Jump to content
Sign in to follow this  
finalcell

warto brać ?

Recommended Posts

w poniedziałem stane się posiadaczem Toshiby z3030 i mam tylko sygnał z anteny zastanawiałem się nad cyfrą+ ale po tym co ludzie piszą o ich dekoderze przestałem :lol: i teraz mam do wyboru n-ke i polsat do którego mam kilka pytań

- wiadomo czy wprowadzą do oferty pvr ?
- ten ich aktualny dekoder hd z tego co zrozumiałem nie należy do problematycznych
- jaka jest jakość kanałów discavery tvn ?

czy może warto wstrzymać sie jeszcze ze 2-3 miesiące może coś sie wyklaruje ?

[quote name='finalcell' post='77624' date='06.01.2008, 12:32 ']- wiadomo czy wprowadzą do oferty pvr ?[/quote]
:huh:;):lol:
Przepraszam za ten początek, ale aż tyle ciśnie się na język przy odpowiedzi na to pytanie. Znając ich tempo wprowadzania HD w ogóle to pewnie i wprowadzą, ale kiedy? Wielka niewiadoma. Tak sobie myślę-wziąć teraz CPHD umowa na 2 lata to pewnie przed jej końcem coś się ruszy i w sprawie PVR w CP (i dekoder do zmianki ;) )

[quote]- ten ich aktualny dekoder hd z tego co zrozumiałem nie należy do problematycznych[/quote]
Na chwilę obecną na forach widać to za dużo z nim problemów nie ma aczkolwiek pojawiają się i głosy niezadowolenia. [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=7516"]Patrz tu[/url].

[quote]czy może warto wstrzymać sie jeszcze ze 2-3 miesiące może coś sie wyklaruje ?[/quote]
Zrobisz jak uważasz, ja poczekam aż sprawa HD w kraju się bardziej rozwinie (obecnie i tak nie mam czasu na oglądanie tv) i konkurencja coś wymusi na wszystkich platformach.
Na chwilę obecną chyba enka Ci bardziej podejdzie (jeśli zaleźy Ci na pvr), ale dla każdego coś innego będzie odpowiednie. Każda platforma ma inną ofertę i cennik i to musisz najbardziej przeanalizować pod kątem wyboru-w końcu to Ty będziesz to oglądał.

Pozdrawiam