Skocz do zawartości
angola

co kupić do oglądania filmów blu ray?- PS3 czy SAMSUNGA 1400

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='angola' post='78572' date='10.01.2008, 21:26 ']co kupić ?-PS3 czy Samsunga 1400 :rolleyes:[/quote]

A do czego i jak ma być toto podłączone?

To tak jak byś zapytał co kupić: limuzynę czy terenówkę.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta racja , do czego ma służyć . Jak masz mało kaski i chcesz oglądać HD i gierki to PS3 - fajna zabawka i robi się po mału multimedialna , na pewno przyszłościowa dla ludzi z ograniczonym budżetem. Ale jak tylko filmiki to na pweno odtwarzacz .Za ps3 przemawia też DIVIX ale wybór zostawiam tobie - życzę powodzenia :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='78588' date='10.01.2008, 21:59 ']A do czego i jak ma być toto podłączone?

To tak jak byś zapytał co kupić: limuzynę czy terenówkę.

Pozdro[/quote]PODłąCZONE DO PLAZMY-PANASONIC 42PV70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pom22' post='78604' date='10.01.2008, 22:25 ']Święta racja , do czego ma służyć . Jak masz mało kaski i chcesz oglądać HD i gierki to PS3 - fajna zabawka i robi się po mału multimedialna , na pewno przyszłościowa dla ludzi z ograniczonym budżetem. Ale jak tylko filmiki to na pweno odtwarzacz .Za ps3 przemawia też DIVIX ale wybór zostawiam tobie - życzę powodzenia :)[/quote]

No jak się ma mało kasy to PS3 raczej kiepsko (przecież konsola kosztuje praktycznie tyle ile ten player)... wciągniesz się w gry i inne cuda to dopiero się zacznie.... trzeba kupić jeszcze pilota. PS3 to kombajn a na SAmsungu obejrzysz tylko filmy albo aż ; ) ale skoro to do oglądania.... Samsung nie ma profile 1.1 i to już jest minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam taki sam dylemat tylko ze mam już x360 wiec po co mi ps3 a potrzebuje jakiegoś Playera BD tylko i wyłącznie do filmów =] mam sharpa 42x20e wiec musi być 1080p/24fps Czy oprócz tego ze nie ma Profile 1.1 jakość obrazu jest gorsza? rozumiem ze profile 1.1 to tylko pozwala na umieszczenie w produkcie funkcji picture-in-picture ?

pozdrawiam =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='78615' date='10.01.2008, 22:53 ']No jak się ma mało kasy to PS3 raczej kiepsko (przecież konsola kosztuje praktycznie tyle ile ten player)... wciągniesz się w gry i inne cuda to dopiero się zacznie.... trzeba kupić jeszcze pilota. PS3 to kombajn a na SAmsungu obejrzysz tylko filmy albo aż ; ) ale skoro to do oglądania.... Samsung nie ma profile 1.1 i to już jest minus.[/quote]włAśCIWIE GłóWNIE DO OGLąDANIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='angola' post='78629' date='10.01.2008, 23:17 ']włAśCIWIE GłóWNIE DO OGLąDANIA[/quote]

A co z dxiękiem?
Jak ma grać?
Jak tylko przez TV to kup PS3, bardziej funkcjonalny i przyszłościowy.
Jak z nowoczesnym amplitunerem z HDMI v1.3 to kup BD-P1400.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='78638' date='10.01.2008, 23:32 ']A co z dxiękiem?
Jak ma grać?
Jak tylko przez TV to kup PS3, bardziej funkcjonalny i przyszłościowy.
Jak z nowoczesnym amplitunerem z HDMI v1.3 to kup BD-P1400.

PozdroNo właśnie-amplituner tylko 5.1 do dvd[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że dzisiaj wszyscy piją jakiś alkohol... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dominikm' post='78645' date='10.01.2008, 23:44 ']Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że dzisiaj wszyscy piją jakiś alkohol... :)[/quote]
NO TO ZDROWIE HDMANIAKóW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeze troche temat :)

Podpowiedzcie jaki najlepiej kupic odtwarzacz blu ray do ogladania filmow ... (najlepiej jakby odwarzał wszystkie opcje czyli divx itp)

aha i zapomnialem dodac ze to ma byc budzetowy odtwarzacz :( widzialem bd-p1400 za 650zł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam 1400 i od niedawna mam PS3. Oba podpięte są do sr605.
Mam płytę z próbkami HD Samplerki.
Kiedy odtwarzam na 1400 na ampku widzę ze jest dźwięk True HD a kiedy ten sam klip puszczam prze PS3 to ampek pokazuje mi DD. Dlaczego? Na PS3 widnieje info., ze ma dekoder True HD.

Oba podpięte kablem HDMI 1.3a.


Pozdr. Edytowane przez lechu54

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...