Jump to content
Sign in to follow this  
djbartq

Kompletnie nie wiem już co kupic!!!

Recommended Posts

Ludziska... pomóżcie!! Miałem nie zakładać nowego tematu, ale po przesiedzeniu kilki ładnych godzin na tym i innych forach mam taki mętlik w głowie, że nie wiem co mam zrobić, a tym bardziej CO KUPIĆ??

... ale od początku...

Chce kupić TV (w sumie już nie wiem czy LCD czy Plasme), tak w granicach 40 - 42 cale. Będę oglądał TYLKO kablówkę no i może od czasu do czasu DVD (Divix itp.). Ile chce wydać? W sumie pewnie jak każdy - jak najmniej, ale max. tak ok. 5.000zł (ceny na skapiec.pl, ceneo.pl lub podobne).

Wydawało się że już miałem wybrane - LCD Samsung [b]LE40M86BD[/b] ze względu na jego kontrast (niby 15000:1) no i FullHD (chociaż aż tak bardzo mi na tym nie zależy).
Zastanawiałem się też nad modelami [b]LE40R 81B, 82B i 83B[/b] (nie wiem czym się one różnią).

Nie wiem też czemu akurat Samsung - ale jakoś tak mi się one ogólnie spodobały.

Potem moje zainteresowanie padło na Plazmę Samsunga: [b]PS-42Q91H[/b] - ze względu na mój sygnał (99% kablówka).

Nie wiem... kompletnie nie wiem co mam kupić!! Już byłem pewien, ale wszyscy tutaj mi tak namieszali w głowie. Dlatego też proszę o radę... co kupić!! Nie sugerujcie się Samsungiem - może być wszystko... Tylko żeby w miarę ładnie grało :) Wiem że nie ma IDEALNEGO rozwiązania... ale dajcie mi choć parę propozycji z opisem DLACZEGO!!