Jump to content
Sign in to follow this  
dienekes_shade

Najlepsze sklep z BD w Warszawie???

Recommended Posts

Proszę Szanownych Forumowiczów o odpowiedź na pytanie postawione w temacie - Gdzie w Warszawie znajduje się najlepiej wyposażony punkt z filmami na Blu Ray?

Nie pytam o Saturna, bo tam oferta jest żałosna ;):):P Może ktoś "polecony" ze stolicy prowadzi prywatną sprzedaż/ import?

Z góry dziękuję za merytoryczne odpowiedzi bez torpedujących odsyłań do googli i "szukaczki" :)

Pozdrawiam, Radek

Może by nie ograniczać się ino do stolycy?

Ja w Krakowie szukam i jak na razie oferta w Galerii Krakowskiej zarówno w Saturnie jak i Empiku jest żałosna, to samo tyczy się Empiku w Krakusie (były Geant obecnie Real koło Multikina).

[i]
Jako autor wątku zmień proszę temat na: "Odpowiadanie na Najlepsze sklep z BD".
Wychodzę z taką propozycją bo być może będąc w innym mieście chętnie zajrzałbym PRZY OKAZJI do dobrego sklepu z BD. A może i specjalnie pojechał do innego miasta gdyby sie okazało że warto!
[/i]

Nie zrozum mnie źle, założyłem taki temat, bo interesują mnie "realne" sklepy/ sprzedawcy w aktualnej stolicy - ta sprzed 1596 roku mnie nie interesuje :) inne miasta też. I nie traktuj tego jako złośliwość i daruj aluzje w stylu "y" - do Krakowa mam za daleko, a i inne wojaże za filmami, z braku czasu, odpadają. Jeśli nikt mi nie pomoże, nie pozostanie nic innego jak zakupy "on line" ;)

Niech ten wątek pozostanie w niezmienionej formie, na potrzeby warszawskich (i okolicznych) odbiorców Blu Ray, Tobie zaś proponuje założyć bliźniaczy - dla łowców BD w Krakowie. W ten sposób unikniemy bałaganu i mam nadzieję...uzyskamy konkretną pomoc/ wskazówki.

No to chyba sam sobie odpowiedziałeś. On-line to najprostsze rozwiązanie i jak się okazuje najtańsze. A ze stolic na zakupy to najlepiej wybrać jakąś europejską. Edited by emesce

[quote name='emesce' post='80889' date='21.01.2008, 21:44 ']No to chyba sam sobie odpowiedziałeś. On-line to najprostsze rozwiązanie i jak się okazuje najtańsze. A ze stolic na zakupy to najlepiej wybrać jakąś europejską.[/quote]

Heh, smutne, ale prawdziwe...Zakupy tą drogą popełniałem wielokrotnie, a jednak, lubię upolować coś "osobiście" :lol: Co do kosztów, to polemizowałbym (przesyłka jeśli nie wyrówna do, to przekroczy cenę sklepowa), ale nie o to się tu rozchodzi :lol:

Może ktoś zna jakiś mały sklepik, hmm? :lol:

Ps. Polska od początku swej państwowości (wcześniej zresztą też :lol: ) leży w Europie, więc z tą europejskością stolic...

[quote]Ps. Polska od początku swej państwowości (wcześniej zresztą też wink.gif ) leży w Europie, więc z tą europejskością stolic...[/quote]
Ty to wiesz, ja to wiem, żeby jeszcze producenci i dystrybutorzy wiedzieli, to by było coś.