Skocz do zawartości
mystic

Słuchawki bezprzewodowe do kina domowego

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='SlawekR' post='86125' date='15.02.2008, 23:39 ']nabyłem drogą kupna przez internet, słuchawki PHILIPS HD1500U.
W szczególności interesuje mnie też działanie samego dekodera i możliwość podłączenia do niego dodatkowych słuchawek przewodowych, a naczytałem się że goście tam nawet elektrostatyczne Staxy podłączali,[/quote]

Ten wzmacniacz od 1500U jest podobno fenomenalny. Na forach już dawno o nim pisali (audiostereo.pl).
Jeżeli kupiłeś na tej aukcju, którą obserwowałem (za 850 pln) to szczerze zazdroszczę i czekamy na Twoje zdanie po odsłuchach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='fatman' post='86399' date='17.02.2008, 18:57 ']Ten wzmacniacz od 1500U jest podobno fenomenalny. Na forach już dawno o nim pisali (audiostereo.pl).
Jeżeli kupiłeś na tej aukcju, którą obserwowałem (za 850 pln) to szczerze zazdroszczę i czekamy na Twoje zdanie po odsłuchach.[/quote]

Jeśli chodzi o określenia takie jak "fenomenalny", to na pewno będzie mu u mnie ciężko na coś takiego zasłużyć, bo będzie obracał się w "szacownym" środowisku słuchawek i wzmacniaczy uważanych za konstrukcje audiofilskie. Sennheisery HD600, do tego wzmacniacz hybrydowy, z sekcją lampową, Musical Fidelity i drugi tranzystorowy pracujący w czystej klasie A, też są niczego sobie :), więc ten od HD1500U będzie musiał się naprawdę postarać aby zasłużyć na miano choćby przyzwoitego.

Co do samego zakupu to kupiłem na allegro, ale na innej aukcji, sądząc po cenie, bo kupiłem trochę taniej ;). Pojawiło się ich ostatnio kilka sztuk, zobaczymy czy to się do czegoś nadaję.

Jak mnie dźwięk nie będzie drażnił to już będzie nieźle :), zważywszy że mam wysoki pułap porównawczy i stosunkowo wysokie wymagania.

Jak już go będę miał to na pewno nie omieszkam wzmacniacza wybebeszyć, żeby zobaczyć jakie ma przetworniki i na czym jest zrobiony sam wzmacniacz słuchawowy. Z tego co widziałem w necie, jeszcze nikt tak szczegółowych danych nigdzie nie podał, a może ja nie znalazłem.... Jak ktoś gdzieś trafił na ciekawe informacje na ten temat, to proszę żeby zarzucił linkiem, na pewno się przyda.

EDIT

Na dobry początek sam znalazłem linka do pdfa z testem słuchawek bezprzewodowych:

[url="http://www.sennheiser.com/sennheiser/awards.nsf/resources/Homevision_1105_RS_130_Preistipp.pdf/$File/Homevision_1105_RS_130_Preistipp.pdf"]http://www.sennheiser.com/sennheiser/award...0_Preistipp.pdf[/url]

Tekst jest po niemiecku, ale liczby są w języku uniwersalnym. Dla mało kumatych w języku: Klang - brzmienie :). Ciekawe że link jest ze strony Sennheisera, przetestowane były 2 pary AKG, Philips HD1500U, Sennheiser RS 1300, Sony MDR-DS4000. A test, jeśli chodzi o brzmienie, wygrały słuchawki ..... :). No, no, sam jestem ciekaw jak jak będą grać te Philipsy.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='86412' date='17.02.2008, 20:02 ']Sennheisery HD600, do tego wzmacniacz hybrydowy, z sekcją lampową, Musical Fidelity i drugi tranzystorowy pracujący w czystej klasie A, też są niczego sobie ;), więc ten od HD1500U będzie musiał się naprawdę postarać[/quote]

No nie, no.... do takich mocarzy to w stereo nie można porównywać. Lampa to lampa.
Ale wzmacniaczyk juest niekulawy i poluje na niego kiedy wystapi samotnie.
Ciekaw jestem wrażeń 5.1

A jak ktoś z kolegów w języku Brunnera sobie nie radzi to polecam altavista bubblefish.
Sam z niego korzystam i rezultay tłumaczenia są bardziej niż zadowalające.

Czy ktoś widział/słyszał/rozważał zakup tego:

Pioneer SE-DIR2000C Dolby Digital Surround Headphones
[url="http://www.audiocubes.com/product_reviews_info/product/Pioneer_SE-DIR2000C_Dolby_Digital_Surround_Headphones.html?reviews_id=3152"]http://www.audiocubes.com/product_reviews_...reviews_id=3152[/url]

Dobra stronka z innymi:
[url="http://www.audiocubes.com/category/Headphones_Wireless,+Surround.html"]http://www.audiocubes.com/category/Headpho...,+Surround.html[/url]

Edytowane przez fatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='86412' date='17.02.2008, 20:02 ']Na dobry początek sam znalazłem linka do pdfa z testem słuchawek bezprzewodowych:

[url="http://www.sennheiser.com/sennheiser/awards.nsf/resources/Homevision_1105_RS_130_Preistipp.pdf/$File/Homevision_1105_RS_130_Preistipp.pdf"]http://www.sennheiser.com/sennheiser/award...0_Preistipp.pdf[/url][/quote]

No jestem w dużym szoku, z wyniku tego testu :P widać @fatman wiedział co mówi polecając te cacka ;) Nie mogę się doczekać na opinię @SławkaR.
Gdyby gdzieś się pojawił ten dekoder osobno, z miłą chęcią też bym go wciągnął do Sennheiserów RS 140, które mam nadzieję w końcu do mnie dotrą.

EDIT
@fatman [url="http://www.audiocubes.com/category/Headphones_Wireless,+Surround/product/JVC_SU-DH1_Surround_Headphone_Adapter.html"]TEN[/url] dekoder od JVC z Twojego linka ciekawie wygląda.

Edytowane przez mystic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mystic' post='86543' date='18.02.2008, 15:22 ']@fatman [url="http://www.audiocubes.com/category/Headphones_Wireless,+Surround/product/JVC_SU-DH1_Surround_Headphone_Adapter.html"]TEN[/url] dekoder od JVC z Twojego linka ciekawie wygląda.[/quote]

To nic innego jak ta kostka która jest w Creativach - tylko większa. Produkt przesarzały generalnie
i nie warty 96 USD.


[quote name='mystic' post='86543' date='18.02.2008, 15:22 ']Gdyby gdzieś się pojawił ten dekoder osobno, z miłą chęcią też bym go wciągnął do Sennheiserów RS 140, które mam nadzieję w końcu do mnie dotrą.[/quote]
A dekoderek jest do nabycia solo, a jakże, za całe 47 Euro:
[url="http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=190198926852&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=009"]http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...A:IT&ih=009[/url]
[url="http://cgi.ebay.pl/Philips-Kopfhoererverstaerker-HP1500-DTS-Dolby-Headphone_W0QQitemZ190198926852QQihZ009QQcategoryZ64553QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem"]http://cgi.ebay.pl/Philips-Kopfhoererverst...1QQcmdZViewItem[/url]

Istnieje jednak podejrzenie graniczące z pewnośćią, że jest to dekoder 1500 a więc bez wejść cyfrowych
(co zdradza również logo Mach III na obudowie). Dekodery 1502 mają logo Cineos i oprócz 2 analogowych również wejścia COAX i optyczne. Edytowane przez fatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ten dekoder od słuchawek PHILIPS HD1500U, zagra bezpośrednio po swoim radiu z sennheiserami z pominięciem ich nadajnika, czy tylko jako "przejście" między ampli a nadajnikiem od RS 140 ? Nie wiem czy te sennheisery kodują transmisję. Edytowane przez mystic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam od ponad roku sluchawki bezprzewodowe Sennheiser RS 130.Posiadaja one dobry efekt surround,sa wygodne i lekkie.Maja duzo zautomatyzowanych funkcji.Kupilem je za okolo 350 zlotych.Sa dobrze wykonane i polecam je.Co do dzwieku to jest on OK jak na sluchawki bezprzewodowe FM.Super dzwiek maja sluchawki bezprzewodowe na bluetooth, ale zasieg okolo 10 metrow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem testowanie dekodera DDTS-30 (tego od Creativów 2300) z moimi Philipsami 1000.
D**a blada. Nic z tego nie będzie. Dźwięk jak z pod wody.
Zarówno w Dolby headphone jak i w Dolby ProLogic II oraz w połączonych trybach.
Wokale z płyt DTS (Eagels, Hotel California i Pink Floyd; Dark Side of the moon) jakieś zamazane i w drugim planie.
Wogóle kaszana :angry::lol:
O ile te słuchawki+ dekoder świetnie sprawują mi się w grach to próba audio/video wypadła baaardzo cienko.

Moja testowa scena DTSu w filmie czyli lądowanie na plaży z Szeregowca - zupełny niewypał.
Kupa huku, zupełny brak lokalizacji źródeł pozornych co zreszta potwierdził test różowego szumu
przy lokalizacji źródeł pozornych z innej, służącej do testów audio płyty.

Bardzo słąbe rezultaty dało też połączenie moich starych bezprzewodowych Philipsów SBC HC 8412/15 z tym deoderem.
Niestety hiss z transmisji FM zagłuszał muzę. W filmie zupełny brak rozdziałki kanałów.

Nie obejdzie się bez kupna 1500U. Już je namierzyłem w dobrej cenie. Jak dostanę w łapki to napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paczka przyszła, wygląda że jest kompletna, sprzęt też chyba sprawny.

Jak dotrę do domu to zabiorę się za testy. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje, co konkretnie powinienem sprawdzić, to jestem otwarty na wszelkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='SlawekR' post='87002' date='20.02.2008, 14:56 ']Paczka przyszła, wygląda że jest kompletna, sprzęt też chyba sprawny.

Jak dotrę do domu to zabiorę się za testy. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje, co konkretnie powinienem sprawdzić, to jestem otwarty na wszelkie sugestie.[/quote]

Też zakupiłem wczoraj 1500U. Z e-baya za 144 Euro. Jak przyjdzie paczka - posłucham i opiszę.

[quote]Mystic: A czy ten dekoder od słuchawek PHILIPS HD1500U, zagra bezpośrednio po swoim radiu z sennheiserami z pominięciem ich nadajnika, czy tylko jako "przejście" między ampli a nadajnikiem od RS 140 ? Nie wiem czy te sennheisery kodują transmisję.[/quote]

Instrukcja 1500U mówi, że system obsłuży inne słuchawki bezprzewodowe pod warunkiem, że będą stosowały ten sam standard kodowania. Ponieważ transmisja cyfrowa po FM to patent Philipsa to cienko to widzę dla Sanek.
Poza tym Sanki 130 używają analogowego FM (jeżeli się nie mylę) a więc chyba nie zagrają razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='fatman' post='87076' date='20.02.2008, 19:33 ']Instrukcja 1500U mówi, że system obsłuży inne słuchawki bezprzewodowe pod warunkiem, że będą stosowały ten sam standard kodowania. Ponieważ transmisja cyfrowa po FM to patent Philipsa to cienko to widzę dla Sanek.
Poza tym Sanki 130 używają analogowego FM (jeżeli się nie mylę) a więc chyba nie zagrają razem.[/quote]
Jeśli tak to nie fajnie, bo wyniknie ewentualna potrzeba zasilania dwóch nadajników, z których to jeden miałby robić za dekoder, a drugi tylko jako nadajnik, szkoda prądu.
Czekam wciąż na te 140, podobno nie ma ich u dystrybutora, więc się zastanawiam czy nie zrezygnować. Jak dacie pozytywne opinie o tych philipsach, to sobie odpuszczę 140.
@fatman, możesz dać linka gdzie kupiłeś ? czy w tej cenie, są to nowe słuchawki ? Płatność kartą kredytową, czy za pobraniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mystic, zwracam się do Ciebie bezpośrednio jako autora wątku. Nie szukaj żadnych wynalazków. Kup czym prędzej HD1500U, dobrze Ci radzę, możesz to zrobić na moją odpowiedzialność <_<.

I piszę to ja, zatwardziały audiofil, posiadający nie najgorszy stereofoniczny system słuchawkowy, o którym pisałem już kilka postów wcześniej.I nie masz co kombinować z pośrednimi nadajnikami, absolutnie nie ma takiej potrzeby.

Jestem pewien że będziesz mi jeszcze dziękował za to że Cię namówiłem. Rzadko wydaję tak radykalne opinie, ale w tym przypadku absolutnie nie mam wątpliwości.

Pozdrawiam
Sławek

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na Waszą odpowiedzialność Panowie :P , thx za pomoc w wyborze i skierowanie na właściwą drogę :lol: mam nadzieję, że dokonałem dobrego wyboru, bo właśnie kupiłem na tej aukcji, którą Sławek wskazałeś :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mystic' post='87124' date='20.02.2008, 21:22 ']@fatman, możesz dać linka gdzie kupiłeś ? czy w tej cenie, są to nowe słuchawki ? Płatność kartą kredytową, czy za pobraniem ?[/quote]

Ja kupiłem tu:
[url="http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=270211857959&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=017"]http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...A:IT&ih=017[/url]
zapłaciłem kartą przez paypal.
ale są jeszcze tu:
[url="http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=250215878680&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=015"]http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...A:IT&ih=015[/url]


No to jest nas już trzech posiadaczy na tym forum. Myślę, że obsłuchamy wszystko z kulturą i mordy nam sie będą śmiały z zadowolenia. A nasze lepsze połówki będą cieszyć michy, że im kule nad uszami nie gwizdają kiedy snajper Zajcew przeprawia sie przez Wołgę na barce pod Stalingradem :):):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

czy takie słuchawki mogę bezpośrednio podłączyć do dtwarzacza, wzamcniacza, czy muszę mieć amplituner?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='alvent' post='87276' date='21.02.2008, 15:26 ']Witam,

czy takie słuchawki mogę bezpośrednio podłączyć do dtwarzacza, wzamcniacza, czy muszę mieć amplituner?????[/quote]

Możesz podłączyć do odtwarzacza, po spdif digital lub optycznym, wówczas usłyszysz DD lub DTS albo po zwykłym analogu, ale wtedy tylko prologic.

[url="http://img38090.pictiger.com/images/14255391/z/"]CONECTORS[/url] Edytowane przez mystic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mystic' post='87279' date='21.02.2008, 16:02 ']Możesz podłączyć do odtwarzacza, po spdif digital lub optycznym, wówczas usłyszysz DD lub DTS albo po zwykłym analogu, ale wtedy tylko prologic.

[url="http://img38090.pictiger.com/images/14255391/z/"]CONECTORS[/url][/quote]

dzięki :lol: , to i ja chyba się skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='87147' date='20.02.2008, 22:26 ']Mystic, zwracam się do Ciebie bezpośrednio jako autora wątku. Nie szukaj żadnych wynalazków. Kup czym prędzej HD1500U, dobrze Ci radzę, możesz to zrobić na moją odpowiedzialność :D.

I piszę to ja, zatwardziały audiofil, posiadający nie najgorszy stereofoniczny system słuchawkowy, o którym pisałem już kilka postów wcześniej.I nie masz co kombinować z pośrednimi nadajnikami, absolutnie nie ma takiej potrzeby.

Jestem pewien że będziesz mi jeszcze dziękował za to że Cię namówiłem. Rzadko wydaję tak radykalne opinie, ale w tym przypadku absolutnie nie mam wątpliwości.

Pozdrawiam
Sławek[/quote]
Sławek...a jak one grają w stereo. Szukam także słuchawek do stereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje przyszły dzisiaj, a raczej listonosz przyniósł :) .
Wieczorem podłączę i obadamy to cudo.
Zauważyć można, że od czasu jak pojawił się ten temat, ich cena poszła w górę na aukcjach, niestety :D .
Ten uszkodzony komplet poszedł, za coś koło 360 zeta :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='alvent' post='87889' date='24.02.2008, 23:17 ']Sławek...a jak one grają w stereo. Szukam także słuchawek do stereo.[/quote]

Cierpliwości, niebawem napiszę parę słów na temat moich wrażeń. Muszę tylko znaleźć trochę czasu żeby to ubrać w przejrzystą formę.

Co do odsłuchów w stereo, to trudno mi wyrokować, nie znając Twoich preferencji, czy będą Ci się podobać. Słuchawki grają dźwiękiem obfitym, to chyba dobre określenie. Dźwięk w porównaniu do Sennheiserów HD600 jest nieco podkonturowany na skrajach pasma. Jest to ewidentnie zabieg pod kino domowe i lepszą lokalizację i separację wirtualnych kanałów i trzeba przyznać że zamierzony cel jest osiągany w 100%. Obfity charakter brzmienia jest też bezpośrednią konsekwencją tego, iż są to słuchawki typu zamkniętego. Uczucie potężnego basu gdy jest on potrzebny i bardzo czytelnej góry. Ale puryści audio i słuchający głównie spokojnego jazzu, mogliby pewnie mieć swoje "ale".
Przy czym należy podkreślić że brzmienie to, pomimo ewidentnego nastawienia pod odsłuch wielokanałowy, także w odsłuchach stereo jest całkiem znośne i niczym specjalnym nie razi,nawet z punktu widzenia użytkownika HD600 :D. Można powiedzieć że są to słuchawki o brzmieniu rozrywkowym, mające dać nam dużo radości z odsłuchów.

Bardziej już doskwierać może spora waga słuchawek, bo jednak oprócz samych przetworników audio, dźwigamy na łbie akumulatory i sporo elektroniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszych odsłuchach :lol:
W pierwszej kolejności podłączyłem optykiem pod tuner sat Ferguson 8900 HD i powiem tylko ... WOW :lol: !
Akurat na canal+ HD leciał Aeroflux w DD i scena strzelanki na dziedzińcu pod wieżą i ... szok :) !
Słuchawki są absolutnie p o j e c h a n e !!! Do kina tylko te, żadne stereo !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mystic' post='88003' date='25.02.2008, 18:42 ']Jestem po pierwszych odsłuchach :lol:
W pierwszej kolejności podłączyłem optykiem pod tuner sat Ferguson 8900 HD i powiem tylko ... WOW :lol: !
Akurat na canal+ HD leciał Aeroflux w DD i scena strzelanki na dziedzińcu pod wieżą i ... szok :) !
Słuchawki są absolutnie p o j e c h a n e !!! Do kina tylko te, żadne stereo !!![/quote]


Zważywszy, że akurat wiem z jakiego źródła masz swój egzemplarz :), to sugeruję abyś zostawił je pracujące na kilka godzin, bo chyba faktycznie nie napracowały się za bardzo zgodnie z opisem w aukcji i wymagają jeszcze wygrzania.

Po moich testach stwierdziłem, że z czasem zmienia im się charakter brzmienia na jeszcze lepszy. Góra robi się kulturalniejsza, a brzmienie bardziej spójne, z mniejszą ochotą do krzykliwości.

I jeszcze jedno żeby uścislić, bo jeszcze ktoś sobie coś pomyśli, te słuchawki są stereo jakby nie patrzeć. Więc należałoby napisać, że do kina te słuchawki stereo, żadne inne, nawet teoretycznie wielokanałowe w swojej budowie. A tak poza tym, generalnie zgadzam się z tą opinią. Do kina tylko te słuchawki, żadne inne :).

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='88016' date='25.02.2008, 19:43 ']Zważywszy, że akurat wiem z jakiego źródła masz swój egzemplarz :), to sugeruję abyś zostawił je pracujące na kilka godzin, bo chyba faktycznie nie napracowały się za bardzo zgodnie z opisem w aukcji i wymagają jeszcze wygrzania.

Po moich testach stwierdziłem, że z czasem zmienia im się charakter brzmienia na jeszcze lepszy. Góra robi się kulturalniejsza, a brzmienie bardziej spójne, z mniejszą ochotą do krzykliwości.

I jeszcze jedno żeby uścislić, bo jeszcze ktoś sobie coś pomyśli, te słuchawki są stereo jakby nie patrzeć. Więc należałoby napisać, że do kina te słuchawki stereo, żadne inne, nawet teoretycznie wielokanałowe w swojej budowie. A tak poza tym, generalnie zgadzam się z tą opinią. Do kina tylko te słuchawki, żadne inne :).[/quote]

Lepiej bym tego nie ujął, tak ładnie to napisałeś :lol: ... żadne inne i basta.
Już teraz jest odjazd, więc jeśli mają grać jeszcze lepiej, to ja nie mam pytań :lol: .
Póki co aku jest formowany, więc jadę na zwykłych R6, choć na stronie philipsa wyczytałem, żeby tego nie robić, to raczej myślę, że to tylko marketing.
Dzięki Panowie @fatman i @SławekR za polecenie tych słuchawek, naprawdę jestem zachwycony, nie spodziewałem sie takiego efektu po słuchawkach bezprzewodowych.
Aha i jeszcze jedno ... nic nie szumi :) , widać, że philips zrobił kawał dobrej roboty z patentem na kodowaną transmisję cyfrową.

Edytowane przez mystic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mystic' post='88032' date='25.02.2008, 20:40 ']Aha i jeszcze jedno ... nic nie szumi :) , widać, że philips zrobił kawał dobrej roboty z patentem na kodowaną transmisję cyfrową.[/quote]
Kurrrrrna, ale Wam zazdroszczę a moje leżą i czekają (przyniósł je dziś kurier) a ja... w Zakopcu na nartach.
Mogłyby się już wygrzewać a tak dopiero w czwartek je dopadnę.
Do wygrzewania najlepiej zostawić podłączone do radia na 3-4 doby.
Koniecznie. Dźwięk zupełnie inny. Tak wygrzewałem swoje Filipki 1000.
Na dobre odsłuchy przyjdzie czas dopiero w weekend (po wygrzaniu i uformowaniu akumulatorków).
Nasz klub 1500U sie rozrasta jak widzę :)

Edytowane przez fatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...