Skocz do zawartości
ice-scream

Popcorn hour i ... MP3 (odtwarzanie muzyki)

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich serdecznie. kiedy wiedziałem już, że PH idzie do mnie...w międzyczasie udało mi się pogonić mojego starego KISS DP-600. i nastąpił ten dzień, otrzymałem go - PH. do dnia dzisiejszego jestem z niego bardzo zadowolony. Video czyta mi wszystko, z czym miałem wcześniej do czynienia. obrazy płyt iso, ts, mkv, avi, mpeg......pomyślałem, że praktycznie wymiana 1:1; KISS:PH to strzał w dziesiątkę. jednak przyszedł czas na odsłuchanie muzyki. zadrżałem. nie wiem, o co kaman. czy mi się tylko wydaje, czy funkcja odtwarzania muzyki na PH jest bardzo niedopracowana? jak włączam utwór, to ekran znika i chwilkę trzeba poczekać, aż wszystko się wczyta. następnie nie mogę (lub nie umie) przeskoczyć na następny utwór. nawet jak już utwór się skończy, to PH wraca do listy utworów, zamiast przeskoczyć i odtwarzać następny. grrrrrrrrr w KISS'ie było to o niebo lepiej rozwiązane. czy myślicie, że to kwestia FW i być może przy następnym zostanie, to poprawione?? z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wciśnij play zamiast enter i PH będzie odtwarzał zawartość folderu po kolei od poczatku. Wówczas działają także klawisze poprzedni i następny oraz przeskok o 30sec strzałkami. Ale faktycznie odtwarzacz audio to mega ubogi jest w kukurydzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o wielkie dzięki, o tym nie pomyślałem, tym bardziej, że do PH nie była dołączona żadna instrukcja. trzeba samemu do wielu rzeczy dochodzić. zaraz po pracy sprawdzę Twoją poradę. jeszcze raz wielkie dziękuje. ps. zapomniałem dodać, iż jadę na najnowszym oficjalnym FW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='priem' post='90424' date='11.03.2008, 13:11 ']Wciśnij play zamiast enter i PH będzie odtwarzał zawartość folderu po kolei od poczatku. Wówczas działają także klawisze poprzedni i następny oraz przeskok o 30sec strzałkami. Ale faktycznie odtwarzacz audio to mega ubogi jest w kukurydzy.[/quote]

Jako odtwarzacz MP3-ek do Popcorna nalezy dokupić ... MP3 :):rolleyes: .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='90430' date='11.03.2008, 13:46 ']Jako odtwarzacz MP3-ek do Popcorna nalezy dokupić ... MP3 :):rolleyes: .Pozdro[/quote]
A jak mamy DTS wav, to co wtedy :)
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='priem' post='90434' date='11.03.2008, 13:55 ']A jak mamy DTS wav, to co wtedy :rolleyes:
pzdr[/quote]

To wtedy ... PS3.
I mamy super player do obrazu, dźwieku i niektórych filmów gramych z serwera ... kukurydzy.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK...porada działa. po wciśnięciu klawisza "play" odtwarza całą listę. super. jestem bardzo wdzięczny, bo to mi wystarczy...narazie. mam jeszcze jeden problem, którego rozwiązanie sprawi, że będę już usatysfakcjonowany. a mianowicie jak mam blisko 1000 albumów muzycznych...jak wskoczyć na ten odpowiedni?? zaczynający sie np. na litere "N". chyba page down nie będę schodził, bo to potrwa wieczność. próbowałem naciskać "n" na pilocie, ale nic. proszę o pomoc. pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z dysku wew. pH to chyba nie da rady.
Ale z zewnątrz po myiHome jest juz z lewej strony
"Search" i to już rozwiązuje sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='90435' date='11.03.2008, 14:59 ']To wtedy ... PS3.
I mamy super player do obrazu, dźwieku i niektórych filmów gramych z serwera ... kukurydzy.

Pzdr[/quote]

PS3 odtwarza DTS wav? U mnie przy próbie odtwarzania słuchać tylko szum (z PopCorna to samo). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='marmar5' post='96085' date='10.04.2008, 17:19 ']PS3 odtwarza DTS wav? U mnie przy próbie odtwarzania słuchać tylko szum (z PopCorna to samo). :)[/quote]
Volume w PH na 49 (a może to było 39, nie pamiętam)
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy komuś udało się zdefiniować na PH listy odtwarzania? Ja używam PS3 do muzyki z PH ale na PS3 nie moge w listach odtwarzania używac utworow z upnp (ph). Moze sie da zrobić listę na samym PH i PS3 ją zobaczy? A nawet jak nie zobaczy to mógłbym ją odtwarzać bezpośrednio z PH - udało się komuś?

OLO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...