Skocz do zawartości
donia

TV Trwam na N

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich. :)
Jestem tu pierwszy raz.
Nie jestem ekspertem od satelit. :(

Jestem nowym posiadaczem telewizji N. Jestem zadowolony i będe raczej należał do zwolenników n-ki - jeżeli się coś nie zmieni z ich strony na moją niekorzyść. :lol:

Nieskromnie na poczatek pozwolę sobie zadać pytania: :o

1. Czy na N-ce znajdę Tv Trwam bo na razie nie widze?
2. Co jest z programem TCM bo dwa dni temu był w pakiecie filmy - a teraz go nie widze ?
3. Czy to jest wada pilota czy dekodera, że po załączeniu nie działa poprawnie ( nie przełącza kanałów i wogóle nic nie włącza) dopiero gdzię po paru minutach jak się dekoder rozgrzeje to pilot działa poprawnie.
4. Nabyłem n-kę parę dni temu i dano mi dekoder typu BXZB077..... czy to jest dobry sprzet ???
5. Czy mogę ustawić programy wg. własnej numeracji - czy nr programu jest przypisany do nr kanału z góry ?

pozdrawiam i czekam na odpowiedz. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='donia' post='83353' date='03.02.2008, 19:22 ']Witam serdecznie wszystkich. :)
Jestem tu pierwszy raz.
Nie jestem ekspertem od satelit. :(

Jestem nowym posiadaczem telewizji N. Jestem zadowolony i będe raczej należał do zwolenników n-ki - jeżeli się coś nie zmieni z ich strony na moją niekorzyść. :lol:

Nieskromnie na poczatek pozwolę sobie zadać pytania: :o

1. Czy na N-ce znajdę Tv Trwam bo na razie nie widze?
2. Co jest z programem TCM bo dwa dni temu był w pakiecie filmy - a teraz go nie widze ?
3. Czy to jest wada pilota czy dekodera, że po załączeniu nie działa poprawnie ( nie przełącza kanałów i wogóle nic nie włącza) dopiero gdzię po paru minutach jak się dekoder rozgrzeje to pilot działa poprawnie.
4. Nabyłem n-kę parę dni temu i dano mi dekoder typu BXZB077..... czy to jest dobry sprzet ???
5. Czy mogę ustawić programy wg. własnej numeracji - czy nr programu jest przypisany do nr kanału z góry ?

pozdrawiam i czekam na odpowiedz. :blink:[/quote]

1. TV Trwam nadaje z Astry, czyli z innego satelity niż N-ka w podstawowej konfiguracji..
2. TCM nadaje tylko wieczorami.
3. Dekoder się nie rozgrzewa, a startuje w nim oprogramowanie, tak jak w komputerze. Do czasu aż nie wystartuje do końca, to i nie działa.
4. ?
5. Nie możesz ustawić programów wedle własnej numeracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie odpowiedzi na wszystkie te pytania da sie juz znalezc na tym forum...

tv trwam jest na kanale 504 - tylko ze leci z astry wiec trzeba miec do tego odpowiednia antene (czekam na wersje hd )

u mnie pilot dziala normalnie (czy w momencie braku mozliwosci przelaczania kanalow na ekranie jest jakis komunikat? - zaktualizuj sobie soft, wylacz dekoder na jakis czas albo reklamuj)

numer jes przypisany do kanalu - mozna tylko zmieniac kolejnosc na liscie uzytkownika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='donia' post='83353' date='03.02.2008, 19:22 ']4. Nabyłem n-kę parę dni temu i dano mi dekoder typu BXZB077..... czy to jest dobry sprzet ???[/quote]
N ma dwa typy dekoderów: nbox (biały) i nbox recorder (czarny). Obydwa to bardzo dobre sprzęty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale w tych białych nboxach jest jakaś seria z Indonezji co piszczy niemiłosiernie przy polaryzacji horyzontalnej bodajże. Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha, aż tak się nie zagłębiam, no ale abonenci N są pod tym względem w tej sytuacji, bo sprzęt nie jest ich własnością, więc mogą reklamować do woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje - za Państwa odpowiedzi.
Obecnie jeszcze testuję tj. ucze się obsługi czytając niniejsze forum.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MOD EDIT: Komentarze polityczne można sobie wypisywać na forach onetu.

Jeżeli ktoś chce oglądać TV Trwam (albo ktoś z rodziny) jest jego osobista sprawa i nikomu nic do tego. Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...