Jump to content
Sign in to follow this  
wnukers

Czym odtwarzać filmy HD?

Recommended Posts

Witam!
Mam taki problem ponieważ próbowałem już chyba wszystkich playerów do odtwarzania filmów HD i żaden nie działą dobrze z moim filmem. Mam na kompie filmik w 1080p i tak:
w MPC odtwarza dobrze obraz (czasem się przytnie) ale za to nie można odtworzyć napisów (bynajmniej ja nie umiem)
w WMP późni się dźwięk i też nie potrafię napisów odtworzyć
no i zostaje jeszcze VLC - byłby najlepszy ponieważ i dźwięk idzie idealnie i napisy odtwarzają się co do klatki w filmie, i obraz się wogóle nie przycina, ale mam pewien problem ponieważ gdy obejrze pierwsze 3 min obraz się "zawiesza" i nie chce dalej iść. Dźwięk dalej jest i napisy także, ale zostaje czarny obraz i nie chce dalej iść. Jak na samym początku przewine gdzieś tak w środek filmu to podziałą przez pare sekund i dzieje się tak jak wcześniej. Próbowałem już w kilku wersjach tego programu i we wszystkich tak samo. Bardzo mi zależy aby obejrześ sobie ten filmik, tak aby wszystko było ok.
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrowienia i szczęśliwego Nowego Roku

kmplayer + coreavc i smignie wszystko - bynajmniej u mnie , podaj jaka konfiguracja kompa

co do kmplayera to jest to min. czesc wybitnego pakietu programow jakim jest tcup.pl lub wpisujac w google kmplayer spoko znajdziesz jak narazie mnie nie zawiodl :mellow:

a co do zaistnialej sytuacji - to mozliwe ze filmik jest walniety - przy sciaganiu

w MPC muszą być w tym samym folderze i mieć taką samą nazwę napisy jak film

Moja konfiguracja kompa to:
Core 2 Duo E6300
Galaxy 7900GS 1,2n
2x 1GB Twinmos 677MHz

Faktycznie W MPC napisy poszły gdy dałem taką samą nazwę jak film. Tylko problem w tym że są źle dopasowane już od samego początku, a w VLC były idealne też od samego początku więc nie wiem co jest. Bardzo chciałbym obejrzeć go przez VLC tylko nie wiem co z tym tnięciem się obrazu, przecież konfiguracja kompa powinna chyba udźwignąć film? Aha i film to: Transformers.2007.1080p.HDDVD.x264-hV. Wątpie żeby był walnięty ;]

ściągnij KMplayera naprawdę go polubisz, ładnie wygląda,prosty w konfiguracji.No to jeden z bardziej wymagających filmów i jego wersji ale konfiguracja wygląda wystarczająco

No tak ale KMplayera już ściągałem i dźwięk też tak jakby się o milisekundy późnił, a i napisy nie są dobrze z filmem. Nie wiem czemu w VLC tylko dobrze chodzą.

tam jest zakładka do opóźniania przyśpieszania napisów lub skorzystaj z subedita .

No tak, ale to nie tylko o te napisy chodzi, dźwięk się strasznie późni ;] Nie ma jeszcze jakiegoś innego odtwarzacza? AVS Megia nie odtworzył by tego?

to sprobuj edytować napisy w subedicie do twojej wersji i pościć to w MPC!!I ściągnij coreavc i odtwórz film w KMplayerze.
2 sposoby któryś powinien Cię zadowolić

Chyba znalazłem odpowiednie napisy ;] I wcale nie jest tak źle. Trochę się tnie obraz, ale to chyba za sprawą jedynie tego, że komp chodzi już od ponad 3 dni;]
P.S. Mógłbyś mi wysłac na PW swój numer gg.
Dzięki za pomoc