Skocz do zawartości
kys_sobi

Gdzie kupujecie gry na X360

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę się z zamiarem kupna konsoli X360 Premium i zastanawiam się gdzie zrobić sobie dobre układy jeśli chodzi o kupno gier.
Pochwalcie się gdzie Wy nabywacie swoje gry? Allegro? eBay? MediaMarkt (albo tego typu inne markety)?
Prosiłbym o radę dla laika, czy zakupy na allegro są dobrym rozwiązaniem, czy lepiej polować na okazje w wielkich sieciach handlowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Gry na xboxa najlepiej (czyt. najtaniej) kupować na allegro. W MM, czy w Empiku ceny nowości to ok 250PLN natomiast na allegro ok 200 - za nówkę w folii (cena podobna do tej ze sklepów internetowych), używane w idealnym stanie to wydatek ok 180 i cena z każdym miesiącem spada. Jak gra ci się znudzi lub ją skończysz to sprzedajesz na allegro i tak się to kręci w kółko.

Pozdrawiam Edytowane przez kil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój z polskimi sklepami i Alledrogo. W Australijskim DVDCrave Halo3 z przesyłką do polski kosztuje 163 złote i czekasz tylko tydzień na grę. A po polskich sklepach wala się za nawet 269 zeta! Fajnie mamy co nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ok, już co nie co wiem ;]
kilku znajomych mających X360 powiedziało mi, że najlepiej (najtaniej) kupować właśnie na allegro (używki) albo na dvdcrave.com (świeżynki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Lukash222' post='73233' date='12.12.2007, 19:34 ']pytanie do ludzi zamawiających z dvdcrave - jak wygladaja z sprawy z cłem?płaci sie czy nie?[/quote]
Jeszcze ani razu nie zapłaciłem. Na wszelki wypadek w polu na dodatkowe info dla DVDCrave zawsze piszę:" Please send this as a gift" B)

[quote name='deenbe' post='73234' date='12.12.2007, 20:03 ']czy ten priority air mail w dvdcrave ma jakis tracking?[/quote]
Nie ma. To zwykła poczta lotnicza. Oczywiście gra często będzie szybciej z kraju kangurów niż z drugiego końca Polski. Niech żyje nam Poczta Polska. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no ceny na DVDCrave mnie zabiły!!!
do tej pory kupowałem gierki tylko na ultima.pl albo PSExtreme ale od dzisiaj sie to zmieni!!! Juz zamówiłem dwie gierki w super cenach. Czekam na przesyłkę! Edytowane przez ukasz23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...