Skocz do zawartości
binary

Logitech Harmony® One

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poniewaz zabawek ktorymi trzeba sterować w domu raczej przybywa niż ubywa, od pewnego czasu skłaniam sie ku pilotowi uniwersalnemu Logitech. Otarłem sie juz w sklepie o model 885, jednak nie przypadł on do gustu moim paniom, wiec stanowczo zaprotestowały. Nowy model Harmony® One wydaje mi sie na tyle klasyczny w wyglądzie i ergonomiczny, że tym razem, gdy kurier przyniesie go do drzwi, nikt z domowników protestował już nie będzie.
Próbowałem znaleźć jakieś testy, opinie - w większości to reklamowa papka. Dlatego pytam Was o opinie. Mam nadzieję że są tu jacyś uzytkownicy. Jak sprawuje się ten model, czy spełnia oczekiwania, czy może lepiej zainwestować w jakiś starszy model.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

binary Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='binary' post='85426' date='13.02.2008, 11:47 ']Witam!

Poniewaz zabawek ktorymi trzeba sterować w domu raczej przybywa niż ubywa, od pewnego czasu skłaniam sie ku pilotowi uniwersalnemu Logitech. Otarłem sie juz w sklepie o model 885, jednak nie przypadł on do gustu moim paniom, wiec stanowczo zaprotestowały. Nowy model Harmony® One wydaje mi sie na tyle klasyczny w wyglądzie i ergonomiczny, że tym razem, gdy kurier przyniesie go do drzwi, nikt z domowników protestował już nie będzie.
Próbowałem znaleźć jakieś testy, opinie - w większości to reklamowa papka. Dlatego pytam Was o opinie. Mam nadzieję że są tu jacyś uzytkownicy. Jak sprawuje się ten model, czy spełnia oczekiwania, czy może lepiej zainwestować w jakiś starszy model.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

binary[/quote]
ja mam harmony 675 i jestem bardzo zadowolony , prosta konfiguracja nie tak jak pisza na testach w necie ze długa i kłopotliwa , bardzo wygodna obsługa i wreszcie w rece jeden pilot a nie kilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='binary' post='85426' date='13.02.2008, 09:47 ']Witam!

Poniewaz zabawek ktorymi trzeba sterować w domu raczej przybywa niż ubywa, od pewnego czasu skłaniam sie ku pilotowi uniwersalnemu Logitech. Otarłem sie juz w sklepie o model 885, jednak nie przypadł on do gustu moim paniom, wiec stanowczo zaprotestowały. Nowy model Harmony® One wydaje mi sie na tyle klasyczny w wyglądzie i ergonomiczny, że tym razem, gdy kurier przyniesie go do drzwi, nikt z domowników protestował już nie będzie.
Próbowałem znaleźć jakieś testy, opinie - w większości to reklamowa papka. Dlatego pytam Was o opinie. Mam nadzieję że są tu jacyś uzytkownicy. Jak sprawuje się ten model, czy spełnia oczekiwania, czy może lepiej zainwestować w jakiś starszy model.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

binary[/quote]

Mam model 675 (chyba) ale oprogramowanie sterujące jest to samo również dla wyższych wersji. Generalnie, po 2 latach użytkowania jestem bardzo zadowolony ponieważ Harmony z powodzeniem zastąpił mi chyba 8 lub 9 pilotów. Oprogramowanie konfiguracyjne (na Maca i na PC) ma spore możliwości i jest ciągle rozwijane. Również baza danych z kodami sterującymi na stronie Logitecha jest bardzo duża. Jeszcze nie spotkałem urządzenia którego Harmony nie potrafi wysterować. Bardzo ciekawe jest działanie przycisków realizujące "ciąg zdarzeń" . Jednym przyciskiem można jednocześnie włączyć projektor, procesor, amplituner i DVD na "play" przy jednoczesnym wyłączeniu innych urządzeń. Podczas włączania urządzeń, Harmony potrafi automatycznie ustawić odpowiednie złącza IN/Out. Jedyne zastrzeżenie w stosunku do modelu który mam, to to, że przyciski nie są do końca ergonomiczne. Dla mnie są trochę za małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uzywam 555 i jest ok. a tu masz link do testu [url="http://www.mpcclub.com/modules/Reviews/reviews/review_harmony_one.pdf"]http://www.mpcclub.com/modules/Reviews/rev...harmony_one.pdf[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie!

Serdecznie Wam dziękuję za pomoc.
Decyzja podjęta. Pilocik zamówiony.

Pozdrawiam
binary

Ps. Podziekowania dla SławekR (sorry ale nie znalazłem możliwości edycji nagłówka tematu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...