Jump to content
Sign in to follow this  
bogge

Kupno Onkyo 905, Samsung BD-P1400, Toshiba HD-EP35

Recommended Posts

Witam,

Jak w temacie, będę kupował na dniach (no dobra, jak najszybciej :) ) nowy amplituner (wybrałem Onkyo 905) i jednak dwa odtwarzacze, bo na multi Samsunga, który miał być już na święta, chyba się nie doczekam aby rozwiązać problem dwóch formatów - padło na Samsunga BD-P1400 i Toshibę HD-EP35.

W podjęciu decyzji "pomógł" syn, który delikatnie od kilku tygodni daje tacie do zrozumienia, że PS3 nie pasuje do salonu jako BD player, lecz o wiele bardziej do jego pokoju :) Tata chyba się w końcu podda.

Ponieważ klamka zapadła i zdecydowałem się już na powyższe klocki, teraz pozostaje tylko znalezienie jak najlepszej ceny, aby różnicę w cenie na plus wydać na filmy.

Jeśli ktoś z szanownych forumowiczów ma dojście, lub informacje o miejscach zakupu powyższych w atrakcyjnych cenach, będę wdzięczny. Interesuje mnie zakup w RP, zakup w Stanach odpada pomimo smacznych cen.

Pozdrawiam

[quote name='bogge' post='81704' date='26.01.2008, 11:01 ']Witam,
Jeśli ktoś z szanownych forumowiczów ma dojście, lub informacje o miejscach zakupu powyższych w atrakcyjnych cenach, będę wdzięczny. Interesuje mnie zakup w RP, zakup w Stanach odpada pomimo smacznych cen.

Pozdrawiam[/quote]

Na bannerku na górze naszego forum masz wszystkie informacje.

Pozdro Edited by pmcomp

skapiec.pl
ceneo.pl
allegro.pl

lub zakupy w uk

edit
a ogolnie, ze ty wchodzisz w hd dvd to jestem w glebokim szoku

no offence :)

pozdro
demuś

Edited by demek

Wygląda na to, że na Onkyo sobie poczekam przynajmniej do pierwszej połowy Lutego :lol: - w żadnym sklepie nie mają od ręki i wszędzie jestem informowany, że do Polski przyjeżdżają pojedyncze sztuki zazwyczaj już sprzedane (zamówione wcześniej)

[b]demek[/b] - wchodzę w HD DVD, bo przekonałem w sumie sam siebie, że w sumie warto kupić player HD DVD dla choćby już wydanych filmów. Nawet jeśli okaże się, że HD DVD umrze w wojnie formatów, to przecież tak czy inaczej pozostanie świetny odtwarzacz DVD, który w sypialni na pewno się przyda.

Pozdrawiam

[quote name='bogge' post='82078' date='28.01.2008, 17:51 ']Nawet jeśli okaże się, że HD DVD umrze w wojnie formatów, to przecież tak czy inaczej pozostanie świetny odtwarzacz DVD, który w sypialni na pewno się przyda.

Pozdrawiam[/quote]

Jak jeszcze więcej osób kupi taki player do sypialni :lol: to gwarantuje, że HD-DVD nie umrze.
"Różowy przemysł" nie przepuści takiej okazji aby dostarczać "coś" do tych sypialnianych odtwarzaczy :P