Skocz do zawartości
marco1973

moduł beprzewodowy Samsung SWA-3000 do kina domowego

Rekomendowane odpowiedzi

mam dwa pytania do użytkowników modułu SWA-3000. używam go wraz z kinem Samsunga HT-TX250R.

1. po zainicjowaniu połączenia modułu z kinem zgodnie z instrukcją wszystko jest ok. dziwi mnie tylko to, że jak wyłączę kino w stand by to po włączeniu np. po godzinie moduł działa, ale jak wyłączę kino na dłużej (np. na noc) to muszę od nowa inicjować połączenie. zawsze rano po uruchomieniu kina mam "rear check". moduł mam ustawiony jakies 4 metry od kina i widzą się na wprost bez żadnych przeszkód, więc zrywanie połączenia z tego powodu odpada. zresztą jak cały dzień chodzi włączone to nie może być mowy o zrywaniu połączenia chyba.

2. chodzi mi o proces inicjowania połączenia opisany w instrukcji. co z tym miganiem kontrolki od ?stand by? na module bezprzewodowym przy inicjacji połączenia (czyli po wyłączeniu kina i wciśnięciu przez 5 sekund przycisku ?remain? na pilocie)? u mnie ta kontrolka na module nie miga, w trakcie gdy na pilocie wciśnięty mam przycisk ?remain? miga tylko 2x kontrolka ?stand by? ale na kinie domowym. zupełnie inaczej jest w instrukcji.

bardzo proszę użytkowników o sprawdzenie tych dwóch wątpliwości i o kontakt.

pzdr Edytowane przez marco1973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po kolejnych godzinach spędzonych na dochodzeniu co jest grane zauważyłem rzecz następującą:
jak wyłączę kino w stand-by i po kilku minutach włączę to moduł jest oczywiście odłączony i na wyświetlaczu kina mam „rear check”. ponowne wyłączenie i włączenie kina uruchamia moduł. prawie sukces, nie musze inicjować połączenia, ale dlaczego trzeba kino ponownie uruchamiać po komunikacie „rear check”? czy to normalne?
please help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...