Skocz do zawartości
silenthill

Motorstorm czy Burnout Paradise co radzicie na PS3?

Rekomendowane odpowiedzi

Wykosztowałem się trochę na PESa3 i dwa filmy BD zastanawiam się nad grą ktoś grał w obie, która lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obie łączy jedynie gatunek - wyścigi arcade - i spektakularne kraksy.
- wybierz MotorStorm, jeżeli kochasz off-road, terenówki, motory, lubisz taplać się w błocie, skakać po skałach, podziwiać preriowo-skaliste krajobrazy i jeździć po zamkniętych trasach w kółeczko
- wybierz Burnout Paradise, jeżeli szukasz świeżości w wyścigach, wolisz asfalt i bardziej tradycyjne furki, nie szokuje Cię otwarte miasto do dyspozycji zamiast przedefiniowanych tras, wolność wyzwań, lubisz gry zaliczać na 100% i szukac róznych popierdółek - tu masz ponad kilkaset ukrytych rzeczy do znalezienia.
Cokolwiek wybierzesz - nie będziesz żałował. Pod warunkiem, że kochasz arcade, widowiskowość i nie jesteś fanem symulacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO, Motorstorm to jedna z najgorszych gier na PS3 i wyjątkowo źle ulokowana gotówka :) Jeśli ta gra nie znudzi Ci się po kilku minutach, możesz uznać się za jednego z nielicznych, którym się ów wyczyn udał :) Owszem, to stara gra, więc można jej wiele wybaczyć, ale jeśli myślisz o wspaniałej rozrywce i wykorzystaniu mocy ps3, kup Burnout' a. To niesamowita gra (kraksy, o tak!!!). Poziomem graficznym i intensywnością rozgrywki zjada Motorstorma na śniadanie. Zresztą, słowa nie oddadzą tego, co solidny gameplay:

[b]Motorzłom:[/b]

[url="http://www.gametrailers.com/player/17571.html"]http://www.gametrailers.com/player/17571.html[/url]

i

[b]Burnout:[/b]

[url="http://www.gametrailers.com/player/30008.html"]http://www.gametrailers.com/player/30008.html[/url]

Po obejrzeniu tych recenzji sam sobie odpowiesz na postawione w temacie pytanie.

Pozdrawiam, Radek

Edytowane przez dienekes_shade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butcher ładnie to ujął :)

Ja tylko dodam, że MotorStorm jest już tani więc można zaryzykować ale kolega wyżej ma rację z tym, że się może znudzić. Ja też kupiłem i tylko dwa razy na 5 minut odpaliłem: mega ziew. Ale to za dużo już grania. Dlatego tak mam.

Burnout Paradise to piękna i grywalna pozycja. Myślę, że jednak must have dla posiadacza PS3. Chociaż na trochę : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dienekes_shade' post='85104' date='11.02.2008, 19:18 ']IMO, Motorstorm to jedna z najgorszych gier na PS3 i wyjątkowo źle ulokowana gotówka :) Jeśli ta gra nie znudzi Ci się po kilku minutach, możesz uznać się za jednego z nielicznych, którym się ów wyczyn udał :) Owszem, to stara gra, więc można jej wiele wybaczyć,[/quote]

Sorry chłopie ale pier.d***isz takie głupoty, że aż oczy łzawią przy czytaniu - rzadko używam takich zwrotów publicznie, ale to co Ty robisz, to wciskanie ciemnoty, a nie obiektywne doradzanie. "Tylko nieliczni nie znudzili się MotorStormem" ?? Mówisz o ponad milionie użytkowników gry ? Bo zapewne posiadasz w swej skarbnicy wiedzy wszelakiej informację, że MotorStorm należy do jednego z TRZECH tytułów, które jako pierwsze przekroczyły milion sprzedanych egzemplarzy?
Porównywanie tych gier jest ciężkie - i tego nie ma co ukrywać, skoro MS ma ponad rok, a BP 2 tygodnie i oferują całkowicie inne środowiska zabawy. Dlatego napisałem najprościej jak się dało, ale konkretnie - o każdej z nich.
A Ty ściemniasz tutaj człowiekowi, że inwestując w MS zobaczy produkt z poprzedniej epoki (a takie można odnieść wrażenie). Widziałeś/słyszałeś Ty kiedyś w ogóle MotorStorm w HD, odpalony w 5.1 ?? "Jedna z najgroszych gier na PS3" ?? A ile ich widziałeś ? DWIE ?
Niejeden developer DZISIAJ chciałby osiągnąć w swojej ścigałce poziom, jaki Evolution Studios osiągnęło w grze ponad rok temu - i do dzisiaj potrafi ona zauroczyć niejednego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
motorstorm widziałem tylko na filmikach. Co do Burnouta w MMwe Wrocławiu zobaczyłem grę LIVE i robi ogromne wrażenie.
Co do opisów Butcher super opowiedziane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam motorstorm całkiem miło się w to gra, aczkolwiek brakuje mi bardziej realistycznych samochodów - na Burnoutem tez się zastanawiam, chyba że ma ktoś do polecenia jeszcze lepszy tytuł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dobra zakupiłem burnout:)
biorę się za granie. Jak pamietam starsze częscie (takedown) to zapowiada się niezła jazda
Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...