Jump to content
Sign in to follow this  
artek222

N - reaktywacja Wizji TV ?

Recommended Posts

zatanawiam się nad kupnem N .

N - bardzo mi przypomina Wizję TV . Gdy Wizja TV ruszała to też było wiele planów , tuner na tamte czasy był bardzo dobry

Na początku Wizja TV zapowiadała się bardzo dobre , tak jak narazie N. (czyli wiele planów, zapowiedzi ) i co ? i nic Wizja TV upadła(Cyfra+ wsysneła )
czy N nie skączy tak jak Wizja TV ?

TVN - Wizja Jeden
nSport - Wizja Sport
TVN METEO - Wizja Pogoda
TVN STYLE - Wizja Twój Styl ( było w planach )
TVN 24 planowany był kanał informacyjny Wizji TV

nawet nBOX Recorder podobny jest do Philips 3010 ( ten pierwszy ) ( wygląd ) ale jest przystosowany na dzisiejsze czasy .

w poniedziałek podpisuję z N umowę . biorę pakiet najniższy .TVP 1 . TVP 2 itp, bo reszta jest mi nie potrzebna .

Najpierw miałem Wizję TV , potem (z przyczyn fuzji) przez 7 lat mam Cyfrę+ i teraz chcę z cyfry zrezygnować ).

pytanie : czy jak wezmę N to będzie się to się będzie cały czas roziwjać i będzie na poziomie SKY DIGITAL ? ( bo boję się że tej platformie się nie uda i znowu to Cyfra+ wsyścnie jak FILMNET , Wizję TV

czy jest gwarancja że N będzie się cały czas rozwijać , a nie stanie po pewnym czasie jak Wizja TV , czy Cyfra+ ?

W życiu gwarantowana jest tyko śmierć.
N tym się różni od Wizji że opiera się na doświadczeniach i kapitale który osiągnięto w Polsce. Osobiście dostrzegam w N spory potencjał rozwoju, zdaje się że sam Prezes Sojka w jakimś stopniu inspiruje się SKY Digital, czyli stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Jeżeli wytrzymałeś z C+ siedem lat to w podobnej perspektywie czasowej możesz liczyć na rozwój N. Wydaje mi się prędzej Francuzi porzucą interesy w Polsce niż ITI się im sprzeda.

ja myślę że prezes Sojka próbuje byś takim polskim Rupert Murdoch .

ale chciał bym aby ci panowie nawiązali ze sobą współpracę . to by konkurencja w Polsce miała duży problem .

wezmę N i będę liczył na cud . Może N będzie platformą z prawdziwego zdarzenia , patrząc co było z Wizją , a teraz jest z Cyfrą i Polsatem , to w to wątpię, nie wierzę Edited by SlawekR

do artek222

co Ty chłopie pie...rzysz tyle zmian przez rok, tyle nowości, VOD, Radio HD, Portal, nowe kanały co kilka miesięcy zanim kolejny raz zaczniesz pisać głupoty poczytaj a potem pomyśl, jak już pomyślisz to napisz. Edited by besson

Jest naprawdę sporo zmian. Tzn mam n od poczatku, cyfrę przez ok 5 lat jak pamietam, wcześniej polsat i wizję. Moim zdaniem to jest zupełnie coś innego. I liczę ze n'ce się uda. Bo za nią stoi ITI. Moim zdanie n jest ambitna, postanowili zrobić sporo zamieszania i im się udało.

Jedyne do czego się można przypiąć to reklama, ale rozpropagowanie nowej marki nie jest łatwe.

Jeśli chodzi o sprzęt jest ok ale zawsze będą jakieś kłopoty z oprogramowaniem. Ja osobiście nigdy takowych nie miałem. Mój tv od pioczątku dobrze działał z n.

Autorus

[quote name='besson' post='76386' date='30.12.2007, 09:54 ']do artek222

co Ty chłopie pie...rzysz tyle zmian przez rok, tyle nowości, VOD, Radio HD, Portal, nowe kanały co kilka miesięcy zanim kolejny raz zaczniesz pisać głupoty poczytaj a potem pomyśl, jak już pomyślisz to napisz.[/quote]

Wizja TV od początku swojego istnienia była na sprzedaż, trzeba było tylko o tym wiedzieć :) .

Twierdzenie więc że Wizja TV padła i została przejęta przez Cyfrę jest piramidalną bzdurą.

Pozdro