Skocz do zawartości
Headstar_PL

HD Divx - na czym ?

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowalem ze na odtwarzacz hd jest w moim wypadku jeszcze zbyt wczesnie, dlatego postanowilem zakupic jakies inne cudo co to bedzie czytalo wszystko, nawet ksiazki :lol:
w ostatnim czasie pojawilo sie w p2p kilkanascie interesujacych mnie pozycji w nieco tajemniczym formacie HD Divx, i stad moje pytanie - czy do odtwarzania tego typu pozycji warunkiem koniecznym jest posiadanie playerka z wyjsciem hdmi lub component ? bo rozumiem ze najistotniejsza kwestia jest tutaj rozdzialka takiego filmu, a sygnal 1280x528 mozliwy jest do przeslania chyba tylko po w/w kablach ?

ponoc glupich pytan nie ma, aczkolwiek jesli moje takim sie okazalo uprzejmie prosze o poinstruowanie.

przykladowy opis jednej z pozycji :

FORMAT........................... : HD DivX
COMPRESSION CODEC................ : DivX 5.x/6.x
VIDEO BITRATE.................... : 3687 kbps
FRAME RATE....................... : 25.000
RESOLUTION....................... : 1280 x 528
AUDIO............................ : Lektor PL
WAVE CODEC....................... : AC-3 5.1
AVG.BITRATE...................... : 448 kb/s
SAMPLING RATE.................... : 48000Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Headstar_PL' post='80928' date='22.01.2008, 10:05 ']zdecydowalem ze na odtwarzacz hd jest w moim wypadku jeszcze zbyt wczesnie, dlatego postanowilem zakupic jakies inne cudo co to bedzie czytalo wszystko, nawet ksiazki :lol:
w ostatnim czasie pojawilo sie w p2p kilkanascie interesujacych mnie pozycji w nieco tajemniczym formacie HD Divx, i stad moje pytanie - czy do odtwarzania tego typu pozycji warunkiem koniecznym jest posiadanie playerka z wyjsciem hdmi lub component ? bo rozumiem ze najistotniejsza kwestia jest tutaj rozdzialka takiego filmu, a sygnal 1280x528 mozliwy jest do przeslania chyba tylko po w/w kablach ?

ponoc glupich pytan nie ma, aczkolwiek jesli moje takim sie okazalo uprzejmie prosze o poinstruowanie.

przykladowy opis jednej z pozycji :

FORMAT........................... : HD DivX
COMPRESSION CODEC................ : DivX 5.x/6.x
VIDEO BITRATE.................... : 3687 kbps
FRAME RATE....................... : 25.000
RESOLUTION....................... : 1280 x 528
AUDIO............................ : Lektor PL
WAVE CODEC....................... : AC-3 5.1
AVG.BITRATE...................... : 448 kb/s
SAMPLING RATE.................... : 48000Hz[/quote]


Wystarczy trochę poczytać ... Zerknij na [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=8968"]to.[/url]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Urzadzenie na pewno fajne, ale czy niedrogie to juz bym dyskutowal, bo tanszym rozwiazaniem jest podpiecie do telewizora laptopa czy desktopa.
Pozatym nie o takie cos mi chodzilo, mialem na mysli raczej jakis stacjonarny odtwarzacz dvd z obsluga divx HD (ostatnio zwrocilem uwage na Pioneera z wejsciem usb na przedniej sciance, model bodajze 400, nie wiem tylko czy poradzi on sobie z obsluga Divx HD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZAPOMNIJ o odtwarzaczu DVD który bedzie czytał pliki divx HD (a już na pewno o odtwarzaczu markowym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz troszke poczekac pewnie cos powinno sie pojawic w stajni Fergusona. Ostatnio oni maja bardzo dobre uklady z DivX.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebujesz stacjonarnego odtwarzacza?
[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showforum=10"]Tutaj[/url] znajdziesz coś dla siebie.
Przy okazji, wyjście hdmi nic nie mówi o możliwościach odtwarzacza w zakresie przetwarzania i odczytywania materiałów w wysokiej rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='s2k2' post='80982' date='22.01.2008, 15:22 ']Potrzebujesz stacjonarnego odtwarzacza?
[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showforum=10"]Tutaj[/url] znajdziesz coś dla siebie.
Przy okazji, wyjście hdmi nic nie mówi o możliwościach odtwarzacza w zakresie przetwarzania i odczytywania materiałów w wysokiej rozdzielczości.[/quote]

a to [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showforum=142"]Link[/url]
jest nawet dosyć tanie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...