Skocz do zawartości
wero

32" Toshiba 32R3500PG (Regza)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio nosze się z zakupem LCD i bardzo zaciekawił mnie ten tv 32" Toshiba 32R3500PG (Regza)
Co powiecie na jego temat i czy warty uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wero' post='76499' date='30.12.2007, 22:02 ']Witam ostatnio nosze się z zakupem LCD i bardzo zaciekawił mnie ten tv 32" Toshiba 32R3500PG (Regza)
Co powiecie na jego temat i czy warty uwagi?[/quote]


WITAM
MAM TEN SAM PROBLEM
CZY MASZ JUZ MOZE JAKIES INFO NA TEMAT TEGO TV???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem dzisiaj 32C3500 - te same technologie tylko brak 100hz i zamiast matrycy AMVA jest IPS.
Toshiba umie robić bardzo ciekawe tv.
Chyba że chcecie mieć jak tysiące Polaków jakiegos samsunga LE32X8XXXX?
[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=8800"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=8800[/url]
SKALOWANIE 4:3 to bajka
design wgniata
nawet obraz z kablówki potrafi cieszyć i nie gryzie nawet zatwardziałych escetów,
Toshiba składana jest już w Polsce i rozpoznano rynek - spokojnie można z satysfakcją ogładać kablówkę a jeśli ktos ma sygnał z platformy cyfrowej to mogę tylko zazdrościć doznań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Od jakiegoś czasu noszę sie z zakupem lcd.
Strasznie się napaliłem na model samsung le32m87bd -- z opisu wynikało, że ma 100 Hz ale ostatnio doczytałem się że to lipa i nie 100 tylko 60. zawarty w tym modelu system movie plus tak niejako podkręca jakość że wychodzi "100 Hz" :lol: ... i w tym momencie mina mi zrzedła, gdyż zależało mi na pełnej setce a nie na dopalaczach. Sygnał mam tylko analog ze spray a dvd bez hdmi więc zależy mi na jak najbardziej optymalnym obrazie.
Postanowiłem więc węszyć dalej. Tym razem mój wzrok zatrzymał się na modelu toshiba 32R3500pPG (PG montaż w Anglii a P montaż w Polsce) - kontrast 9000:1 i 120Hz.
i chyba w tym momencie zdecyduję się na tośkę.
Ma wszystko czego poszukuje i oczekuję od telewizora po za tym stosunek ceny do jakości jest ok.

pzdr 4 all

Edytowane przez mariende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla niezdecydowanych co do wielkości to trzeba to przemyśleć, przerabiałem ten temat, już prawie wybrałem 32" ale w końcu kupiłem model 37R3500PG i to jest ta wielkość, mniejszy to jak ktoś zauważył do kuchni się nadaje, do pokoju trzeba wybrać większy, oczywiście musimy rozważyć z jakiej odległości będziemy oglądać, ja mam około 2,5 m i jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mariende' post='80301' date='19.01.2008, 10:48 ']toshiba 32R3500pPG (PG montaż w Anglii a P montaż w Polsce)[/quote]

:) Znaczy sie w Polszy składają TV , wiozą do UK i tam dokładają stopę?

lol , ale nie mogłem się powstrzymać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
No nie potrafię znaleźć różnicy w modelach:
37R3500 (3800zł.) jest jeszcze model 37R3500P (3700zł.) i model 37R3500PG (3600zł.)
To w końcu to prawda o miejscu produkcji czy nie ??

Osobiście chcę kupić model 37R3500 (bez P i PG)
Jedyną różnicę jaką zauważyłem w opisach (na ceneo) to model R3500 ma czas reakcji 5 ms, a pozostałe 2 modele P i PG mają po 8 ms, ale może też być błąd w opisie. Widać jeszcze różnice w kątach widzenia i w wadze.


[url="http://www.ceneo.pl/ProductsComparison.aspx?categoryID=303&productID=994053&productID=935086&productID=1230743"]http://www.ceneo.pl/ProductsComparison.asp...oductID=1230743[/url] Edytowane przez trybo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnicy nie ma żadnej.
Na moje tośce jest napisane 32R3500P Assembled in Poland, a na naklejce gdzie jest podany numer seryjny już pisze że to model 32R3500PG. :rolleyes:
I w co tu wieżyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Nie wiem czy dostarła do Ciebie wiadomość na PW.
Mam parę pytań.

1. Czy ten tv ma slot na tuner DVB-T ?
2. Jak ocenisz obraz SD ?
3. Jak ocenisz obraz tv z wyłączonym 100Hz ?
4. Jak oceniasz obraz z kompa ?
5. Czy grałeś w jakieś gry z konsoli - jak oceniasz obraz (xbox, ps3) ?
6. Jaki jest typ matrycy w tym tv ? (amva czy ips) ?
7. Czy jesteś zadowolony z wyboru, czy dziś kupiłbyś inny tv ??

Dzięki z góry za info, jestem napalony na ten właśnie model, tv szukam już od grudnia (miałem kupić na tamte święta) :)

Edytowane przez trybo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='trybo' post='89441' date='05.03.2008, 13:39 ']Witam.

Nie wiem czy dostarła do Ciebie wiadomość na PW.
Mam parę pytań.

1. Czy ten tv ma slot na tuner DVB-T ?
2. Jak ocenisz obraz SD ?
3. Jak ocenisz obraz tv z wyłączonym 100Hz ?
4. Jak oceniasz obraz z kompa ?
5. Czy grałeś w jakieś gry z konsoli - jak oceniasz obraz (xbox, ps3) ?
6. Jaki jest typ matrycy w tym tv ? (amva czy ips) ?
7. Czy jesteś zadowolony z wyboru, czy dziś kupiłbyś inny tv ??

Dzięki z góry za info, jestem napalony na ten właśnie model, tv szukam już od grudnia (miałem kupić na tamte święta) :)[/quote]
Tak dotarla :)
1. Nie
2. Dobry ale po kalibracji (mam kablowke i n-ke)
3. 100 Hz to zajefajna sprawa, poprawia obraz podczas dynamicznych scen
4. Obraz z kompa po D-Sub jak zyleta w rozdzialce 1360x768, a po hdmi juz nie jest tak fajnie. Przy rozdzielczosci 720 obraz jest lekko zmglony, natomiast w 1080i obraz jest dobrej jakosci ale jest skalowany
5. Nie nie gralem jeszcze na konsoli ale za to gralem na kompie na w PES2008, NFS Pro Street... I obraz byl wysmienity :)
6. AMVA
7. Z wyboru jestem w 100% zadowolony. Podczas zakupu mialem do wyboru Panasonica LX70P, Samsunga chyba M87 i kilka innych. Wybralem tego bo mi najbardziej przypadl do gustu :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='DarthProof' post='89463' date='05.03.2008, 16:10 ']2. Dobry ale po kalibracji (mam kablowke i n-ke)[/quote]

:o Chcesz powiedzieć że miałeś coś co zowie się kalibratotem, podłaczyłeś to to cos do kompa i kalibrowałeś obraz ??? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='trybo' post='89474' date='05.03.2008, 17:58 ']:o Chcesz powiedzieć że miałeś coś co zowie się kalibratotem, podłaczyłeś to to cos do kompa i kalibrowałeś obraz ??? :D[/quote]
Nie
Wszystkie doladne ustawienia obrazu w menu i menu serwisowym znalazlem na zagrabanicznym forum :o
Tam koles mial kalibrator i ustawial kolory :D Wiec skozystalem z okazji :D
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A każdy tv ustawia się osobno, czy Twoje ustawienia mogłbym zastosować u siebie ??
Przypuszczam że raczej nie powinno się ustawiać według cudzego tv :o

Czy grzebanie w menu serwisowym powoduje utratę gwarancji ??
Bo mniemam że każde wejście jest w jakis sposób rejestrowane.

Dlaczego nie byłes zadowolony z ustawień fabrycznych ??
Większość opini wychwala obraz sd na tym tv bez kalibrowania.

Edytowane przez trybo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='trybo' post='89480' date='05.03.2008, 19:13 ']A każdy tv ustawia się osobno, czy Twoje ustawienia mogłbym zastosować u siebie ??
Przypuszczam że raczej nie powinno się ustawiać według cudzego tv :)

Czy grzebanie w menu serwisowym powoduje utratę gwarancji ??
Bo mniemam że każde wejście jest w jakis sposób rejestrowane.

Dlaczego nie byłes zadowolony z ustawień fabrycznych ??
Większość opini wychwala obraz sd na tym tv bez kalibrowania.[/quote]
Ja ustawilem tv wedlug kolesi z zagarnicznego forum i one mi odpowiadaja :blink:
Czy grzebanie w menu serwisowym powoduje utrate gwarancji? Tego nie wiem :)
Z ustawien fabrycznych nie byle zadowolony, poniewaz obraz wydawal mi sie taki matowy, brakowalo mu odpowiedniej barwy kolorow.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógbym prosić o link do tego forum z tymi ustawieniami ??
Jeżeli nie tu to na PW.
Choć pewnie by się jeszcze komuś przydały.
W prawdzie nie mam jeszcze tego tv, ale jestem na niego zdecydowany 100%, i już raczej zdania nie zmienię :-)
Z tym że chcę model 37"
Puki co - dzięki serdeczne za pomoc :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='trybo' post='89643' date='06.03.2008, 18:19 ']Czy mógbym prosić o link do tego forum z tymi ustawieniami ??
Jeżeli nie tu to na PW.
Choć pewnie by się jeszcze komuś przydały.
W prawdzie nie mam jeszcze tego tv, ale jestem na niego zdecydowany 100%, i już raczej zdania nie zmienię :-)
Z tym że chcę model 37"
Puki co - dzięki serdeczne za pomoc :)[/quote]
Oto [url="http://www.hifi-forum.de/viewthread-148-1966.html"]LINK[/url] na forum niemieckie :)
Tam znalazlem odnosnik do ustawien, wprawdzie do innego modelu tośki X3030 i z tych ustawien skorzystalem :)
Jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='DarthProof' post='89873' date='07.03.2008, 16:35 ']Tam znalazlem odnosnik do ustawien, wprawdzie do innego modelu tośki X3030 i z tych ustawien skorzystalem :)
Jestem bardzo zadowolony :)[/quote]

Tez próbowalem , ale to zupełnie inne matryce i tych ustawień nie da się przenieść bez większych modyfikacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...