Jump to content
Sign in to follow this  
Ethan

Problem z YouTube

Recommended Posts

Witam,

Mam problem z oglądaniem filmików na YouTube...

Download bar ładuje się do końca w normalnym tempie.

Gdy próbuję go odtworzyć, nie ma dźwięku, a filmik zatrzymuje się po dwóch sekundach, niezależnie od tego, od której klatki zaczynam oglądać.

Czy ktoś może mieć jakiś pomysł?
Mnie zaraz szlag trafi...
Wczoraj uruchomiłem komputer i było normalnie, dzisiaj problem znów się pojawił...

Z góry dzięki za pomoc,
Ethan Edited by Ethan

hehe nie jestes sam, tez mam ten problem a dokladnie tylko na firefoxie, na IE7 jest ok, jak w ff zgasnie dzwiek lub jak mowisz ta przywieszka po 2sekundach to na IE jest ok, dobrze temu nie przygladalem sie, ale cos jest nie tak chyba z Flash Playerem i firefoxem. Nie wiem jak u Ciebie ale ja mam codziennie srednio po 30 tabow otwartych w FF, myslalem, ze to od tego sie wykrzacza youtube bo wiekszosc stron maja wstawki flashowe i jak w nastepnym tabie odpale youtube i flash player i firefox glupieje, ale co smieszne kiedys tego problemu nie bylo nawet jak mialem te 30 tabow otwartych, problem powstal jakos niedawno ~2-3 miesiace temu.

[quote name='emigrant' post='83433' date='04.02.2008, 10:02 ']hehe nie jestes sam, tez mam ten problem a dokladnie tylko na firefoxie, na IE7 jest ok, jak w ff zgasnie dzwiek lub jak mowisz ta przywieszka po 2sekundach to na IE jest ok, dobrze temu nie przygladalem sie, ale cos jest nie tak chyba z Flash Playerem i firefoxem. Nie wiem jak u Ciebie ale ja mam codziennie srednio po 30 tabow otwartych w FF, myslalem, ze to od tego sie wykrzacza youtube bo wiekszosc stron maja wstawki flashowe i jak w nastepnym tabie odpale youtube i flash player i firefox glupieje, ale co smieszne kiedys tego problemu nie bylo nawet jak mialem te 30 tabow otwartych, problem powstal jakos niedawno ~2-3 miesiace temu.[/quote]
Nie cierpię IE, brakuje mu płynności i stabilności, nigdy z niego nie korzystam.

W FF u mnie też ciągle jest masa tabów włączonych i też myślałem, że to od tej ilości się wiesza, jednak się myliłem.

Problem powinien teoretycznie pojawić się u mnie już właśnie, jak mówisz, 2-3 miesiące temu, bowiem wtedy nasz wspaniały FF się zaktualizował - ja mam ten problem zaledwie od przedwczoraj...

Zainstalowałem nowego Shockwave-a, ale nic to nie dało.
Na dniach powinna się pojawić poprawka do FF, tak zwykle robią. Edited by Ethan

@Ethan

Masz nadal ten problem?. Dzisiaj wyszedl update. U mnie bez zmian, nadal gubi glos. :)

Mam/miałem ten sam problem. Pomogło zainstalowanie flash playera lub shockwave, nie pamiętam już dokładnie. Co najdziwniejsze następnego dnia problem powróci i po ponownej instalacji któregoś z wymienionych programów, do dzisiaj działa dobrze. Jak narazie będzie to zaledwie parę dni. Problem ten zaistniał stosunkowo niedawno. Jakiś 1-2 tygodnie temu.

[quote name='emigrant' post='84582' date='09.02.2008, 01:11 ']@Ethan

Masz nadal ten problem?. Dzisiaj wyszedl update. U mnie bez zmian, nadal gubi glos. ;)[/quote]
Właśnie też mi się zaktualizował, ale problem wciąż jest...

Jestem zmuszony używać IE, jak chcę (teraz z chęcią tego nie robię przez ten problem) obejrzeć jakiś klip...

Chyba wypadałoby do nich coś napisać, przecież naprawiliby to - dziwne, że nic do nich jeszcze nie dotarło...

Edited by Ethan

[quote name='Ethan' post='85399' date='12.02.2008, 23:38 ']Właśnie też mi się zaktualizował, ale problem wciąż jest...
Muszę używać IE, jak muszę (teraz z chęcią tego nie robię przez tą wadę) obejrzeć jakiś klip.
Chyba wypadałoby do nich coś napisać, przecież naprawiliby to - dziwne, że do nich to nie dotarło jeszcze.[/quote]

Nie wiem jak teraz, ale te dwa miesiace wczesniej jak mi te cuda zaczely sie dziac to wywalilem ff 2.x i wrzucilem bete 3.x i dzialalo. Teraz nie wiem jak to sie przedstawia bo mam 2.x, a do filmikow jak Ty uzywam IE.
Tak do konca nie wiadomo gdzie lezy wina, czy rzeczywiscie w ff czy moze w Flash Player. Gdzies dochodzi do konfliktu wewnetrznego, cos moze core dumpuje, jakis modul. Ja postaram sie do nich napisac mejla, ale najpierw przewale trzecie dno google czy ktos nie mial z tym jeszcze problemu i moze jest na to lekarstwo.
Ostatnie czasy jakis przypadkiem nowy build flash playera 9-tki nie wyszedl?

[quote name='emigrant' post='85411' date='13.02.2008, 09:06 ']Ja postaram sie do nich napisac mejla, ale najpierw przewale trzecie dno google czy ktos nie mial z tym jeszcze problemu i moze jest na to lekarstwo.[/quote]

A przeczytałeś mojego posta ?

[quote name='emigrant' post='85411' date='13.02.2008, 08:06 ']Nie wiem jak teraz, ale te dwa miesiace wczesniej jak mi te cuda zaczely sie dziac to wywalilem ff 2.x i wrzucilem bete 3.x i dzialalo. Teraz nie wiem jak to sie przedstawia bo mam 2.x, a do filmikow jak Ty uzywam IE.
Tak do konca nie wiadomo gdzie lezy wina, czy rzeczywiscie w ff czy moze w Flash Player. Gdzies dochodzi do konfliktu wewnetrznego, cos moze core dumpuje, jakis modul. Ja postaram sie do nich napisac mejla, ale najpierw przewale trzecie dno google czy ktos nie mial z tym jeszcze problemu i moze jest na to lekarstwo.
Ostatnie czasy jakis przypadkiem nowy build flash playera 9-tki nie wyszedl?[/quote]
I jak? Jakiś postęp?

[quote name='whiteghost' post='85686' date='14.02.2008, 12:19 ']A przeczytałeś mojego posta ?[/quote]
Ani instalacja Flash Player-a, ani Shockwave-a mi nie pomogła, już rzygam tą przeglądarką... Edited by Ethan

[quote name='Ethan' post='88952' date='02.03.2008, 15:33 ']I jak? Jakiś postęp?

Ani instalacja Flash Player'a, ani Shockwave mi nie pomogła, już rzygam tą przeglądarką...[/quote]

u mnie dalej to samo, nic się nie zmieniło. Na ff 3.0 już jest ok, patrzyłem jakąłś tam betę. FF 2.x to w ogóle jakieś nieporozumienie. Mem liki jak cholera, przy uptime 10dni i 26 tabach 500MB ramu zjedzone przez samego ff. :)

[quote name='emigrant' post='89932' date='07.03.2008, 23:24 ']u mnie dalej to samo, nic się nie zmieniło. Na ff 3.0 już jest ok, patrzyłem jakąłś tam betę. FF 2.x to w ogóle jakieś nieporozumienie. Mem liki jak cholera, przy uptime 10dni i 26 tabach 500MB ramu zjedzone przez samego ff. :)[/quote]

a sprawdz ile zjada ie :)

[quote name='emigrant' post='89932' date='07.03.2008, 23:24 ']u mnie dalej to samo, nic się nie zmieniło. Na ff 3.0 już jest ok, patrzyłem jakąłś tam betę. FF 2.x to w ogóle jakieś nieporozumienie. Mem liki jak cholera, przy uptime 10dni i 26 tabach 500MB ramu zjedzone przez samego ff. ;)[/quote]
W bety nie mam zamiaru się bawić, wciąż mogą być wadliwe i niestabilne.

Pozostaje mi czekać i męczyć się z plikami video przy IE...

Edited by Ethan

[quote name='Ethan' post='89998' date='08.03.2008, 12:54 ']W bety nie mam zamiaru się bawić, wciąż mogą być wadliwe i niestabilne. Pozostaje mi czekać i męczyć się z plikami video przy IE...[/quote]
A może byście spróbowali Operę? Ja mam, używam, polecam. I brak problemów z Youtube :)

U mnie już działa - po prostu wyłączyłem wszystkie zakładki, które zwykle uruchamiały mi się przy kolejnych uruchomieniach komputera/przeglądarki i zamknąłem program ręcznie. :)

Można wywnioskować, że to działa jak reset. :)

Finally! :)

Edited by Ethan