Skocz do zawartości
MadGaz

Problem z pilotem do pvr proszę o POMOC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam problem z pilotem do pvr philipsa . Po wymianie dekodera pilot działał około 1 godzinę, potem przestał reagować. Działa tylko po wyłączeniu telewizora
(Samsung m87bd). Podobno w niektórych soniakach pomaga wyłączenie czujnika światła ale w samsungu takiej opcji chyba nie ma. POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='MadGaz' post='90168' date='09.03.2008, 23:10 ']Witam.
Mam problem z pilotem do pvr philipsa . Po wymianie dekodera pilot działał około 1 godzinę, potem przestał reagować. Działa tylko po wyłączeniu telewizora
(Samsung m87bd). Podobno w niektórych soniakach pomaga wyłączenie czujnika światła ale w samsungu takiej opcji chyba nie ma. POMOCY[/quote]

Hej. Mam ten sam problem. Dzisiaj stałem się "szczęśliwym" posiadaczem tego PVR-a i mam ten sam problem.
Rozwiązałeś go może jakoś??
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Amiga68' post='92295' date='20.03.2008, 22:01 ']Hej. Mam ten sam problem. Dzisiaj stałem się "szczęśliwym" posiadaczem tego PVR-a i mam ten sam problem.
Rozwiązałeś go może jakoś??
pozdrawiam[/quote]
Hej.
Trochę to porąbane ale pilot działa tylko jeżeli podświetlenie ekranu ( w menu) ustawione jest na 3 :rolleyes: .
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Miałem taki sam problem z telewizorem LE48M86BD - podobno to zakłócenia z matrycy telewizora. Pomogło zaklejenie okienka dekodera (nad czujnikiem podczerwieni) taśmą izolacyjną (u mie zadziałało przy 2 warstwach taśmy). Odpiszcie czy zadziałało.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam ten sam problem z pilotem i dekoderem Philips hd pvr tylko u mnie wszystko działało poprawnie nawet telewizor samsung LE37s8 był przez ten sam pilot obsługiwany do wczoraj. Teraz mogę tylko urzywać pilota do sterowania Tv ewentualnie wyłaczam tv by sterować dekoderem - apokalipsa :rolleyes: . Sprawdzałem u dystrybutora na innym samsungu i u niego niema problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...