Skocz do zawartości
besson

Telewizja N uruchomiła nPortal

Rekomendowane odpowiedzi

za [url="http://media2.pl/rss/media/31116-telewizja-n-uruchomila-nportal.html"]http://media2.pl/rss/media/31116-telewizja...la-nportal.html[/url]

[i]We wtorek, jedenastego grudnia 2007 roku telewizja nowej generacji "n" uruchamia nPortal, dostępny poprzez podłączenie nbox HDTV recordera do Internetu. Usługa wkrótce dostępna będzie także na nbox HDTV.

nPortal został stworzony we współpracy z portalem Onet.pl . Do tej pory były to dostępne obecnie serwisy: tvn24.pl oraz nSport. Zgodnie z zapowiedziami "n" uruchamia trzy nowe serwisy: Onet.pl Foto, Onet.pl Pogoda, Seriale oraz specjalny informator o telewizji n, który zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane przez użytkowników pytania dotyczące platformy. Aby skorzystać z nPortalu wystarczy wybrać na pilocie n przycisk z ikoną domku.[/i]

Nie wiem jak u Was ale u mnie nie chodzi (nBox recorder) Edytowane przez besson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Pampalini' post='72915' date='11.12.2007, 14:28 ']U mnie też jeszcze nie działa ;).[/quote]
Czyli czeka nas aktualizacja softu. Miejmy nadzieję, że nowy soft poprawi dotychczasowe bugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwróćcie uwagę jak tam jest napisane: "[b]uruchamiła[/b]". besson poprawił to na [b]uruchomiła[/b], tymczasem raczej chodzi o [b]uruchamia[/b], czyli czas teraźniejszy. W języku polskim to samo można było napisać miesiąc temu, bo przecież cały czas są w trakcie uruchamiania i mogą tak sobie jeszcze długo uruchamiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pampalini, przecież jest podana dokładna data - a więc dziś powinno już działać. Pytanie czy ściągnęliście nowy soft? Może trzeba przerestartować nboxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Pampalini' post='72925' date='11.12.2007, 16:51 ']Zwróćcie uwagę jak tam jest napisane: "[b]uru[color="#FF0000"]chamiła[/color][/b]". besson poprawił to na [b]uruchomiła[/b], tymczasem raczej chodzi o [b]uruchamia[/b], czyli czas teraźniejszy. W języku polskim to samo można było napisać miesiąc temu, bo przecież cały czas są w trakcie uruchamiania i mogą tak sobie jeszcze długo uruchamiać.[/quote]


myślę, że to wersja dla chamów i dlatego my nie mamy ;)

Edytowane przez besson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SOfta jeszcze nie ma ale "zaraz" będzie. Tutaj opiszę nowy sofcik: [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=8131"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=8131[/url]

Natomiast ten temat zostawmy tylko na dyskusję o nPortalu. Kto już będzie miał pisać relacje : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Sober' post='72928' date='11.12.2007, 15:08 ']Pampalini, przecież jest podana dokładna data - a więc dziś powinno już działać. Pytanie czy ściągnęliście nowy soft? Może trzeba przerestartować nboxa?[/quote]
Fakt, jest data. Co do sprawdzania czy jest nowy soft to od tego oczywiście zacząłem. Wszakowosz Gmeru napisał że zaraz będzie to znaczy że [u]zaraz będzie[/u] i kropka. A jak nie będzie to i tak będzie wina Prezesa, Prezesa Sojki oczywiście. :)

Kurna jak się pisze "wszakowosz"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co pisza na onecie i paru innych miejscach, to zwykle nboxy beda mialy dostep do portalu w ciagu 'paru dni', wiec niekoniecznie dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soft już jest nPortal też złodzieje ukradli nam miejsce z dysku :) zobaczcie miałem rano 35% a po zmianie softu 0 nic nie nagrałem ;)

Edytowane przez besson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='besson' post='72967' date='11.12.2007, 16:52 ']soft już jest nPortal też złodzieje ukradli nam miejsce z dysku :) zobaczcie miałem rano 35% a po zmianie softu 0 nic nie nagrałem ;)[/quote]

do zwyklego nboxa tez, czy tylko do recordera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='netkrak' post='72968' date='11.12.2007, 18:55 ']do zwyklego nboxa tez, czy tylko do recordera?[/quote]

do czarnego Edytowane przez besson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa problemy:
1. Działa to zdecydowanie za wolno, to znaczy tak jak do tej pory działały serwisy internetowe. Wiem że nikt nie obiecywał że będzie szybciej, ale prawda jest taka że czasem szybciej jest włączyć komputer.
2. Serwis pogodowy miał automatycznie określać lokalizacje po IP niestety tego nie robi. Na szczęście można wybrać lokalizację ręcznie, ciekawe tylko czy będzie ją pamiętał.

I jeszcze jedno, według mnie bez sensu jest utrzymywać serwisy pod "OK" na TVN24 i nSport.

Tyle narzekania, największy plus za serwis pogodowy - nareszcie koniec z embargiem na dostęp do pilota po "faktach", bo ślubna "MUSI obejrzeć pogodę", jak by to cokolwiek zmieniło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam problem z Onet Foto.
loguję się do swojego profilu bez problemu. Chcę dodać zdjęcia i kupa. Pokazuje się okno logowania ponownie i wpisuję login i hasło i nic się nie dzieje tzn. ponownie wywala to samo okno bez żadnego komunikatu. O co chodzi? Ma tak ktoś?

KrzyHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie wyskakuje Ci że musisz zainstalować aplet? Złagodź zabezpieczenia, aż zainstalujesz to co Ci onet podsyła. No i Java jest niezbędna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='KrzyHo' post='73443' date='14.12.2007, 01:09 ']loguję się do swojego profilu bez problemu. Chcę dodać zdjęcia i kupa. Pokazuje się okno logowania ponownie i wpisuję login i hasło i nic się nie dzieje tzn. ponownie wywala to samo okno bez żadnego komunikatu. O co chodzi? Ma tak ktoś?[/quote]

miałem to samo, korzystam z Firefoxa. Odblokowałem skrypty, java działa ale nadal kicha. Olałem to i przeszedłem na IE dla tej strony. Jesli masz Firefoxa to polecam wtyczkę IE TAB, pomaga w takich sytuacjach.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...