Skocz do zawartości
lechu54

LCD 37-40 Samsungi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Jak większość proszę Was ekspertów o poradę, podpowiedź itp.

Planuję w styczniu kupić do pokoju 23 m2 telewizor, amplituner, nagrywarkę/odtwarzacz DVD, zestaw głośników.

Jestem w wątku dotyczącym TV więc proszę o podpowiedzi odnośnie TV. A jeśli ktoś jest w stanie podać jakiś link gdzie także przeczytam o amplitunerach, nagrywarkach dvd czy głośnikach, to także będę wdzięczny.

Chciałbym kupić telewizor FULL HD; LCD (jakoś bardziej jestem przekonany do tej właśnie technologii) rozmiar 37-40, budżet ok. +/-5000tyś.
Źródło: na początek penie kablówka ale z czasem chciałbym przejść na jakąś cyfrową platformę, no i oczywiście filmy Divix z laptopa.
Nie wiem jeszcze czy kupie nagrywarkę DVD czy odtwarzacz HD DVD bo chyba nie ma jeszcze takiego urządzenia co nagrywa na DVD\HDD i ma możliwość odtwarzania HD DVD?.
To chyba wszystko jeśli chodzi o źródła.
Od dwóch tygodni czytam Wasze forum i inne artykuły i wstępnie mam faworytów:
(kolejność istotna)
1.Samsung LE-40N87B (chyba odpoadnie ze wzgledu na cenę, przed 24.12.br w euro rtv agd była na niego promocja i kosztował 4999)
2. Samsung LE-40M87BD
3. Samsung LE- 37M87BD
4. Sharp LC-37XD1E

Co do powyższego:
- Samsungi mają skanowanie progresywnego co przekłada się na lepszy obraz przy telewizji kablowej prawda?
- Mają 3 HDMI..

Pytania:
1.Czy jest coś lepszego od w/w modeli w tej cenie?
2.Co oznacza powiedzenie jednego użytkowników forum ?full po komponencie i full po czymś jeszcze? ?
3.Czym różnią się serie TV samsunga M, N, F itp.?

Bardzo proszę Was o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie NO.

Nie wszyscy naraz. :)

A wiecie, że moje pytnie jest najdrudniesze na świecie?:P
Zadaje je już 5ty raz na forum i nie mam żadnej odpowiedzie.

no ładnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lechu54' post='80271' date='19.01.2008, 02:01 ']Nie NO.

Nie wszyscy naraz. :)

A wiecie, że moje pytnie jest najdrudniesze na świecie?:P
Zadaje je już 5ty raz na forum i nie mam żadnej odpowiedzie.

no ładnie...[/quote]


i co kupiles?? dumam nad tym z serii N i M ale.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nic.

Ale po dł. szukaniach info w necie i wizytach w sklepach RTV na 95% zdecydowany jestem na LE40M87B i na 99,999% Onkyo TX-SR605.

DLatego LE40M87B, że najwiecej pozytywnych opini w necie, sprzedawcy w RTV też bardziej wskazują na ten model no i w necie mozna go kupić już ponizej 4999.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...