Jump to content
Sign in to follow this  
jajo9

Xbox 360 ostro tanieje

Recommended Posts

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]Warszawa, 10 marca 2008 r. — Firma Microsoft® poinformowała o obniżeniu sugerowanej ceny detalicznej konsol Xbox 360™ na europejskim rynku. Dzięki nowym cenom — zaczynającym się już od 777 zł — Xbox 360 stanie się produktem powszechnie dostępnym i zapewni rozrywkę wszystkim nabywcom, bez względu na ich możliwości finansowe.

Od piątku 14 marca 2008 roku model Xbox 360 — wyposażony w dysk twardy o pojemności 20 GB i jeden kontroler bezprzewodowy — będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 1049 zł.
W przypadku wersji Xbox 360 Elite — wyposażonej w duży dysk twardy o pojemności 120 GB — sugerowana cena detaliczna wyniesie 1399 zł. Z kolei konsola Xbox 360 Arcade — idealna dla osób dopiero zaczynających przygodę z grami i rozrywką na platformie Xbox — będzie oferowana w cenie 777 zł.

Xbox 360 to najlepiej sprzedająca się konsola najnowszej generacji w Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce — jej udział w rynku pod względem dotychczasowych przychodów wynosi 42%. Oprócz tego Xbox 360 nadal cieszy się największym w Europie wskaźnikiem liczby oprogramowania towarzyszącego (ang. software attach rate) — po 26 miesiącach na rynku na każdą konsolę przypada ponad 7 gier (PS3: 3,8; Wii: 3,5).

Nowe sugerowane ceny detaliczne są elementem konsekwentnie realizowanej przez firmę Microsoft strategii, której celem jest zapewnienie coraz liczniejszym odbiorcom dostępu do gier najwyższej jakości i rozrywki w wysokiej rozdzielczości (HD), a także dostosowanie oferty do potrzeb wszystkich klientów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kucze, żeby nie R.R.O.D. to bym się nie zastanawiał i jeszcze raz kupił Xboxa ( wymieniłem go na Czarnulę ). Może jak pieniążki pozwolą to jeszcze go łyknę :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój kumpel nieźle sie ucieszył bo miał w tamtym tyg kupywać Xboxa ale w ostatniej chwili wypadł mu wyjazd i stwierdził ze za kilka dni kupi jak bedzie miał czas sie pobawic. Stwierdził ze nawet 2 tytuły ma w "cenie" po obniżce. Edited by jajo9

Share this post


Link to post
Share on other sites

noo, ale ceny beda sie roznicowac, w zaleznosci od sieci :(

Edited by snp

Share this post


Link to post
Share on other sites
I cena Xboxa stała się urzeczywistniona. Juz jest sklep z Arcade za 777zł a Premium tylko 999zł!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...