Skocz do zawartości
miethod

problemy z filmami...

Rekomendowane odpowiedzi

z mojej kolekcji kilkunastu filmów hd mam problem z dwoma, mianowicie DANCES WITH WOLVES oraz VERTICAL LIMIT. Na kompie chodzą bez problemu, natomiast snazio wyswietla czarny ekran i jedynie dźwięk... wie ktoś jak "naprawić" te filmy? próbowałem quickfix'a na VideoReDo i nic.. bardzo bym chciał je zobaczyć na TV
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='miethod' date='16.04.2006, 18:20 ']z mojej kolekcji kilkunastu filmów hd mam problem z dwoma, mianowicie DANCES WITH WOLVES oraz VERTICAL LIMIT. Na kompie chodzą bez problemu, natomiast snazio wyswietla czarny ekran i jedynie dźwięk... wie ktoś jak "naprawić" te filmy? próbowałem quickfix'a na VideoReDo i nic.. bardzo bym chciał je zobaczyć na TV
pzdr
[right][post="3812"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Mam to samo. Aha Tanczacy jest chyba troche zwalony wiec to moze byc normalne. Vertical tez mi niechodzi (czarny ekran). On jest w .mpg? Bo niepamietam a nie mam jak teraz sprawdzic. Sprobuje przerobic ten film na inny format bo chyba tutaj lezy problem. Chyba ze na jakiegos .ts zmienic? Ale skoro nie widzi dobrze .mpg to moze to nic nie dac. Ale granice to super film i sam chcialem go obejrzec a tu zonk. Bede to przerabial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' date='17.04.2006, 10:25 ']Mam to samo. Aha Tanczacy jest chyba troche zwalony wiec to moze byc normalne. Vertical tez mi niechodzi (czarny ekran). On jest w .mpg? Bo niepamietam a nie mam jak teraz sprawdzic. Sprobuje przerobic ten film  na inny format bo chyba tutaj lezy problem. Chyba ze na jakiegos .ts zmienic? Ale skoro nie widzi dobrze .mpg to moze to nic nie dac. Ale granice to super film i sam chcialem go obejrzec a tu zonk. Bede to przerabial.
[right][post="3825"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]


no wlasnie jak to przerobic zeby film nie stracił na jakości... u mnie vertical tez czarno i .mpg:/ Jakbys miał Gmeru jakieś pomysły to prosze na forum się podziel.
dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś udostepni gdzieś kawałek tego filmu (jakieś 15 MB) to pobawię się tym i kto wie może coś się da zrobić.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='miethod' date='30.04.2006, 19:07 ']moge udostepnic 15mb tylko jak? na mejla wysłać...?
[right][post="4445"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]s2k2@tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok poradzilem sobie, teraz moge oglądać vertical limit na snazio:)

videoredo w najnowszej wersji beta .633 (wczesniejsze wersje np. .455 mają problem z przeczytaniem streamu audio ac3)
-> otworzyć plik .mpg i "zapisz jako" (nie quickstreamfix'em)
->demux dać "tak"
->otrzymany plik można już oglądać.
Jest o 3 sekundy krótszy bo videoredo wywalił uszkodzone klatki audio i video ale w 100% płynnie się go ogląda i snazio nie ma z nim najmniejszych problemów

próbowałem ten sam manewr z "dances with volves" i działa, tyle tylko że na 2GB kawałku z czwartej płyty trwającym 19 minut bo zapisaniu i usunięciu zpapranych klatek zostanie 13 minut :) STROBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...