Skocz do zawartości
Wolfix

Co na to profesjonaliści?

Rekomendowane odpowiedzi

Hi!
Witam Wszystkich potencjalnych doradców ,którzy pomogą mi dobrać odpowiednią (powiedzmy do 1 tys. zł)nagrywarkę DVD do mojego TV ,którym jest SONY Bravia KDL-32V2500 .Za wszystkie sugestie b.dziękuję. Edytowane przez Wolfix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Twoim miejscu wybrałbym Sony ze względu na komfort obsługi zestawu - jeden pilot. Koniecznie z twardym dyskiem - komfort edycji, usuwanie reklam itp. Piszę to jako zadowolony użytkownik RDR-HX910, nowsze modele oparte są o elektronikę Pioneera i są równie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Wolfix' post='74144' date='17.12.2007, 01:13 ']Hi!
Witam Wszystkich potencjalnych doradców ,którzy pomogą mi dobrać odpowiednią (powiedzmy do 1 tys. zł)nagrywarkę DVD do mojego TV ,którym jest SONY Bravia KDL-32V2500 .Za wszystkie sugestie b.dziękuję.[/quote]


Jeśli chodzi o nagrywarkę DVD to zasadniczo jej wybór nie jest zdeterminowany posiadanym telewizorem. Może faktycznie poza opcją obsługi za pomocą jednego pilota, jak już ktoś słusznie zauważył.

A wracając do pytania głównego, to na pewno zwróć uwagę na nagrywarki z dyskiem twardym, bo to ma zasadniczy wpływ na komfort użytkowania. Innych nagrywarek faktycznie nie warto kupować. Konkretnego modelu nie polecam bo jest tego sporo, o zbliżonych parametrach. Raczej poszukałbym opinii użytkowników w bardziej specjalistycznych miejscach, w jakichś porównywarkach cen typu ceneo czy skapiec. Tam jest sporo opinii użytkowników konkretnych modeli. Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jednak ktoś poleci mi jakis konkretny model w przedziale cenowym do 1000 zł.ten RDR-HX910 jest ciut za drogi (prawie 3000 zł :) )Rozważam zakup jedynie z twardym dyskiem.Myślę że 160 GB powinno wystarczyć.
pozdr. :lol:

Edytowane przez Wolfix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...