Skocz do zawartości
BoDeX

Nowe ceny TOSHIBA HD-DVD ... czy będzie taniej ?

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie wszyscy zainteresowani zauważyli ...

www.amazon.de ustalił nowe , niższe ceny na produkty HD-DVD TOSHIBA

[b]HD-EP30 cena : 199 Euro

HD-EP35 cena : 299 Euro

HD-XE 1 cena : 499 Euro [/b]


- Wysyłka gratis ,
- 7 filmów HD-DVD gratis
- 3 płytowy album DVD/HD z dźwiękiem DTS 7.1 jakiegoś "niemieckiego artysty"
- BOX 3 filmów STAR TREK dodatkowo także gratis


Się dzieje ... ;)

Pzdr.

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Totalny zjazd cenowy na amazon.
Na [url="http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000W4EB22/ref=s9_asin_title_1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-3&pf_rd_r=1CE2RWR2NMD6N3KC35DE&pf_rd_t=101&pf_rd_p=139045891&pf_rd_i=468294"]www.amazon.co.uk[/url] EP30 jeszcze przedwczoraj 150 GBP, a dziś 120 GBP
Jesteśmy coraz bliżej 500 PLN. Ciekawe na jakim poziomie cena się zatrzyma, strzelam że do końca miesiąca będzie to 400 - 450 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Polskę jak Toshiba miała gdzieś tak nadal ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='80827' date='21.01.2008, 18:45 ']Może nie wszyscy zainteresowani zauważyli ...

www.amazon.de ustalił nowe , niższe ceny na produkty HD-DVD TOSHIBA

[b]HD-EP30 cena : 199 Euro

HD-EP35 cena : 299 Euro

HD-XE 1 cena : 499 Euro [/b]


- Wysyłka gratis ,
- 7 filmów HD-DVD gratis
- 3 płytowy album DVD/HD z dźwiękiem DTS 7.1 jakiegoś "niemieckiego artysty"
- BOX 3 filmów STAR TREK dodatkowo także gratis


Się dzieje ... ;)

Pzdr.[/quote]

A gdzie Pan to znalazł? Na amazon.de widzę tylko ofertę z siedmioma filmami.... Jaki BOX 3 filmów Star Trek? SD DVD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebik - na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze ;) .... BoDeX jestem :)

1 - Tnij Cholero cytaty ! :)
2 - opis na Amazon.de w *.pdf + info na stronie Toshiba.de

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maxiuca' post='80834' date='21.01.2008, 18:15 ']A Polskę jak Toshiba miała gdzieś tak nadal ma...[/quote]
To fakt. Można by co prawda jakiś prywatny import kilku/kilkunastu sztuk zorganizować, ale po doliczeniu kosztów transportu może być trudno o nabywców, cena jest zbyt niestabilna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Pampalini' post='80847' date='21.01.2008, 17:38 ']To fakt. Można by co prawda jakiś prywatny import kilku/kilkunastu sztuk zorganizować, ale po doliczeniu kosztów transportu może być trudno o nabywców, cena jest zbyt niestabilna.[/quote]

przesylka z uk do polandu kosztuje 0,8 - 1 funt za kilogram

niech paczka wazy nawet 10kg to 50zl przesylka, wiec dalej sporo taniej niz nad wisla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='demek' post='80848' date='21.01.2008, 18:43 ']przesylka z uk do polandu kosztuje 0,8 - 1 funt za kilogram

niech paczka wazy nawet 10kg to 50zl przesylka, wiec dalej sporo taniej niz nad wisla[/quote]
No tak, ale amazon oczywiście do Polski nie wysyła
"[size=1][i]We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below.[/i][/size]"

Jestem w tej szczęśliwej sytuacji że mam drugi adres w UK, problem tylko w tym że teraz jestem w PL. Jak cena się ustabilizuje i będzie więcej chętny to może coś pokombinujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w londynie na stale, mam dobre uklady z firma transportowa takze mozna jeszcze taniej wyslac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...