Skocz do zawartości
Gmeru

Lista użytkowników Media Player PopCorn Hour

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='andy95' post='82235' date='29.01.2008, 16:12 ']Krakow[/quote]


witam posiadacza popcorn hour czy twoj model czyta tez napisy txt czt trzeba je konwertowac do innych formatow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to ja tez juz mam Kukurydze!!!!!!!! :P:P:P:P<_<;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest ponownie Łódź, - dołączylem do grona szczęśliwców, zakupiłem w Hiszpanii co by uniknąć urzędów i problemów wysyłka doszła w ciągu 5 dni. Edytowane przez ramzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za mały offtop, ale tylko mały:
Pytanie do osób z wawy które dostały popcorna przez okęcie:

właśnie walczę żeby dostać swojego popcorna do ręki i mam problem-najpierw mi go zgubili:) a potem jak zacząłem szukać w DPD dotarłem do air cargo poland (część dpd) i się okazało że u nich jest i czeka na oclenie. Po kontakcie z nimi kazali mi takie coś wypełnić jak poniżej:
[url="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b4d9800e3c070e95.html"]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b4d9800e3c070e95.html[/url]
przesłać mailem i oryginał pocztą - mówili też że będę musiał coś płacić za ich usługi. Też coś takiego mieliście?
Bo nie podoba mi się że coś muszę jeszcze płacić, wydawało mi się że wszystko jest zawarte w koszcie przesyłki...

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź. Żeby nie zaśmiecać wątku, będę bardzo wdzięczny nawet za odpowiedź na PM, jak już się wszystko wyjaśni to napiszę posta coby inni w przyszłości wiedzieli jak się skończyło.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po przejsciach z DPD A-100 mam i ja. Nowy firmware juz zapodany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='82214' date='29.01.2008, 14:48 ']Kto ma PopCorna wpisywać się.[/quote]
Wy lepiej napiszcie (popcornowcy) jak przeciętny HD MANIAK może to nabyć w pl. bo sam miałem ochotę nabyć A-110 i znalazłem na allegro w archiwum 100-kę.I jeszcze jedna prośba , żeby opisując ww. sprzęt używać języka zrozumiałego nie tylko przez komputerową sektę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam i ja zamówienie we wtorek w czwartek podłaczony do sprzetu. Niestety za chol.... nie moge udostepnić dysków w Vista Premium over Samba bo NFS nie mam. Jeżeli ktoś mi to wytłumaczy krok po kroku stawiam tego Heinekena co go tutaj któryś kolega znalazł za 25 zeta za 5 litrowa puszke.;)

DLa porządku PCH podpiety jest pod router dostep do internetu jest DHCP (jak to w 90% przypadków pewnie) wiec wszystko wraz z PC jest ustawione na DHCP.

W Viscie utworzylem konto Guest. PO podłaczeniu okazało sie ze PCH ma najnowszy firmware wgrany, łączy sie z siecia od pierwszego podłaczenia oraz że Vista widzi PCH. Bez problemu udostepniłem poprzez Serwer Windows Media Player wszystkie pliki muzyczne i PCH je rownie bez problemu zobaczyl. Nie widzi natomiast dysków i plików a mam wszystkie moje DVD przerobione na iso i tak naprawde tylko to mnie interesuje zeby funkcjonowalo.

Prosze tylko nie pisac zebym downgradował sie na XP.:)))))

W każdym razie pomocy.....

POST nieaktualny. Popcorn a110 warszawa działa bez problemu

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITNICA---maleństwo przyleciało prosto z USA 2 dni temu --A110 - 750GB TESTUJE Edytowane przez kys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...