Skocz do zawartości
DarekS

Panasonic DMP-BD30 w Polsce!

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze na początku stycznia 2008 Panasonic Polska odpisał mi w odpowiedzi na maila, że DMP-BD30 nie będzie dostępny w Polsce.
Okazuje się jednak, że będzie!!

[url="http://panasonic.pl/oferta.php?prod=3735"]http://panasonic.pl/oferta.php?prod=3735[/url]

Do tej pory dostępne w Europie były następujące blu-playery Panasonica:
- Panasonic BMP-BD10 (oparty na Sigma SMP8634 RevA)
- Panasonic BMP-BD10A (oparty na Sigma SMP8634 RevB)

Tym razem będziemy mieli wreszcie doczynienia z chipem innym niż Sigma czyli z:
Panasonic UniPhier (Universal Platform for High-quality Image-Enhancing Revolution), który jest sercem DMP-BD30 !

[img]http://images.panasonic.com/static/LargerPhoto/DMP-BD30_500.jpg[/img] Edytowane przez DarekS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzecz niespotykana - wsparcie dla Divx-a po raz bodaj pierwszy w stacjonarnym HD plyta playerze... moze ma to jakis zwiazek ze wsparciem dla formatu udzielonym ostatnio przez Sony (nie tylko PS3 ale takze umowy z dystrybutorami), No i fajno! Sam klocek parametry mialby OK gdyby nie jeden imho dyskwalifikujacy brak - nie ma sieci! Kurde kolejny BD player i to nowy ktory nie spelnia wymogu najnowszego profilu (czyli o interakcji via net wlasciciele tego klocka moga juz zapomniec). No chyba ze w opisie ktos sie rabna?
Zastanawiajace jest uzycie na oko gorszego przetwornika d/a video... no i ciekawe jak wypadnie te dziecie Panasa, czyli serce playera. Za brak sieci jednakowoz (jw) czerwona kartka Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie sklep internetowy w którym są już dostępne Panasonic DMP-BD30? (Ale realnie dostępne :rolleyes: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłem w niedzielę na stronie www.topmarket.pl, na dzień dzisiejszy jeszcze nie dostali z Panasonic'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='79608' date='15.01.2008, 18:00 ']No..przetwornik poracha...
W SONY DVD sprzed 4 lat mam 216 Mhz[/quote]

A po kiego grzyba ci ten przetwornik skoro i tak wyjdziesz po HDMI?

Chyba że kochasz euro czy component.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz...po tym mozna mniej wiecej ocenic konstrukcję. Jesli ktoś oszczedza na czym się da /widac po parametrach/ - można od razu poznać że to raczej sprzet dla niezbyt wymagajacych
Widziałem to to na oczy i...rzeczywiscie - design nie jest tak rewelacyjny jak na shotach a wykonanie ...jeszcze gorsze
Sony 500 czy nawet 300 robi o wiele lepsze wrazenie...

Jest PS3 - mogę sobie pozwolić na przesmradzanie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jacpol' post='94426' date='02.04.2008, 16:35 ']Zamówiłem w niedzielę na stronie www.topmarket.pl, na dzień dzisiejszy jeszcze nie dostali z Panasonic'a.[/quote]


Dostałeś już ten odtwarzacz?
Szukam wszędzie w rozsądnej cenie, ale nikt nie ma na stanie magazynowym. Może ktoś ma jeszcze jakieś informacje na temat aktualnej dostępności Panasonic DMP BD30 w skepach internetowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, podobno spodziewają się dostawy w poniedziałek. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem na allegro i od wtorku mam go już u siebie i oto co mogę powiedzieć po kilku dniach użytkowania :

1. Jakość obrazu rewelacyjna, lepsza od PS3 i Samsunga 1400 (miałem również te odtwarzacze więc mam porównanie)
2. Start odtwarzacza natychmiastowy
3. Wczytywanie płyt z javą troszeczkę wolniejsze niż na PS3, ale o wiele szybsze niż na Samsungu
4. Wczytywanie zdjęć z kart SD i płyty CD natychmiastowe (tak jak na PS3)
5. Oczywiście wypuszcza po HDMI bitestream wszystkich najnowszych formatów łącznie z DTS HD Master

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pabloss, licze na wiekszy test i troche zdjec jak juz ochloniesz i troche sie nacieszysz :) Ciekawa jest ta rozbieznosc zdan co do plejera, na roznych forach ludzie maja podobne odczucia do Twoich, chwalac szczegolnie jakosc obrazu. Ciekawe bedzie porownanie z nowymi Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='crazy-j' post='95165' date='06.04.2008, 12:14 ']Pabloss, licze na wiekszy test i troche zdjec jak juz ochloniesz i troche sie nacieszysz :) Ciekawa jest ta rozbieznosc zdan co do plejera, na roznych forach ludzie maja podobne odczucia do Twoich, chwalac szczegolnie jakosc obrazu. Ciekawe bedzie porownanie z nowymi Sony.[/quote]
Doczytałem się teorii, że nowsze wersje z EU są lepsze od tych wcześniejszych z USA....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak ci skaluje DVD ? Lepiej niż PS3 ?
Mam caly czas Denona 2930 i przy jego skalerze PS3 po prostu odpada w przedbiegach.... Na razie czekam na swój dream-player
Najepszy jest Pioneer ale...kosztuje chore pieniadze. Podobnie wyposarzony będzie "wszystkomający" Panasonic DMP-BD100 /jeszcze nie wyszedł/....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...