Skocz do zawartości
Morfeus

TH-50PZ70E

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni fachowcy!
To mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieję,że uda mi się uzyskać Waszą pomoc.
Od jakiegoś czasu poszukuję TV i raz za razem jestem w kropce.
Wojna jaka toczy się pomiędzy LCD i PLAZMA jest już tak zaawansowana ,że ciężko jest uzyskać jakaś informacje , która by jasno mówiła "co lepsze":)
Zrobiłem właśnie remont pokoju przez co zwiększył sie do 5m i teraz muszę już coś kupić bo jak patrze na mojego poczciwego CRT Thomsona 28 100Hz 16/9 to modle sie tylko by nie zaczęli wyświetlać napisów bo będę musiał kupić lunetęsmile.gif
Wstępnie zdecydowałem sie na plazmę bo z opisów i po doświadczeniach znajomych wychodzi ze ma bardziej naturalny obraz.
Zakochałem sie w serii Kuro Pioneera ale ,cena...........................cóż za wysoka na razie.
Ostatnio znalazłem na necie Panasonica TH-50PZ70E , ale ,że jak wspomniałem w temacie , jestem kompletny jełop jeśli chodzi o technikę , to nie wiem czy to dobry wybór.
Doczytałem tylko na tym forum ,że marka ta jest na II miejscu po pionku.
Nie rozumiem opisu tego modelu i innych tez nie ,więc chciałem Was , fachowców , zapytać jak ta plazma chodzi "w życiu", i czy nie lepiej np. za tą cenę wziąć LCD????
Mam Cyfrę+ i zamierzam kupić Play-a 3, poza tym od czasu do czasu DVD.
Czy spełni moje oczekiwania, czy ktoś ją widział jak chodzi porządnie ustawiona????
Cena jest naprawdę super jak na 50 cali , tylko czy reszta jest ok????
Błagam , pomóżcie bo już nie daję rady latać po sklepach.
Z Poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...