Skocz do zawartości
Piotr Ratajski

potrzebne praktyczne rady

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladam telewizje w jasnym pokoju z odleglosci okolo 5m. Mam cyfre+ ale planuje zmiane na "n". Jaki telewizor polecicie. Czy Full HD czy wystarczy HD ready. Czy 42' bedzie wystrczajacy. Planuje wydac okolo 5000 ale nie chce niepotrzebnie przepłacac. Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może być spokojnie HD Ready chociaż za 5tys spokojnie kupisz Full HD LCD. 5m to dość dużo. 42 minimum ale tu może być problem z Full HD. Jak znajdziesz konkretny LCD to daj znać. Za te pieniądze kupisz też bardzo dobrą plazmę Panasonica 42". I od tego proponuję zacząć poszukiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myslalem o Sharp LC-42X20E ale zastanawialem sie tez nad plazma. Troche mnie przeraza pobor pradu no i odbicia swiatla. Maze lepiej zmienic na HD Ready i 46' skoro z 5ciu metrow i tak nie zobacze roznicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak bym zrobił. Z 5m zaręczam, że nie zobaczysz różnicy a 46" będzie na pewno lepsze od 42 z tak dużej odległości. (chyba, że Cię będzie trapić gdy ktoś zapyta jaki masz TV a ty powiesz, że HD ready a gość powie, że słabo hehe bo się g. zna). Poszukaj co tam możesz łyknąć 46" i napisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://www.rtvexpert.pl/telewizory-lcd-16-9/sony-kdl-46t3500"]http://www.rtvexpert.pl/telewizory-lcd-16-9/sony-kdl-46t3500[/url]

chyba nic taniej nie da rady z 46 fullhd ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Piotr Ratajski' post='80440' date='19.01.2008, 23:52 ']Ogladam telewizje w jasnym pokoju z odleglosci okolo 5m. Mam cyfre+ ale planuje zmiane na "n". Jaki telewizor polecicie. Czy Full HD czy wystarczy HD ready. Czy 42' bedzie wystrczajacy. Planuje wydac okolo 5000 ale nie chce niepotrzebnie przepłacac. Pomocy[/quote]

a aj Ci proponuje SAMSUNG PS-50Q91H miałem go i jest to super TV. W domu obok mam "50P96FD full hd samsunga i np. na Ntv to często obraz lepiej wyglada na HD READY. Ze zwykłem DVD ( np. panasonic S52 tez super wypada ten samsung HD READY ) Na 100% będziesz zadowolony. Ten TV można wyrwać za około 5500zł.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Skoro ten Samsung za tyle jest to 50 cali do 5m będzie okej. Bo to naprawdę spora odległość....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazlem plazme Panasonic TH-42PV700. Co prawda nie 50' ale ma tyle zalet ze glowa mala. Czy ktos wie cos negatywnego na temat tego TV. Prosze o informacje bo jestem prawie zdecydowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Piotr Ratajski' post='80598' date='20.01.2008, 17:32 ']Znalazlem plazme Panasonic TH-42PV700. Co prawda nie 50' ale ma tyle zalet ze glowa mala. Czy ktos wie cos negatywnego na temat tego TV. Prosze o informacje bo jestem prawie zdecydowany[/quote]

Zajrzyj na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup 50 cali

Duży może więcej <_<

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dawmac' post='80676' date='20.01.2008, 22:20 ']kup 50 cali

Duży może więcej :)

pozdr. dawmac[/quote]


No właśnie większy... Interesuje mnie plazma 50". Nie mogę się zdecydować: Panasonic, Samsung, LG, czy jeszcze coś innego..., no i aktualny dylemat HD czy Full?! Odległość 4 m, źródło sygnału: n-ka i cyfra, a także Toschiba E1. Będę wdzięczny za podpowiedź.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak nie chcesz wydawac dużo kasy to kup HD ready, a jak masz kase to kupo Full HD. Doradzanie co lepiej czy hd ready czy full jest zalezne ile chce sie wydac na TV. Jak cię stac to kup Full HD.
Co do tego jaki TV to było to ze 100 razy. Poczytaj w róznych tematach o kazdej marce , napisano już prawie wszystko na teamt tego typu TV i co wybrać.
Naprawde jest sporo materiału na forum.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='80452' date='19.01.2008, 23:42 '](chyba, że Cię będzie trapić gdy ktoś zapyta jaki masz TV a ty powiesz, że HD ready a gość powie, że słabo hehe bo się g. zna).[/quote]

Po takim tekscie to od razu nasowa mi sie skojarzenie z top gear. Gosc testuje porshe model trzysta iles. Ogolnie go chwali , ale nie rozplywa sie w zadowoleniu. No i dochodzimy do jego konkluzji. Samochod bardzo dobry , ale kupuja go faceci , ktorzy chca udowodnic jedno - ze cos im sie w zyciu nie udalo - nie stac ich na 911. :)
(to tak gwoli komentarza w sytuacji , gdy zadeklarowana kwota starczy zarowno na hdready jak i fullhd - czyli nie problem finansowy ale psychologiczny :):) )

Piotr Ratajski,
argumentem jest to ze z 5 metrow nie bedzie widac roznicy. :) Starym maluchem do pracy tez sie dojedzie a jakos maluchow coraz mniej na ulicach :)

Edytowane przez Tom0000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rozglądam się za jakimś tv w okolicach 40 cali
Czytając forum rozeznałem sie troszke i zawęziłem wybór do trzech modeli, mianowicie:

- Samsung 40f86bd
- Toshiba 42z3030d
- Sharp 42x20e

Telewizor do sd i ps3, no i komp na dokładke ;), interesuje mnie dobra współpraca z tymi urządzeniami.

Będebardzo wdzięczny za podpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dawmac' post='80470' date='20.01.2008, 00:29 ']a aj Ci proponuje SAMSUNG PS-50Q91H miałem go i jest to super TV. W domu obok mam "50P96FD full hd samsunga i np. na Ntv to często obraz lepiej wyglada na HD READY. Ze zwykłem DVD ( np. panasonic S52 tez super wypada ten samsung HD READY ) Na 100% będziesz zadowolony. Ten TV można wyrwać za około 5500zł.

pozdr. dawmac[/quote]

Widzialem tego Samsunga w sklepie, byl podlaczony do DVD ale kipsko wypadl przy takim samym podlaczeniu z Panasonic TH-50PV70P a cena podobna. Moze dlatego ze samsung nie obsluguje 1080i oraz 1080p a panasonic tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...