miał więcej m2 to dokupujesz dwa ogromne podłogowe fronty i masz 7.1 HD audio B):)
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Glosniki i ampli dotarly,jak tylko je podlacze,ustawie,dostroje to dam znac jak to wszystko wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o tym zestawie kina....
[url="http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/onkyo-hte-505-405-dv-sp405b-tx-sr505b-klipsch-f-1ht-b-czarny.bhtml?from=skapiec"]http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowe...ml?from=skapiec[/url]
oczywiście nie koniecznie do kupienia w tym sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Darkman0000' post='93388' date='27.03.2008, 21:19 ']Co sądzicie o tym zestawie kina....
[url="http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/onkyo-hte-505-405-dv-sp405b-tx-sr505b-klipsch-f-1ht-b-czarny.bhtml?from=skapiec"]http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowe...ml?from=skapiec[/url]
oczywiście nie koniecznie do kupienia w tym sklepie[/quote]

za tą kase można lepiej :blink: Jakieś łączone :promocje" "smierdzą" mi wyprzedażą klocków niezbywalnych :) ale nie zawsze tak jest. :)

pozdr. dawmac

Edytowane przez dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Velius' post='91546' date='17.03.2008, 09:34 ']Witam

Na poczatku pragne podkreslic iz jestem w tym temacie jeszcze zielony,dlatego chcialbym sie zwrocic o pomoc w doborze odpowiedniego kina domowego.
Nie jestem jakims wielkim koneserem dzwieku przestrzennego bo przez cale zycie lecialem na glosnikach z tv,ale postanowilem to zmienic.Chcialbym wreszcie doznac 5.1 w grach czy filmach tak wiec przejde do konkretow...
Posiadam TV 32PFL7862D,konsole xbox 360(component),konsole playstation 3 oraz PC.Wymiary pokoju to zaledwie okolo 8m2 metrow kwadratowych,tak wiec pokoj dosc maly.Chcialbym kupic jakies dobre kino domowe,ktore pozwoli mi uslyszec dzwiek 5.1 i wkoncu doznac nowej generacji.Najlepiej zeby dalo sie je podlaczyc do TV,obu konsol i byla mozliwosc podlaczenia do PC(oczywiscie nie wszystko naraz,ale jakby dalo rade to bylby wypas).No i fajnie gdyby bylo z amplitunerem,o ile w tak malym pokoju tego potrzebuje?
Przedzial cenowy do tak 1500-2000zl,ale im rozsadniejsza cena tym lepiej.Wszelkie propozycje chcialbym z jakas argumentacja,bylbym bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam[/quote]
Cześć, wprawdzie nie doradzę ci kolego odnosnie wyboru kina - podbnie jestem zielony i na tym samym etapie poszukiwań. Ale mam taki sam TV pytanie - czy masz cyfrę+ ? czy korzystasz z połaczenia TV kablem HDMI ? Jeśli tak - powiedz czy bez problemu odbierasz obraz i dzwięk przez kabel HDMI ? Bo ja kupiłem niedawno ten TV i przez hdmi - mam na ciemnym ekranie komunikat : brak wspomagania formatu wizji. Ustawiłem wszystko napewno dobrze przez pilota TV.
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepadlem na troche,ale to przez ten zaje*** sprzet.Wszystko juz podlaczone,ustawione i przetestowane przez kilka dni.
Na poczatku chce zlozyc OGROMNE podziekowania dla dawmac'a za niesamowita cierpliwosc i pomoc we wszystkim,bez niego daleko bym nie zaszedl,a takze za doradzenie swietnego sprzetu:) (ale i tak Cie kiedys jeszcze pomecze o jakies [beeep]erele zwiazane z ampli wiec sie nie martw:D)

Co do samego sprzetu,FULL WYPAS,nabralem stracha ze sprzet sie nie nada na moj pokoj ale na szczescie sie mylilem,jest cudownie,dzwiek czysty i piekny a efekty w grach niezle.

slaber1:
nie mam jeszcze cyfry+ ale bede mial na dniach telewizje cyfrowa + HD,tyle ze z UPC.Ale uzywam polaczenia HDMI w tv do amplitunera i jest wszystko bardzo ok,na poczatku jest czarny ekran z "brak sygnalu" ale wystarczy odczekac 5 sekund i obraz sie pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='Velius' post='91759' date='18.03.2008, 02:20 ']Mysle nad tym dvd w PS3,zdalem sobie sprawe ze nie bede mogl ogladac filmow DIVX lub VCD bez normalnego odtwarzacza dvd,no ale chyba przezyje bo to nie jakis duzy problem.[/quote]

Tak sobie czytam i czytam, i to mnie zaciekawiło. Zdajesz sobie chyba sprawę z tego, że PS3 to jest obecnie jedyna konsola która odtwarza BD/DVD/DivX/inne (czyli wszystko razem wzięte) + Profil 2.0 więc naprawde nie wiem dlaczego chciałeś kupować odtwarzacz DVD :lol:

Edytowane przez psoiree

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Velius' post='92010' date='19.03.2008, 18:30 ']Wlasnie zobaczylem co napisalem w poprzednich postach,walnalem sie ostro.Pokoj ma 8m2. Dlugosc 3.20 metra,szerokosc 2,5 metra[/quote]
TAK CZYTAM I MYSLE ZE DOBRZE CI READZA- ALBO DOLOZYSZ KASY NA KONKRET TYPU AMPLITUNER +5,1 ALBO CREATIVE/LOGITECH
JAK BEDZIESZ COS POSRDOKU TO BEDZIE CH... ZA PRZEPROSZENIEM BO WYDASZ KASE A NIE BEDZIE EFEKTU....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JOHNSONN proszę przestań pisać z capsem bo będzie ostrzeżenie. Masz problem z klawiaturą czy co??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. Jestem nowy i planuje zrobic pokój kinowy... ;) i spodobał mi sie ten zestaw. Sony DVP-NS78H, STR-DG510, SS-FCR6000 tylko nie wiem czym on sie rożni od zwykłego 5.1. B) bo ten sony nie ma subwoofera, i nie jest napisane ze obsługuje standard Dolby Digital DTS....(i czym jest ten standard)? :( Jaka jest różnica między takim zestawem a typowym 5.1...? Który lepszy? :)

Edytowane przez Srogi Bob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...