Skocz do zawartości
EMERTON12

Witam chcę kupić LCD 32" do 2500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chce kupić LCD 32" do 2500zł
wchodzą w tą opcje SAMSUNG , PANASONIC , TOSHIBA , lub SONY jaki mam wybrać model i żeby był dobry do PS 2,3 , polsat cyfra potem może telewizja N proszę o dobrą rade większość oglądanie TV raczej sport i filmy akcji . :) jaki moge kupić LCD bo już zbzikuje proszę o radę i podanie dobrego modelu LCD aby kolorki były w miare spoko :):rolleyes: dzięki za pomoc . Cena może być trosze wyższa o 100 zeta.

Edytowane przez EMERTON12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żeby czarne było czarne,a białe było białe i by nie smuzyło to trzeba wydać 2500 -ale chyba euro.........:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam JVC LT 32 A 80 SU za niecale 2300 PLN i jestem bardzo zadowolony z tego telewizora. Wszystko zalezy oczywiscie od Twoich oczekiewan. Jezeli chcesz miec prawie idealny obraz, to pewnie musisz zaplacic duzo wiecej. Natomiast obraz na tym 32-calowym JVC jest naprawde dobry, zwlaszcza jezeli podlaczysz sobie n-ke i bedziesz ogladal MGM HD, FILMBOX HD, itd.

Osobiscie jestem bardzo zadowolony z tego LCD i nie zmienilbym go na inny, chyba ze kupilbym w tej samej cenie, czyli ponizej 2300 PLN. :)

Przed zakupem porownywalem rozne inne telewizory LCD w tym rozmiarze ogladajac rozne programy w sklepie i jakos byla zblizona. Byc moze drozsze np. Philipsy czy Panasonicy mialy troche lepsza czern i lepsza ostrosc. Jednak reszta elementow, ktore porownywalem nie odbiegala znacznie od tego JVC, ktory kupilem.
Jest jeden drobny makament tego telewizora, nie ma 100 Hz, wiec sceny dynamiczne nie sa bardzo plynne. Nie jest to jednak wielki problem, zwlaszcza ze tego typu scen nie ma zwykle duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...