Skocz do zawartości
buku

HD DVD nowe pozycje muzyczne: styczeń 08

Rekomendowane odpowiedzi

Seria Live at Montrex:
- [b]Deep Purple [/b]( polecam, są momenty)
- Carlos Santana
- YES

Dodatkowo boskie [b]TOTO Live in Amsterdam[/b]
Ceny poniżej 100 zł.
Wszystko w HD DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do tego jeszcze jedna nowość: Queen - Rock Montreal & Live Aid

I jak tu nie mieć chociaż E1 ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, przecież to "starocie" po max. 50 pln. wprost z USA ... :)


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem, czy nie można wydawać czegoś dla ludzi poniżej 50-tego roku życia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie sadze by 20 latkow zainteresowalo HD , jak i SACD , im wystarcza jakosc MP3 i Divix ....
Liczy sie jedno : ZA DARMO ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jacek2' post='82995' date='01.02.2008, 22:04 ']Nie sadze by 20 latkow zainteresowalo HD , jak i SACD , im wystarcza jakosc MP3 i Divix ....
Liczy sie jedno : ZA DARMO ....[/quote]

Ale pierdzielisz :).
A skąd takiego 20-latka ma być stać na oryginalne HD ? Na tv za 6 kpln, odtwarzacz za 1,2 kpln , kino za 3 kpln i na film/koncert po 100 każdy ?

Ja mam 24, studiuje i jakoś interesuje mnie HD, od 5 lat utrzymuje się sam więc sprzęt kupuje stopniowo i narazie np 5.1 mam w słuchawkach :), a tv bardzo średni.
Materiał HD mam wiadomo skąd, bo zwyczajnie nie mogę sobie pozwolić na odtwarzacz i płytki. Więc prosze nie uogólniaj.
Zdenerwowałem się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 24 lata i mam nieco wiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='radzique' post='83009' date='02.02.2008, 00:39 ']Ale pierdzielisz :).
A skąd takiego 20-latka ma być stać na oryginalne HD ? Na tv za 6 kpln, odtwarzacz za 1,2 kpln , kino za 3 kpln i na film/koncert po 100 każdy ?

Ja mam 24, studiuje i jakoś interesuje mnie HD, od 5 lat utrzymuje się sam więc sprzęt kupuje stopniowo i narazie np 5.1 mam w słuchawkach :), a tv bardzo średni.
Materiał HD mam wiadomo skąd, bo zwyczajnie nie mogę sobie pozwolić na odtwarzacz i płytki. Więc prosze nie uogólniaj.
Zdenerwowałem się :)[/quote]
Jestes wyjatkiem potwierdzajacym regule ........
Nie denerwuj sie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]czy nie można wydawać czegoś dla ludzi poniżej 50-tego roku życia[/quote]
Można
Dla was jest:
- Shakira,
- Incubus
- Destiny's Child
- Johny Legend
- Justin Timberlake

Te pozycje zostały starannie wytypowane przez młodych specjalistów od Waszych gustów.
Bardzo Wam współczuję i życzę do kompletu Madonny, którą tak kochacie.

[quote]Kochani, przecież to "starocie" po max. 50 pln. wprost z USA[/quote]
To oczywiste dla każdego kto ma internet.
Wszystkie te pozycje mam od dawna, ale teraz każdy może wejść do sklepu, puścić na próbę i podjąć decyzję.
Santany i YES nie polecam.
Ale Deep Purple i TOTO to już Must Have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='83039' date='02.02.2008, 06:43 ']Można
Dla was jest:
- Shakira,
- Incubus
- Destiny's Child
- Johny Legend
- Justin Timberlake

Te pozycje zostały starannie wytypowane przez młodych specjalistów od Waszych gustów.
Bardzo Wam współczuję i życzę do kompletu Madonny, którą tak kochacie.[/quote]

kazdemu moze sie podobac cos innego, kazdy ma prawo sluchac tego czego chce

jesli ich nie lubisz i ci sie nie podoba to nie sluchaj

fajnie by bylo gdybys skonczyl z obrazaniem ludzi, nawet posrednio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='demek' post='83047' date='02.02.2008, 09:49 ']kazdemu moze sie podobac cos innego, kazdy ma prawo sluchac tego czego chce

jesli ich nie lubisz i ci sie nie podoba to nie sluchaj

fajnie by bylo gdybys skonczyl z obrazaniem ludzi, nawet posrednio[/quote]

Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pat Metheny Group "The Way Up - Live" z DTD HD Master.
Wydanie ponad podziałami wiekowymi. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam 18 i i tak preferuje Deep Purple:P Zresztą w porównaniu do dominikjestem dysponuje kulturą ale tego chyba się nie da nauczyć już takiego starego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma, o boże ale się zestarzałem..., 26, ale w kwestii muzyki zostałem w latach 60-tych, 70-tych, 80-tych i 90-tych. Właściwie 50-tych też :)
Timberlake'a nie trawie :) Ale o gustach się nie dyskutuje.

A byliście na koncercie Purpli w Spodku? Ja byłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja Was pogodzę :) Mam 32 lata i z całej tej listy nie preferuję jedynie Justina Timberlake'a. Reszta do przejścia mniej lub więcej ale do przejścia. Swoja drogą słyszeliście John Legend ? Muzyka soulowa w najwyższym wydaniu. A taka nie zna podziałów wiekowych.a jedynie tylko preferencje ze względu na rodzaj muzyki. Polecam wysłuchanie kawałka - Ordinary people w jego wykonaniu. To nie jest jakiś śmieszny chłam. TOTO , YES , NEIL YOUNG, SANTANA, DEEP PURPLE, QUEEN , ERIC KLAPTON, DIRE STRAITS, 10CC, SADE, to klasyka i tu nie ma dyskusji ale nie można się zamykać w jakimś obszarze i na resztę mówić beeeee. To strasznie niebezpieczne Panowie :) Oprócz tych wymienionych powyżej lubię czasami posłuchac US3, ANGIE STONE, STINGA, GROOVE ARMADA, GOTAN PROJECT, ALICIA KEYS , AIR , DAFT PUNK , WAMDUE PROJECT, ADAM F , CHAKA KHAN, ALICIA KEYS, MEGADETH, CAŁA GóRA BARWINKóW :) , GARBAGE, JOSS STONE :P Wiele by tego było :) I chętnie bym ich wszystkich koncerty posiadł w HD :) Ja uważam , ze wszystko co lubimy jest warte tyle ile mozemy za to zapłacić :)

Edytowane przez daniel76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak na prawdę o ile rozumiem intencję @dominikjestem to chodzi bardziej o to, że nam się spektrum muzyczne rozszerza i tak naprawdę to tylko to (imo) warto naprawdę kupować dla siebie - koncerty. To będzie jeden z ważnych dla mnie argumentów za zakupem któregoś (obojętnie którego) formatu - ilość dostępnych, dobrych koncertów.

Ile czasu jeszcze? - wystarczy porównać listę muzycznych DVD z zsumowana listą (przecież często zdublowaną) BR+HDDVD. Jak masa krytyczna przekroczy połowę tego co na DVD to kupię BR/HDDVD.

pzdr


ja tam - nie chwaląc się - byłem na kilku koncertach DP w Polsce, włącznie z tym pierwszym, w oryginalnym składzie w Spodku a i w Arenie (Poznań) z jakimś tam śpiewakiem w roli Gillana też. A i na Tori Amos i Paco De Lucia i Cockera itp. A chciałbym zobaczyć u nas (co jest marzeniem ściętej głowy) Dave Matthews Band (ktos wie co to jest?) i np. Rush (a to juz bardziej realne) - to tyle o moich preferencjach muzycznych czterdziestolatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam 36 lat i nie intersuje mnie, czy komuś podoba się mój gust muzyczny czy nie...
i nikt nie ma prawa do wartościowania, czy lubię Madonnę, czy Deep Purple, bo to tak jakby wartościować co lepsze, Salvador Dali, czy np. Andy Warhol...
każdemu się co innego podoba !!!

a jeśli o mój gust chodzi, to chciałbym na HD koncert/y:
Depeche Mode (w każdej ilości),
Katie Melua,
Mylene Farmer (prawdziwe dzieła sztuki te jej koncerty),
Kylie Minogue,
Queen,
Michael Jackson (Thriler, Bad)
U2...
...
generalnie wiele kapel i osób, które potrafią śpiewać na żywo, a nie tylko pitolić coś do mikrofonu...

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AreckiW' post='83168' date='02.02.2008, 21:44 ']a jeśli o mój gust chodzi, to chciałbym na HD koncert/y:
Depeche Mode (w każdej ilości),
...
generalnie wiele kapel i osób, które potrafią śpiewać na żywo, a nie tylko pitolić coś do mikrofonu...

pozdrowienia[/quote]

Taaaaak tez tego szczerze a i bezgranicznie pozadam! Kazdy ich koncert to prawdziwe artystyczne wydarzenie (realizatorsko, muzycznie no i "energetycznie")... jak dla mnie na dzien dobry powtorka 101 @ BD/HD-DVD z oczywista dzwiekiem HD plus wszystkie videoklipy jakie wypuscili (taka pelna HDvideodyskografia - mniam, mniam, mniam). Cena nie gra roli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przemysl fonograficzny powinien sie szczegolnie mocno zaangazowac w propagowanie HD - tak narzekaja na spadajace zyski ze sprzedazy plyt. Nie samymi mp3 sie zyje... (no niektorzy nie zyja, ale to margines :P)

Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciał Depeszów. Mam całą kolekcję na DVD... I powiem szczerze, że od Depeszów jestem uzależniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AreckiW' post='83168' date='02.02.2008, 20:44 ']ja mam 36 lat i nie intersuje mnie, czy komuś podoba się mój gust muzyczny czy nie...
i nikt nie ma prawa do wartościowania,[/quote]
Ale w tym wątku wartościuje tylko jedna osoba i jest nią Twój ulubieniec, jak zawsze kulturalny, miły i profesjonalny dominikjestem.

A tak przy okazji to chciałem mu przypomnieć, że obiecywał odejść, jeżeli ja zostanę. Jak widać zostałem i cały czas czekam na dzień kiedy odejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
j/w
Szampan się chłodzi<joke>
ale w sumie to już są za duże offtopy wiec proponuje albo polecać jakieś nowości albo zakończyć tą dyskusje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że te płyty można kupić już dawno za granicą to nic nie znaczy. Znaczy dużo gdy są na naszym rynku :) i szacun, że wychodzą. Fajnie, że mamy już na półkach dość sporo koncertów w HD (BD + HD DVD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze za granica , a zwlaszcza ta dalsza w USA , HD DVD sa tansze niz w Polsce ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...