Skocz do zawartości
paw

nradioHD

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='jacek1969r' post='74851' date='19.12.2007, 17:17 ']Prościej jest stworzyć własną listę.[/quote]

da się do niej dodać kanał Nradia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Brytt' post='74847' date='19.12.2007, 15:08 ']Dlatego należy jeszcze raz nacisnąć klawisz OK na pilocie n-boxa (pełny ekran)
I macie super słuchanie bez konieczności wlączanie TV[/quote]

no u mnie tak nie ma, gdy wylacze tv to po kilku sekundach znika dzwiek i wyskakuje znaczek z ostrzerzeniem na nboxie
jakie masz polaczenie bo po hdmi nie ma mozliwosci sluchania radia z wylaczonym tv ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='staszek_s' post='74852' date='19.12.2007, 17:21 ']da się do niej dodać kanał Nradia ?[/quote]Da się. Nie jestem tylko pewny czy nie musi być też chociaż jednej stacji TV dodanej, aż sprawdzę z ciekawości dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze to radio wystartowalo, ale tak dla porzadku nie jest to przeciez radio HD. Zdaje sie ze Dolby DIgital nie jest uznawany za dzwiek HD. Kolejny "chlyt martketingowy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
N-boxa podłączyłem do swojej Yamahy DSP AX-1 kablem optycznym. Wszystko śmiga na 9 głośnikach. Po wysłuchaniu reaktywowanego Led Zeppelin "Since I've been Loving you" dostałem prawdziwego,nie udawanego orgazmu !!!
A teraz Mike Oldfield i kolejny odlot. Hehehehehe Edytowane przez Brytt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kamcyk26' post='74871' date='19.12.2007, 17:13 ']Fajnie, ze to radio wystartowalo, ale tak dla porzadku nie jest to przeciez radio HD. Zdaje sie ze Dolby DIgital nie jest uznawany za dzwiek HD. Kolejny "chlyt martketingowy".[/quote]

Sluchales? Smiem twierdzic ze bladzisz :dobani: Owszem to nie jest HD w rozumieniu HD a/v ale to RADIO jest, nie wizja z dzwiekiem (btw jakos audio wydan w HD MA na rynku ani widu...czy raczej slychu zreszta znowu insza inszosc - piszemy tu o radyjku, a wiemy jaka jakoscia raczy nas na codzien to medium). To naprawde imho soc unikalnego i poniekad przelomowego.
Sluchajac go uwazam ze nazwa jest jak najbardziej adekwatna do tresci (jak Cie razi niech bedzie nowy stand rHD :_bezradny:) - przyjemnosc porownywalna z kanalem HD dobrej jakosci (tym razem marketing nie rozmija sie z rzeczywistoscia wiec)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie. Tylko gdzie się podziewa ten drugi kanał radia 5.1 :dobani::_bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten drugi to testuja chyba.

Niestety ale po kilkunastu minutach sluchania radia przelacza sie na TV.
No i minus za to ze trzeba miec wlaczony tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]Niestety ale po kilkunastu minutach sluchania radia przelacza sie na TV.[/quote]
To jeszcze nie skapowałeś jak się temu zaradza? :_bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='74913' date='19.12.2007, 18:59 ']To jeszcze nie skapowałeś jak się temu zaradza? :)[/quote]

jezeli skapowanie oznacza nacisnij "OK" to chyba skapowalem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tesbor' post='74911' date='19.12.2007, 18:54 ']ten drugi to testuja chyba.

Niestety ale po kilkunastu minutach sluchania radia przelacza sie na TV.
No i minus za to ze trzeba miec wlaczony tv.[/quote]

Widzę że nie czytasz wcześniejszych postów. Można odbierać bez włączonego TV i radio nie przerywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś to testowałem. Jeśli do nboxa był wpięty kabelek HDMI to nie dało się uzyskać radia bez włączonego TV. Ale może coś poprawili (w co wątpie ;P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Brytt' post='74985' date='19.12.2007, 23:27 ']Widzę że nie czytasz wcześniejszych postów. Można odbierać bez włączonego TV i radio nie przerywa.[/quote]


ty chyba odbierasz jako jedyny bez wlaczonego TV:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podpiąć obraz po komponencie a dźwięk po analogu. Posiadacze nbox recorderów niestety musieliby przepinać kable :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Sober' post='75024' date='20.12.2007, 10:53 ']Trzeba podpiąć obraz po komponencie a dźwięk po analogu. Posiadacze nbox recorderów niestety musieliby przepinać kable :)[/quote]

Nie wiem o czym Ty piszesz. Mówimy o słuchaniu muzyki z n-boxa w DD5,1. Chcesz mieć DD5.1 po analogu na wzmacniaczu AV? W dalszym ciągu słucham nradiaHD przy wyłączonym telewizorze. Właśnie leci Led Zeppelin.
Fonia z n-box recordera leci złączem cyfrowym, optycznym do Yamahy DSP-AX1.

Edytowane przez Brytt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie obchodzi nas jak jest fonia zalaczona, pytalem sie juz raz czy nboxa masz podlaczonego z tv po hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='deenbe' post='75042' date='20.12.2007, 11:52 ']nie obchodzi nas jak jest fonia zalaczona, pytalem sie juz raz czy nboxa masz podlaczonego z tv po hdmi.[/quote]

Odpowiadam!
N-box recorder do telewizora podłączony mam po HDMI i component. Jak chcę mieć ścieżkę dźwiękową na TV przy foni DD to przełączam na component. Ale generalnie odbieram po HDMI. I na takim ustawieniu teraz słucham nradiaHD. Oczywiście przy wyłączonym telewizorze. Żeby wszystko było jasne podam cały tor sygnału
Antena Triax TD88, conwerter Golden Interstar GI-202 Platinum X do n-boxa recordera.
Z n-boxa do telewizora HDMI oraz Component
Dźwięk z n-boxa do TV oczywiście po HDMI oraz po analogu (2xcinch)
Dźwięk z n-boxa do wzmacniacza AV po optyku
I wszystko hula.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm ja wczoraj zrobiłem test, wyłączyłem tv, a nradioHD dalej sobie radośnie grało...
a tor u mnie wygląda tak: nbox>hdmi>amplituner denon avr-4306>hdmi>lcd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak podepniesz hdmi do ampli to ma to szansę działać bo ampli jest włączone i TV już prawdopodobnie nie musi być.

Acha - jak robicie testy to poczekajcie dłużej. Bo nbox może się przełączyć na TV np po 15 minutach - u mnie tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Sober' post='75057' date='20.12.2007, 12:50 ']No tak, jak podepniesz hdmi do ampli to ma to szansę działać bo ampli jest włączone i TV już prawdopodobnie nie musi być.

Acha - jak robicie testy to poczekajcie dłużej. Bo nbox może się przełączyć na TV np po 15 minutach - u mnie tak było.[/quote]

akurat o tym była mowa, aby się po 15 minutach nie przełączal na tv, wystarczy wcisnąć ok do trybu pełnoekranowego i wtedy nradio hula sobie wiele, wiele godzin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i skończyło się nradioHD bez internetu. To kolejna zmiana in minus dla tej platformy. Nie wiem czym się włodarze n-ki kierowali wprowadzając takie utrudnienia, ale paradoksalnie ułatwili mi podjęcie decyzji o rezygnacji z ich usług. Jeszcze tylko do końca stycznia.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Brytt' post='79434' date='14.01.2008, 20:59 ']No i skończyło się nradioHD bez internetu. To kolejna zmiana in minus dla tej platformy. Nie wiem czym się włodarze n-ki kierowali wprowadzając takie utrudnienia, ale paradoksalnie ułatwili mi podjęcie decyzji o rezygnacji z ich usług. Jeszcze tylko do końca stycznia.........[/quote]

a możesz jaśniej napisać na czym polega te utrudnienie??? czy muzyka jest pobierana z internetu,czy tylko informacje???

ps. teraz włączyłem nradioHD niby się łączy, nic nie pokazuje tylko nic nie słychać....nie gra. Edytowane przez ulan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ulan' post='79445' date='14.01.2008, 21:53 ']a możesz jaśniej napisać na czym polega te utrudnienie??? czy muzyka jest pobierana z internetu,czy tylko informacje???

ps. teraz włączyłem nradioHD niby się łączy, nic nie pokazuje tylko nic nie słychać....nie gra.[/quote]

Do tej pory słuchałem nradiaHD bez połączenia z internetem, i wszystko działało OK. Od wczoraj radio nie gra, więc przypuszczam że działa tak jak pozostałe stacje radiowe- w sprzężeniu z internetem. Dobrze że chociaż programy telewizyjne mogę odbierac bez netu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...