Skocz do zawartości
paw

nradioHD

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='Brytt' post='79496' date='15.01.2008, 07:46 ']Do tej pory słuchałem nradiaHD bez połączenia z internetem, i wszystko działało OK. Od wczoraj radio nie gra, więc przypuszczam że działa tak jak pozostałe stacje radiowe- w sprzężeniu z internetem. Dobrze że chociaż programy telewizyjne mogę odbierac bez netu.[/quote]
hmmm ja mam połączenie z internetem(inne radia internetowe sobie w najlepsze hulają), a nradioHD NIE GRA, więc to raczej co innego, tylko co??awaria??? znudziło im się??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze skonczyl sie okres promocyjny i niedlugo uracza nas nowym pakietem do wykupienia. Pakiet o nazwie nRadioHD

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Brytt' post='79434' date='14.01.2008, 21:59 ']No i skończyło się nradioHD bez internetu. To kolejna zmiana in minus dla tej platformy. Nie wiem czym się włodarze n-ki kierowali wprowadzając takie utrudnienia, ale paradoksalnie ułatwili mi podjęcie decyzji o rezygnacji z ich usług. Jeszcze tylko do końca stycznia.........[/quote]


Totalna bzdura. Najlepiej coś chlapnąć i latać z tym po wszystkich forach.
NradioHD - działa jak działało - bez Internetu.
Wczoraj coś majstrowali i nie było sygnału przez kilkanaście godzin.
O co niektórym chodzi - nie wiem ale można snuć domysły. Edytowane przez MaBri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='MaBri' post='79570' date='15.01.2008, 14:36 ']Totalna bzdura. Najlepiej coś chlapnąć i latać z tym po wszystkich forach.
NradioHD - działa jak działało - bez Internetu.
Wczoraj coś majstrowali i nie było sygnału przez kilkanaście godzin.
O co niektórym chodzi - nie wiem ale można snuć domysły.[/quote]

Snuć domysły zawsze można, ale taka praktyka najczęściej obarczona jest sporym błędem. Jeżeli jest awaria jakiegoś komponentu oferty, to wystarczy skromna plansza z informacją. A chodzi mi o to, że po ponad roku sprzedawania usługi można wymagać poważnego traktowania klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Brytt' post='79434' date='14.01.2008, 21:59 ']No i skończyło się nradioHD bez internetu. To kolejna zmiana in minus dla tej platformy. Nie wiem czym się włodarze n-ki kierowali wprowadzając takie utrudnienia, ale paradoksalnie ułatwili mi podjęcie decyzji o rezygnacji z ich usług. Jeszcze tylko do końca stycznia.........[/quote]

a tutaj link do wątku na innym forum (innych nie sprawdzałem ale można [b]snuć domysły[/b] że są inne)

[url="http://www.nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=102150&postcount=72"]http://www.nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=1...mp;postcount=72[/url]

Jeżeli to nazywasz snuciem domysłów, to nie mamy o czym rozmawiać!
Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Śmiechu warte! Edytowane przez MaBri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Brytt' post='79577' date='15.01.2008, 15:05 ']Snuć domysły zawsze można, ale taka praktyka najczęściej obarczona jest sporym błędem. Jeżeli jest awaria jakiegoś komponentu oferty, to wystarczy skromna plansza z informacją. A chodzi mi o to, że po ponad roku sprzedawania usługi można wymagać poważnego traktowania klientów.[/quote]
A może najpierw trzebaby zadzwonić na infolinię by się dowiedzieć co jest grane a nie od razu lecieć jak Andzia przez wieś drąc się, że gwałcą ... flaszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='79612' date='15.01.2008, 17:06 ']A może najpierw trzebaby zadzwonić na infolinię by się dowiedzieć co jest grane a nie od razu lecieć jak Andzia przez wieś drąc się, że gwałcą ... flaszkę.[/quote]

Z tą Andzią -dobre :) A narzekam na n-kę, bo to moja pierwsza miłość z HD i bardzo boli gdy nie zawsze odwzajemnia uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.
Mam problem z uruchomieniem nRadia. Po podłączeniu dekodera kablem do gniastka telefonicznego i uruchomieniu opcji "automatycznej konfiguracji" nie może się połączyć z internetem i lipa. Internet mam w sieci Multimo i gdy do nich zadzwoniłem z tym problemem, to konsultant był okropnie zdziwiony i zaszokowany, że coś takiego jest jak nRadio i możliwość kożystania z internetu przez dekoder. Bardzo proszę o pomoc.
pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PepsiPL - zapraszam do lektury

[url="http://www.tvsat.pl/obiekty/nBox%20do%20internetu.pdf"]http://www.tvsat.pl/obiekty/nBox%20do%20internetu.pdf[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ITI uruchomi satelitarne stacje radiowe HD


Jak donosi serwis press.pl, firma ITI Neovision uruchomi niedługo dwa kanały radiowe nadające w technologii Wysokiej Rozdzielczości.

Według serwisu, ITI Neovision wystąpił do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o koncesje satelitarne dla radia nSurround HD Classic i adresowanego do fanów muzyki popularnej radia nSurround HD Pop. Obydwie stacje nadające w wysokiej rozdzielczości mają pojawić się w ofercie platformy satelitarnej N.

press.pl


[url="http://www.mojehdtv.info/aktualnosci_hdtv/iti_uruchomi_satelitarne_stacje_radiowe_hd.html"]http://www.mojehdtv.info/aktualnosci_hdtv/...radiowe_hd.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "wysokiej rozdzielczości". Mocna nazwa, jak na Dolby Digital z zapewne przeciętnym bitratem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Mazoku' post='99138' date='29.04.2008, 00:06 ']W "wysokiej rozdzielczości". Mocna nazwa, jak na Dolby Digital z zapewne przeciętnym bitratem :)[/quote]

Material jest jakosciowo bardzo nierowny - trafiaja sie swietne nagrania gdzie dzwiekowi nie mozna wiele zarzucic, sa tez takie, ktore wypadaja slabo. Tak czy siak ja jestem zdecydowanym zwolennikiem tego pomylu i mam nadzieje ze bedzie kanalow HD radia przybywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i moze repoertuar bedzie czesciej zmieniany bo to co teraz leci to juz prawie na pamiec znam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie proste pytanie recordera z routerem podłączamy kablem RJ45 skrosowanym? Upewniam się tylko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc switchy/routerow akceptuje krosowane jak i zwykle kable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale zgodnie z normami i dobrą sztuką powinien być krosowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Topmek' post='105537' date='04.06.2008, 22:33 ']Ale zgodnie z normami i dobrą sztuką powinien być krosowany?[/quote]

Takich norm nie ma. A sztuka jest dobra gdy się podoba :)
Od lat routerom i switch'om jest to obojętne.
Ja zawsze robię prosty. Pasuje i do routerów i do połączeń router-komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...