Skocz do zawartości
skalmen

Serenity tez z polskimi napisami

Rekomendowane odpowiedzi

[url="http://www.amazon.de/Serenity-HD-DVD-DVD-Fabian-Cevallos/dp/B000JJS8E2/ref=pd_sim_d?ie=UTF8&qid=1201815446&sr=1-1"]http://www.amazon.de/Serenity-HD-DVD-DVD-F...5446&sr=1-1[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestes pewien
kurde bo zamówiłem ten film przed chwila, tak samo jak van helsinga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poczekamy zobaczymy...
a poki co mozesz sprawdzic numery katalogowe na roznych stronach to sie problem szybciej rozwiaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bartusiak' post='82792' date='01.02.2008, 01:07 ']poczekamy zobaczymy...
a poki co mozesz sprawdzic numery katalogowe na roznych stronach to sie problem szybciej rozwiaze.[/quote]
wolałbym nie byc królikiem doswiadczalnym ale jak co to się zwróci z powrotem za niezgodnośc z opisem co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bartusiak' post='82792' date='31.01.2008, 23:07 ']poczekamy zobaczymy...
a poki co mozesz sprawdzic numery katalogowe na roznych stronach to sie problem szybciej rozwiaze.[/quote]
Na stronie laserdisken.dk są kopie tyłu okładek-te niby polakie napisy to napisy portugalskie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='angola' post='82795' date='01.02.2008, 01:13 ']Na stronie laserdisken.dk są kopie tyłu okładek-te niby polakie napisy to napisy portugalskie. ;)[/quote]
no nie wiem to sa według nich wersje finskie a nie niemieckie, zobacze jak przyjda i oczywiscie nie omieszkam napisac, ale np shooter z amazonu.de ma polskie napisy wiem bo mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i mieliście racje zarówno Serenity jak i Van Helsing mają napisy ale portugalskie, gdyby nie fakt że filmy bardzo lubie no ale to najdroższe HD DVD w mojej kolekcji.
pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurcze, faktycznie nie ma :)

Edytowane przez HD Tosiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...