Jump to content
Sign in to follow this  
pmcomp

Stuknęło mi STO !!!

Recommended Posts

Na szczęście nie lat tylko ...

Właśnie nasza kochana Poczta Polska dostarczyła mi dzisiaj paczuszkę z Amazona z płytką Shakira: Oral Fixation Tour na Blu-Ray. Wprawdzie Janunio pisał, że muza jest do doopy ale ja z nim o gustach nie dyskutuję :lol: . Jest w PCM 5.1 i niektóre kawałki są OK, niektóre bardzo OK, a niektórych ja nie słucham bo o gustach ... . Jak to u Shakiry.

Ale nie o tym miało być.

TA PŁYTKA JEST 100-Ą PŁYTKĄ HD W MOJEJ KOLEKCJI !!!
(oczywiście z obozu BD lub HD DVD, żadnych tami binarnych tu nie zaliczam :P ).

I jaki z tego morał (bo to że jestem po....ym HD-maniakiem to oczywiste :) )?
Ano taki, że teraz cena playerów oraz fakt, że mam dwa (a z PS3 nawet trzy) przestaje mieć wielkie znaczenie :o .

Ma ktoś więcej ???

:rolleyes:;)

Pozdro

PS. u mnie też BD wygrywa 62:38.

Edited by pmcomp

Jeszcze nie mam BD, a więc mam tylko około 60 HD DVD... Z których niedługo będę mógł zrobić lusterka...

[quote name='sebik' post='78567' date='10.01.2008, 21:20 ']Jeszcze nie mam BD, a więc mam tylko około 60 HD DVD... Z których niedługo będę mógł zrobić lusterka...[/quote]
A czemu? Dopóki player Ci nie padnie to będziesz mógł je oglądać.
Ja już zacieram rączki na wyprzedaże płyt HD-DVD w USA :rolleyes:

[quote name='sebik' post='78578' date='10.01.2008, 21:37 ']Oczywiście... Będę miał zabytek techniki...[/quote]
E tam, przesadzasz. Policz ile zajmie Ci obejrzenie wszystkich filmów które dotychczas wyszły na HD-DVD. Licz nawet dwa dziennie, to z rok oglądania bez przerwy zejdzie. Zresztą to sama przyjemność mieć takie urządzonko. Ja mam odtwarzacz Laserdisc, który na każdej imprezie robi furore :rolleyes:

Edited by maxiuca

Ładnie Ci "stuknęło" - gratuluję ! :rolleyes::):)

Pzdr.

ps. ... a mialo już nie być o stukaniu ( pykaniu , dmuchaniu , cykaniu ) !!! :lol:

[quote name='BoDeX' post='78592' date='10.01.2008, 23:08 ']ps. ... a mialo już nie być o stukaniu ( pykaniu , dmuchaniu , cykaniu ) !!! :)[/quote]

No ale jak tu nie pisać o tym , skoro na ekranie Shakira :rolleyes:

[quote name='Zerwi' post='78593' date='10.01.2008, 22:10 ']No ale jak tu nie pisać o tym , skoro na ekranie Shakira :lol:[/quote]

Noooooo, koncercik już widziałem i ... cały czas byłem w rozterce: słuchać czy patrzeć ... a jest na co :) .
:rolleyes:

Pozdro

[quote name='maxiuca' post='78580' date='10.01.2008, 22:43 ']E tam, przesadzasz. Policz ile zajmie Ci obejrzenie wszystkich filmów które dotychczas wyszły na HD-DVD. Licz nawet dwa dziennie, to z rok oglądania bez przerwy zejdzie. Zresztą to sama przyjemność mieć takie urządzonko. Ja mam odtwarzacz Laserdisc, który na każdej imprezie robi furore :rolleyes:[/quote]

Nad kupieniem Laserdisc'a zastanawiam się od jakiegoś czasu. Na Ebay'u można trafić za około 200 U$D odtwarzacz i ze 100 filmów...

Wszystkich filmów na HD DVD chyba nie chcę obejżeć... W zasadzie posiadam wszystkie tytuły które bym chciał posiadać...
Wczoraj zamówiłem Zodiac'a.

Gratulacje.Ale Ty zawsze miałeś porządne kolekcje DVD czy Binarek.Kupując tylko w europie przewaga by trochę stopniała.

[quote name='BoDeX' post='78592' date='10.01.2008, 22:08 ']Ładnie Ci "stuknęło" - gratuluję ! :):):)[/quote]

Łehehe :) dobre dobre ; ) dobrze kwintuje temat :) sporo tutaj wariatów mamy ; ) to jest TO!!!!! :)

[quote name='radzique' post='78619' date='11.01.2008, 00:02 ']nic tylko pogratulować i pozazdrościć zasobności portfela :)[/quote]

Eeee tam , pewnie kupował w sklepach .torrent i emule :)

Wolę nie myśleć co by było jakbyśmy zaczęli się chwalić (baa w sumie jest taki temat "gdzieś") kto ile ma z tych powyższych sklepów ; ) tzn. nikt nic nie ma ; )

[quote name='Zerwi' post='78623' date='10.01.2008, 23:09 ']Eeee tam , pewnie kupował w sklepach .torrent i emule :)[/quote]

Nope, "tamtych: już nie liczę. Bo one są w wersjach szkoleniowych i backupowych :) .

Pozdro

Edited by pmcomp

Ah te przechwalki.
I tak za kilka wiosen te BD i HD to beda juz zabytkiem. Wejdzie cos lepszego i znowu kolekcjonowanie plyt zaczynamy od nowa. Pęd ku samozagladzie. Wczoraj czytalem o jakis zwierzakach (owce) ze swiecacymi jezykami :-). Jakies mutanty genetyczne. Moze i nam HD maniakom za jakis czas wszczepia czytniki HDtv ;-0 bez blokady regionu, jakies dyski wirtualne,SAT HD oraz wirlessHD. bedziemy jak te cyborgi z Universal Soldier albo jak Johny Mnemonic naszprycowani najnowsza technologia.

pozdrawiam

braavoo Edited by braavoo

Małżonka wydłubie Ci z pilotów przyciski " PAUSE" i dylematu nie będzie .... :):):)

Pzdr.

Haha.
Raczej zrobi twardy reset i wgra nowy firmware z opcja sprzatania i gotowania a w miedzyczasie zrobi zakupy na kanale TV Shop HD ;-)

Pozdrawiam

braavoo