Skocz do zawartości
BoDeX

TOSHIBA 52Z3030 vs. 52ZF355

Rekomendowane odpowiedzi

MarcinC ma rację. Jakby każdy tak podniósł tyle tematów na temat na który już padła odpowiedź <_<

A na co chcesz przestawić antenę? Zeskanował Ci ale obrazu nie zobaczysz. Co najwyżej dźwięk usłyszysz. Miałem osobiście Zetke jak i ZFa więc nie wiem jakiej jeszcze odpowiedzi oczekujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru - w jednym z wątków ktos napisał, ze odebrał transmisję w DVB-T bez dodatkowych modułów i że obraz miał znakomity. z tym, że post był z połowy 2008r... nie pamiętam w jakim standardzie robiono wtedy testy DVB-T w Polsce...?

stąd moje pytanie, bo skoro pisałeś, ze ma mpeg-2 to nie dałoby się dziś zdekodowac obrazu, gdyż jest nadawany w mpeg-4. no i zastanawiam się, czy nawet jesli ma on mpeg-2 to czy problem rozwiąże moduł CI Neotion na NP4+?

do MarcinaC: kolego nie napinaj się. szkoda nerwów. to, że ktoś cos napisze w temacie nie zawsze oznacza, ze to prawda.

Edytowane przez -=pUnIsHeR=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Nie mam już ani jednego ani drugiego tv. Gdy je miałem to odebrać nic nie mogłem. Miałem czarny obraz i dźwięk. I tyle. A to czy CI zdekoduje to trudno powiedzieć. Na Olsztynie napisał ktoś kiedyś, że nie poszło mu to. Więc jak widać chyba trzeba to kupić albo się dogadać i przetestować. Tylko moim zdaniem po co? Wolałbym kupić dekoder za 140zł skoro tak Ci zależy na tym. I po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dekoder zewnętrzny nie wchodzi w grę. za duzo juz ich stoi. kolejny niepotrzebny. za to mysle, ze warto temat samego telewizora do końca przemielić. dobrze by bylo, gdyby wypowiedział się ktos, kto ma ten model i w bliskiej odległości nadajnik DVB-T. u mnie jest kiepsko z sygnalem i testów na razie nie moge przeprowadzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...