Skocz do zawartości
ferris

Czy nikt nie jet w stanie doradzić???

Rekomendowane odpowiedzi

[b][color="#FF0000"]Ponawiam moje pytanie i mam nadzieję że ktoś mi doradzi, bo wkrótce nowy sezon F1 a jeśli nie to znaczy że chyba w złym miejscu szukam pomocy:[/color][/b]


Witam, pewnie moje pytanie jest tendencyjne ale niestety nie mogę się zdecydować i postanowiłem że do końca marca muszę już kupić nowy tv i liczę na pomoc w kwestii wyboru.

1. Telewizor będzie oglądany z odległości 2.80 - 3 metrów (32" czy może już 37" ), kąty nie mają dużego znaczenia
2. Musi mieć układ 100 Hz i dobrze oddawć ruch (brak klatkowania i smużenia, jestem na to bardzo wyczulony)
3. W miarę czarna czerń (zdaję sobie sprawę że nie będzie miał czerni jak plazma kuro pioneera, uwarunkowania technologiczne)
4. Będzie służył do: kablówka (upc rozdzielone na 3 odbiorniki), DVD i DIVX, konsola PS3, czasami sporadycznie PC

Mam kilka typów, ale mile widziane jakieś podpowiedzi:

[color="#0000FF"]Philips 32PFL7862 D[/color] lub [color="#0000FF"]Philips 32PFL9632 D[/color]
[color="#0000FF"]Toshiba 32R3500P G[/color] lub [color="#0000FF"]Toshiba 37R3500P G[/color]
[color="#0000FF"]Panasonic TX-32LX70P[/color] lub [color="#0000FF"]Panasonic TX-32LX700 P
Sharp LC-32RD2E
JVC LT-32P80B
[/color]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to za kablówka, jaka ma jakosc? Bo to najwazniejsze. Z 3m to bierz 42 i sie nie obcyngalaj. Ja bym pomyslał o toshibie.
Nic nie powiediałes ile chcesz wydac.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TV 32 cale to zdecydowanie za mało jak na taką odległość. Weź po uwagę, że jak będziesz oglądał F1 to na razie w formacie 4:3, a wtedy to do oglądania tego TV będziesz potrzebował lornetki. Poszukaj minimum 42 cale.

PS
Jak już kupisz te 42 cale, to po tygodniu będziesz żałował że nie kupiłeś 46 lub więcej (to taka prawidłowość).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Min to 42 ale ja bym polecał 46 albo 52. Kwestia kasy. Kolega viewer na 50 cali i ogląda z 1,9m. Jego zestaw jest w galeri :

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=2540&st=160&start=160"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=...0&start=160[/url]

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='autorus' post='86194' date='16.02.2008, 13:16 ']Co to za kablówka, jaka ma jakosc? Bo to najwazniejsze. Z 3m to bierz 42 i sie nie obcyngalaj. Ja bym pomyslał o toshibie.
Nic nie powiediałes ile chcesz wydac.

Autorus[/quote]


Dzięki za podpowiedź. Zdecyduję się chyba jednak na 37", bo będę miał do wydania koło 4 tys pln.
Kablówka którą mam to UPC rozdzielona na 3 tv więc ważny jest odbiór słabszego sygnału( pewnie w przyszłości zakupię n-tv)
Który z wymienionych tv byłby najlepszym rozwiązaniem???

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...