Skocz do zawartości
  • 0
marek1957

prezent dla corki

Pytanie

laptop full hd + kamera full hd prosze o pomoc w wyborze poniewaz taki rozkaz otrzymalem, wiec musze go wykonac a ni w zab sie na tym nie wyznaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
[quote name='marek1957' post='89220' date='03.03.2008, 22:10 ']laptop full hd + kamera full hd prosze o pomoc w wyborze poniewaz taki rozkaz otrzymalem, wiec musze go wykonac a ni w zab sie na tym nie wyznaje[/quote]

Co to znaczy full HD?
Czy ma mieć monitor full HD? Odtwarzać nośniki full HD (Blu Ray)? czy być w stanie wypuścić full HD na zewnętrzny ekran/projektor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
np. sony z serii ar posiada naklejke full hd czy tylko dlatego ze ma br i jakie moga byc korzysci w relacji do np sony sr11 moze moje pytania sa dla niektorych smieszne ale od czegos trzeba zaczac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pytanie podstawowe to pytanie do czego ma służyć ten notebook? jeśli do odtwarzania płyt Blu Ray to musi mieć odtwarzacz Blu Ray, ale jeśli ma mieć tylko matrycę Full HD i podłączony zewnętrzny napęd BR, to trzeba wybierać taki, który ma mieć matrycę full HD. A jeśli ma służyć córce do grania to może potrzebuje jeszcze coś innego. Ja osobiście jestem od jakiegoś czasu fanem komputerów Apple'a... Myślę, że lepszego komputera dla kobiet nie ma (chociaż sam nie jestem kobietą :) )... Ale na dzień dzisiejszy MAC'i nie mają wewnętrznego napędu BR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
dziekuje za odpowiedz laptop ma sluzyc do wspolpracy z kamerka najprawdopodobniej sony sr11 lub 12 czyli obrobka i odtwarzanie gry to marginalna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...