Jump to content
Sign in to follow this  
skalmen

Bład 408bc504 w Toshibie XE1

Recommended Posts

Witam
mam taki problem,oglądłem sobie na mojej XE1 po wgraniu softu 2,7 film Matrix z WB i w 42 minucie nagle film staje i wyswietla się komunikat: "Cannot play the disc .Error code: 408bc504" i film uruchamia sie od poczatku, podobne zjawisko zaobserwowałem tez na filmie "300" również z WB, pozostałe filmy z Paramontu,Uniwersalu, i polskie wydania CHODZĄ BEZBŁEDNIE, a mam ich juz kilkanascie.Co moze byc przyczyna :może uszkodzone nośniki? . A może WB spartolił częśc filmów na Hd DVD i teraz niby przechodzi na BR żeby uniknac konsekwencji. Czy ktos ma moze te filmy i mógłby sprawdzic u siebie czy równiez podobny bład wystepuje, dodam ze nie zalezy on od ustawienia pleyerka bo jest zarówno w 720p, jak 1080p, oraz 1080p 24HZ, pozdrawiam i czekam na ewentualne porady
ps
po odkryciu tego bladu napisałem do amazon.com z opisem powstałej sytuacji na co od razu wysłali mi nowy egzemplarz , myslę że odbiore go w poniedziałek to sprawdze czy bład jeszcze wystepuje. A tak apropos to co z zapowiadanym nowym softem do naszej maszynki?

Mam 300 i nic takiego nie wystepuje. Natomiast podobna rzecz wydarzyla sie przy kupionym z 2 reki "Jarhead" - trzeba bylo delikatnie przetrzec nosnik sciereczka.

Też nie miałem problemu z filmem 300.
Jedyny problem, który kiedykolwiek miałem to z filmem "The good shepherd"... Ten nie chciał się wogule odpalić, ale to był chyba problem z całym pierwszym tłoczeniem tego filmu.

witam moze sie tutaj podepne takie pytanie czy warto teraz kupic XE1 nie chodzi mi o wojne formatow ale jako klejny klocek czy poczekac na combo szajsunga mam ps3 a napewno dolaczy jeszcze albo BD pionier LX70A albo samsung 1400 chodzi mi wlasnie o odtwarzacz hd-dvd

[quote name='macek.g' post='82317' date='29.01.2008, 20:00 ']witam moze sie tutaj podepne takie pytanie czy warto teraz kupic XE1 nie chodzi mi o wojne formatow ale jako klejny klocek czy poczekac na combo szajsunga mam ps3 a napewno dolaczy jeszcze albo BD pionier LX70A albo samsung 1400 chodzi mi wlasnie o odtwarzacz hd-dvd[/quote]

Warto,

mam XE1 i BD-P1400 choć na pewno lepszym duetem jest XE1 i LX70A ale Pioneer za bardzo się ceni.

Pozdro Edited by pmcomp

Błąd o którym piszesz , oficjalnie nie istnieje - o dziwo ! :lol: ale końcówka 504 oznacza jasno : [b]Contents Error[/b] - przyjrzyj się płycie .

Pzdr.