Skocz do zawartości
  • 0
rajek

problem z połączeniem

Pytanie

Witam! Mam problem z podłączeniem mojego laptopa z telewizorem lcd Philips 32PFL5522d/05. Laptop ma tylko wyjście na dsub (karta graficzna RADEON XPRESS 200M series). Posiadam kabel dsub - rgb, ale przy prubie połączenia na telewizorze pokazuje sie info video not supported.Nie wiem jak mam konkretnie skonfigurować połączenie czasem jak coś kombinuje z ustawieniami to cos pojawi sie na tv ale to tylko moment a potem ten komunikat.Prosze o wskazówki, dzięli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Ja ma Philipsa 32PFL5322 i połączyłem go z laptopem HP Pavilion dv6500 kablem HDMI, trochę musiałem pogłówkować w ustawieniach laptopa,
poprzez:
Panel sterowania\Personalizacja: ustawienia ekranu
pojawiło mi sie okno gdzie widoczne są 2 ekrany nr 1 i 2
1- jest ekranem laptopa
2 - to ekran podłączony
Wybrałem 2, poniżej są do zaznaczenia dwa pola; pierwsze "to jest mój monitor główny", drugie "powiększ pulpit do rozmiarów tego monitora"
Następnie "OK"

U mnie zadziałało cały pulpit przeniósł się na LCD
Rozdzielczość ustawiłem na: 1280x800, odświeżanie na 60Hz,
w laptopie mam Viste, pewnie w XP może być inaczej, ale może pomoże ci to w połączeniu.
w LCD wcześniej ustawiłem w funkcjach "AV" - HDMI2, (tam jest kilka możliwości w zależności od używanego portu})
Natomiast u mnie pojawił się problem z dźwiękiem, odtwarzany jest tylko w laptopie, nie chce przejść na LCD, połączyłem go poprzez kabel Audio.
Szperałem w ustawieniach dźwięku laptopa w funkcjach LCD i nic,

Może jest ktoś w stanie mi coś podpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...