Skocz do zawartości
donsuper

Philips Aurea

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar go kupic dotychczas mam 32pf9831/10 a po kupnie nowego mieszkania i dopasowaniu nowych mebli do niego wydaje mi sie ze to jest to co bedzie pasowac do wnetrza. co myslicie na jego temat i czy mieliscie juz kontakt z nim. czekam na wasze opinie na jego temat ,chce kupic jak najwiekszy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='donsuper' post='81882' date='27.01.2008, 14:42 ']mam zamiar go kupic dotychczas mam 32pf9831/10 a po kupnie nowego mieszkania i dopasowaniu nowych mebli do niego wydaje mi sie ze to jest to co bedzie pasowac do wnetrza. co myslicie na jego temat i czy mieliscie juz kontakt z nim. czekam na wasze opinie na jego temat ,chce kupic jak najwiekszy model.[/quote]


troszkę sie na niego pogapiłem w salonie RTV i nic nie widziałem po za kolorowo świecącą ramką :) dla mnie obłęd ale chyba mozna to wyłączyć ?

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawmac super lans, nie przesadzaj :) Mnie się podoba hehe ; ) To trzeba odpowiednio zamontować żeby uzyskać fajny efekt (wnęka w ścianie, biała itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zależy kto co lubi, mi taki lans się nie za bardzo widzi :) wole czarnośc i ramke i na ekranie :)

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dawmac' post='81892' date='27.01.2008, 14:31 ']no zależy kto co lubi, mi taki lans się nie za bardzo widzi :) wole czarnośc i ramke i na ekranie :)

pozdr. dawmac[/quote]

Jak chcę oświetlić pomieszczenie to kupuję lampy i żarówki :):):P

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a technicznie jak wypada ten model - chodzi mi przedewszystkim o obraz do dzwieku mam kino Edytowane przez donsuper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jak nikt nic nie wie na jego temat ????????? a ponoc tu wszyscy wszystko wiedza!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='donsuper' post='82153' date='28.01.2008, 22:30 ']to jak nikt nic nie wie na jego temat ????????? a ponoc tu wszyscy wszystko wiedza!!!!!!!!![/quote]
Witam!zapraszam do mojego salonu w którym pracuje zobaczysz to cudo::)no fakt maszyna ta robi duże wrażenie na oglądających każdy ma inne zdanie na jego temat!inni mówią że to wiocha inni ze jest cool:)z tego co wiem posiada on najszybsza matryce na rynku 3 ms 100HZ coś pięknego , ja jakbym miał taki telewizor to bym go zawiesił na granatowej ścianie lub czarnej:)chodzi o kontrast!czytałem tu na necie ze jest to telewizor który zajmuje 2 miejsce na świecie jeśli chodzi o parametry i wogle zaawansowanie technologiczne... to tyle ci mogę powiedzieć............zapraszam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki dziś w saturnie w złotych tarasach widziałem jedną sztukę na wyprzedaży Philips Aurea PFL 9900d za 6999zł kilka miesięcy temu kupiłem toshibe 52z3030, gdyby nie ona to bym się nie zastanawiał... Edytowane przez boski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...