Jump to content
Sign in to follow this  
Wolfix

Co na to profesjonaliści?

Recommended Posts

Hi!
Witam Wszystkich potencjalnych doradców ,którzy pomogą mi dobrać odpowiednią (powiedzmy do 1 tys. zł)nagrywarkę DVD do mojego TV ,którym jest SONY Bravia KDL-32V2500 .Za wszystkie sugestie b.dziękuję. Edited by Wolfix

Na Twoim miejscu wybrałbym Sony ze względu na komfort obsługi zestawu - jeden pilot. Koniecznie z twardym dyskiem - komfort edycji, usuwanie reklam itp. Piszę to jako zadowolony użytkownik RDR-HX910, nowsze modele oparte są o elektronikę Pioneera i są równie dobre.

[quote name='Wolfix' post='74144' date='17.12.2007, 01:13 ']Hi!
Witam Wszystkich potencjalnych doradców ,którzy pomogą mi dobrać odpowiednią (powiedzmy do 1 tys. zł)nagrywarkę DVD do mojego TV ,którym jest SONY Bravia KDL-32V2500 .Za wszystkie sugestie b.dziękuję.[/quote]

Jeśli chodzi o nagrywarkę DVD to zasadniczo jej wybór nie jest zdeterminowany posiadanym telewizorem. Może faktycznie poza opcją obsługi za pomocą jednego pilota, jak już ktoś słusznie zauważył.

A wracając do pytania głównego, to na pewno zwróć uwagę na nagrywarki z dyskiem twardym, bo to ma zasadniczy wpływ na komfort użytkowania. Innych nagrywarek faktycznie nie warto kupować. Konkretnego modelu nie polecam bo jest tego sporo, o zbliżonych parametrach. Raczej poszukałbym opinii użytkowników w bardziej specjalistycznych miejscach, w jakichś porównywarkach cen typu ceneo czy skapiec. Tam jest sporo opinii użytkowników konkretnych modeli. Edited by SlawekR

A może jednak ktoś poleci mi jakis konkretny model w przedziale cenowym do 1000 zł.ten RDR-HX910 jest ciut za drogi (prawie 3000 zł :) )Rozważam zakup jedynie z twardym dyskiem.Myślę że 160 GB powinno wystarczyć.
pozdr. :lol:

Edited by Wolfix