Skocz do zawartości
TOmeKK

3 x Filmbox niekodowany

Rekomendowane odpowiedzi

[url="http://www.satkurier.pl/news/40067/niekodowane-trzy-kanaly-filmbox.html"]http://www.satkurier.pl/news/40067/niekodo...ly-filmbox.html[/url]

Można zrobić porównanie- tuner N kontra inne tunery, w tym HD :blink:

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ile to potrwa - na filbox hd przed chwila byl asterix w niezlej jakosci - niestety nie obejrzalem od poczatku ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest gdzies program tv dla kanalu FilmboxHD?.
Na stronie oficjalnej nie moglem znalesc.

PS..jak by bylo cos ciekawego moze bym zrobil "upgrade" softu do Topfielda :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='megadrech' post='89658' date='06.03.2008, 20:29 ']ciekawe ile to potrwa -[/quote]

Od 6-10 marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ( właściwie zacząłem oglądać ) Shaolin Soccer w HD i jeśli chodzi o jakość to nie ma się do czego przyczepić - jest OK - ale sam film .... beznadzieja.
Może potem będzie leciało coś ciekawszego.

Co do pozostałych dwóch kanałów to jakościowo można je porównać do Hallmark albo Movies24. Jednym słowem wiem już , że jak bedzie ten zestaw w Cyfrze to nie skorzystam w takiej jakości - jedynie FilmboxHD moze być ciekawy ze względu na jakość... tylko na jak długo z tymi powtórkami ... miesiąc ? Dwa ? Poczekamy zobaczymy :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='daniel76' post='89675' date='06.03.2008, 22:26 ']Oglądałem ( właściwie zacząłem oglądać ) Shaolin Soccer w HD i jeśli chodzi o jakość to nie ma się do czego przyczepić - jest OK - ale sam film .... beznadzieja.
Może potem będzie leciało coś ciekawszego.

Co do pozostałych dwóch kanałów to jakościowo można je porównać do Hallmark albo Movies24. Jednym słowem wiem już , że jak bedzie ten zestaw w Cyfrze to nie skorzystam w takiej jakości - jedynie FilmboxHD moze być ciekawy ze względu na jakość... tylko na jak długo z tymi powtórkami ... miesiąc ? Dwa ? Poczekamy zobaczymy :)[/quote]

Lecial Asterix - bajka i super obraz na FilmboxHD, natomiast sholin soccer taki sobie, widywalem lepsze :). Trawa na boisku wyglada jak SD, zupelnie inaczej niz na Bundesliga w HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No bajki kawałek też widziałem. Też sądzę , ze obraz był ok. Natomiast kanały SD nie przekonały mnie jakością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam Nki i nie miałem, porównanie subiektywne, więc.

Filmbox HD jest ok, (też Topfield), nie można się przyczepić. Chiński film (content) odwrotnie do jakości nadawania.

Pozostałe dwa SD to jakościowe kasztany.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na 'n' + 47" full hd tv mozna sie tylko podpisac pod ponizsza konkluzja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No czas zamówić , ciekawe czemu nie dadzą tylko tego HD za 9,99zł. Chętnie bym zapłacił. A tak po kiego te przystawki.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do SPI i w odpowiedzi twierdzą, że od kwietnia na Filmbox HD ma być 10 premier w tygodniu. Ja wiem, że oni sobie ciekawe liczą i że po zakończeniu tygodnia, w nowym te same filmy można uznać za premierowe :) no, ale może się zwiększy rotacja i tak zamówiłem promocję, więc do końca wakacji mam za 9,90 miesięcznie. I jeden HD wystarczy, na resztę nawet nie zaglądam

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Pawlack. 10 premier w tygodniu a potem przez 6 miesięcy w kółko te 10 premier :) tygodniowo :) Szkoda tylko jakości pozostałych dwóch bo tam i rotacja większa i filmy może nawet ciekawsze czasami. Szkoda :)

donsuper - masz linka w pierwszym poscie do artykułu w satkurierze i tam sa podane wszelkie parametry. Trzeba je wklepać z ręki i wyszukać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz już też go mieć na liście jako "NK HD".

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='donsuper' post='89727' date='07.03.2008, 00:02 ']a odbiera humi ten system bo jakos go nie umiem wyszukac[/quote]

Nie musi żadnego systemu odbierać bo to jest kanał niekodowany do poniedziałku. Tak jak reszta FTA wystarczy teraz wyszukać go i oglądać.
nazywa się NK HD - tak go odnajduje i rozpoznaje każdy tuner ( oczywiście HD ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj jest program, nie wiem dlaczego tylko po czesku i słowacku, ale są oryg. tytuły.

[url="http://www.filmboxhd.eu/tv-program/nkhd-2008-03-01/nkhd-sk-full.pdf"]http://www.filmboxhd.eu/tv-program/nkhd-20...khd-sk-full.pdf[/url]

"Chicago" może być.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W lutym dostałem broszurę, że od 6 do 10 marcia filmbox HD w paśmie otwartym, a w nim min. taki hicior filmowy jak "Alexander".
Więc ja się pytam, gdzie ten Alexander ? Większość filmów, które teraz puszczają widziałem w grudniu.
Zastanawiam się czym n-ka chce mnie skusić do wykupienia tego pakietu, chyba nie tym, co widzę, że przez 3-m-ce puszczają ten sam repertuar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='TOmeKK' post='89736' date='06.03.2008, 23:43 ']humax hd 2000 albo 1000[/quote]
ja mam 1000 a jest to jakas roznica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogladam juz nk hd , wpisalem recznie te parametry krok po kroku wedlug parametrow podanych na stronie 1 i mam.
Jakosc obrazu jak na razie na tym animowanym jest perfekt zobaczymy normalny film potem animowane zawsze dobrze wychodza w HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='donsuper' post='90023' date='08.03.2008, 17:13 ']ja mam 1000 a jest to jakas roznica[/quote]

Z tego co pamietam, to 1000 jest dedykowany do premiere i ma czytnik kart (nagra?) oprócz 2 slotów CI.
Jest też Jugendschutz - jak film od 18 lat to prosi o PIN.


2000 ma tylko sloty CI.
Ale to było dawno, przestałem się nim interesować.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...